forum

2020 Magyarország Top 10 Játékosa Szavazás

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Lexion
Sziasztok!


Eljött az idő az idei szavazáshoz amiben meg tudjátok szavazni hogy szerintetek ki lett Magyarországon a top 10 legjobb osu!standard játékos 2020-ban. Idén két féle szavazásmód elérhető, publikus és privát. Aki szeretné megosztani szavazatát az leírhatja ide erre a posztra válaszként is, valamint egy adatlapon is lehet szavazni, hogy ne lehessen egyből kiszámolni a sorrendet. Tavaly sokan panaszkodtak hogy olyanok is bekerültek akik abban az évben nem is / alig játszottak a játékkal, ezért idén csak olyanokra lehet szavazni akik az év nagy részében aktívak voltak. A rank határt is megemeltük 75.000-ről 100.000-re hiszen egyre több tapasztalt játékos van. Valamint idén magadra már nem tudsz szavazni.

Szabályok


- Bannolt / inaktív játékosra nem lehet szavazni
- A troll szavazatok semmisnek minősülnek, még ha a 10-ből csak 1 helyezett is ilyen
- A globális rankodnak #100.000 alatt kell lennie (Ez azért van, hogy olyanok szavazzanak akik értenek is eléggé a játékhoz.)
- A szavazás osu!standard játékmódra vonatkozik
- Csak magyar játékosra lehet szavazni (magyar zászló a profilon)
- Legalább 5 szavazatot le kell adnod a 10-ből

Publikus Szavazás Formátum (erre a posztra válaszként)


1. <Játékos> <Indok (opcionális)>
2. <Játékos> <Indok (opcionális)>
3. <Játékos> <Indok (opcionális)>
4. <Játékos> <Indok (opcionális)>
5. <Játékos> <Indok (opcionális)>
6. <Játékos> <Indok (opcionális)>
7. <Játékos> <Indok (opcionális)>
8. <Játékos> <Indok (opcionális)>
9. <Játékos> <Indok (opcionális)>
10. <Játékos> <Indok (opcionális)>

Privát Szavazás


Ha nem szeretnéd megosztani kikre szavazol ezt töltsd ki: A szavazás lezárult.

A kész videót meg fogjátok találni a Hungarian osu! Replays csatornán, fogok pingelni az osu!Hungary discord szerveren is ha kész van.

Határidő: 2021.01.22.
Riozin
1. Occse
pndu
5. I3alintt
Miloshka
10. matyk0 Nagyon jó allround player. legjobb tournament playerek közé tartozik
-Rinon
6. Zoxeim Fast Improver player viszonylag gyorsan tanulja meg azt ami nem megy neki sot EZ re is kepes sajnos csak ot tudom ajanlani a tobbi playert nem ismerem
defii
1. Lexion - még mindig az összes moddal megállja a helyét, mapok típusát tekintve nincs gyengesége
2. csaba21123 - az idén nyújtott teljesítményéért, idetartozik pl.: a hot és a több top50-es scoreboard helyezések
3. matyk0 - folyamatos aktivitásért, a kemény gyakorlásért, évről évre fejlődik reading és tapping képessége is
4. Darnol - lenyűgözött a stream tudása + több mapon a pontossága is rendkívüli
5. Tralkke - OWC-n való teljesítményéért
6. Zyaqix - OWC, + tudja tartani a szintjét
7. Ratina0 - OWC, + kevés játékkal is, de tartja a szintjét zyaqixhez hasonlóan
8. Zexylian - Annyira kiemelkedő playeket idén nem láttam tőle, de még most sincs sok olyan magyar játékos aki ennyire konzisztens
9. Robi_SuperSlav - Több moddal is jeleskedik, alacsony - magas AR olvasás, speedben sem utolsó
10. JustaDread - inkább magamhoz tudnám hasonlítani, főként doubletime playei miatt érdemel helyet nálam
Topic Starter
Lexion
1. csaba21123 - Szia.
2. Darnol - Újra visszatért az osuhoz és gyors tempóban fejlődik, legerősebb skillsetje streamelés.
3. defiike - Legjobb még mindig jump mapokban amiket könnyedén lejátszik alternálással, viszont többi skilljét is elkezdte fejleszteni nemrég. A következő OWC-n nagy segítség lehet a csapatnak és akár felkerülhet a második helyre is legközelebb.
4. Zexylian - HD master, gyengéi a stamina és a speed. Idén a HoT-os megjelenésén kívül nem láttuk túl sokszor, még OWC-re sem jött ezért most csak 4-edik helyre tudom rakni.
5. RatinA0 - Tech master, nagyon sokat nem játszott de OWC-s teljesítménye miatt 5. helyet megérdemli.
6. Tralkke - Singletap master, OWC-n földrengése mellett jó teljesítményt mutatott. Ezen kívül nem láttam túl sok score-t tőle idén így 6. hely szerintem megfelelő neki.
7. matyk0 - Jump aimje nagyon jó, ezen kívül mindenben megállja a helyét és az idei OWC-n is jól teljesített még úgy is hogy ezt volt az első alkalom amikor bekerült a csapatba. Ha tovább fejlődik jövőre sokkal jobb helyezést is elérhet.
8. Zyaqix - A speed / stamina mastertől idén sajnos nem láttam túl sok score-t. OWC-n bejött pár mapra és úgy látszik hogy tartja a skilljét, ha aktívabb lesz 2021-ben sokkal feljebb is kerülhet legközelebb.
9. Robi_SuperSlav - Egyik legjobb aktív speed / stamina player jelenleg, a többi skillsetjéből nem láttam még sok mindent ezért 9. helynél nem tudom feljebb rakni.
10. JustaDread - Gyorsan fejlődik DT jump mapokban, többi skillsetjét még nem láttam de szerintem 10. helyet megérdemli.

Még lenne sok player aki befért volna a listába ha többet játszottak volna 2020-ban, jövőre reméljük többet lesznek aktívak.
Kenshidabeast
1. csaba21123 - Aranyos, viszonylag konzisztens, mén az EZ, mén a HD, mén a stream, mén a HR, és a speed is kinda. Ideális top player.
2. lexion - Hasonló mint csaba csak nem aranyos és nem tud olyan jól readelni, de a jumpokban/spaced streamekben jó.
3. scuoa - Ritmikailag komplex mapeken, reading-heavy mapeken, low ar, és lényegében minden féle mapen jól játszik, ami nem high bpm. Also legkonzisztensebb player itthon imo.
4. Darnol - Pog stream player. Talán a legjobb az aktívak között.
5. Zexylian - Jó zenéket játszik. Hosszabb, burst/stream fingercontrollos mapek jól mennek neki HD-val, viszont HR-el inkább csak jump mapeken látni.
6. Robi_SuperSlav - Speed és stamina amiben kiemelkedő, fingercontrolja jó, readingje rankjában jó, streameket HR-el is szépen accolja, good zenei ízlése van, legnagyobb gyengéje a kocka.
7. Matyk0 - Mindenre gyakorol és mindenben egyre jobb. Good allround/jump player.
8. Kuranosukee - Jó stream/jump/tech(?) player mindenben egész jó csak az accja amiben hiányt szenved.
9. Kelathis - Top 1 magyar farmer, elég weird jump patternöket is jól aimel, mén a DT is. 2020 második felében inaktív volt meg meta gamer ezért 9.
10. TheSpamCat - Jó DT player, high bpm burst/stream mapeket is jól accolja.
Please sign in to reply.

New reply