forum

Yardım

posted
Total Posts
6
Topic Starter
Etheriul
osu da XXXTENTACTION SAD! haritasını hard modda A alarak bitirdim ama hala C olarak gözüküyor
Replay Linki:
https://www.mediafire.com/file/ylotedemjz9ssig/Etheriul_-_XXXTENTACION_-_SAD%2521_%255BHard%255D_%25282020-12-27%2529_Osu.osr/file

Bende Böyle Gözüküyor

Reha
sanırım o puanın bancho sunucularına kaydedilmemiş, eğer map bittikten sonra hemen çıktıysan bancho kaydetmeyebiliyor skorları
Zeus-
Yukarıda tekrar dosyasını paylaştığın A rank skorun kaydedilmiş, ancak C rank olan skorundan daha az puan almışsın.

Resimlerde görebildiğin üzere C rank skorundan 273k puan kazanırken, A rank skorundan 231k puan kazanmışsın. Yalnızca puanı yüksek olan skorun sıralamalarda gözüktüğü için C rank olan skoru görebiliyorsun sadece.

Reha wrote:

eğer map bittikten sonra hemen çıktıysan bancho kaydetmeyebiliyor skorları
Bu tamamen yanlış. Sonuç ekranından çıkmanın skorun kaydedilmesiyle hiçbir bağlantısı yok.
Furkoq

Zeus- wrote:

Yukarıda tekrar dosyasını paylaştığın A rank skorun kaydedilmiş, ancak C rank olan skorundan daha az puan almışsın.

Resimlerde görebildiğin üzere C rank skorundan 273k puan kazanırken, A rank skorundan 231k puan kazanmışsın. Yalnızca puanı yüksek olan skorun sıralamalarda gözüktüğü için C rank olan skoru görebiliyorsun sadece.

Reha wrote:

eğer map bittikten sonra hemen çıktıysan bancho kaydetmeyebiliyor skorları
Bu tamamen yanlış. Sonuç ekranından çıkmanın skorun kaydedilmesiyle hiçbir bağlantısı yok.
cacheye almıyor skorunu ve bir süre gözükmüyor, daha sonra gözüküyor ama bende de olmuştu. 300pp skorum 1 saat sonra işlenmişti oturduğum yerden 800 rank kazanmıştım :D
Zeus-

Furkoq wrote:

cacheye almıyor skorunu ve bir süre gözükmüyor, daha sonra gözüküyor ama bende de olmuştu. 300pp skorum 1 saat sonra işlenmişti oturduğum yerden 800 rank kazanmıştım :D
Senin dediğin farklı bir durum. "Bancho kaydedemeyebiliyor" dediğin zaman sunucu kaynaklı bir sorun olduğu anlaşılıyor. Zaten burada cache sorunu oluşsa da sonuç aynı, C rank olan skor hem pp hem de puan bakımından A rank olandan daha yüksek.
Honni-Sama
C rank skorun 273 A rank skorun 231 olduğundan en iyi oynayışını C rank olarak kabul etmiş. Kısacası oynayışını kaydetmiş sadece C rank da yüksek skor aldığın için en iyi oynayışın diye işleme almamış.
Please sign in to reply.

New reply