forum

Szukam łatwych map do wbicia rankingu (4 gwiazdki).

posted
Total Posts
2
Topic Starter
Plomiec
Hej! Szukam łatwych map 4 gwiazdki do osu! bo ciężko mi idzie ostatnio ten ranking :/ Wiem że po prostu mogę "grać więcej" ale trochę mi...nie idzie xD w każdym bądź razie tak jak wspominałem szukam łatwych map 4 gwiazdki. Byłbym bardzo wdzięczny nie tylko za mapy ale też i jakieś drobne rady by ten ranking poszedł do góry!

uwu kc was <3
Ytemeriku
Nie graj dla rankingu póki nie osiągniesz tak z co najmniej 100k miejsca bo co Ci to da że podniesiesz się po tych mapach załóżmy o 50k miejsc wyżej jak później nie będziesz potrafił w ogóle wzbijać się w górę, a osoby z tym samym rankingiem co Ty będą lepsze od Ciebie. Ja mam właśnie tak że gram jak najszybsze mapy, nawet jeśli umieram to dalej gram, a jeśli bardzo często umieram to biorę mod No-Fail. I to z tego że jak gram multi to ludzie będący nawet o 60k miejsc wyżej ode mnie są gorsi (oczywiście to maksymalna wartość, więc średnio gram o 30k rankingu wyżej). Jeśli bym grał tylko dla rankingu to nie tylko bym był gorszy od osób z tym samym rankingiem, ale w ogóle bym się mniej uczył na tych łatwiejszych mapach.

Oczywiście nie jest to złe czasem zagrać prostsze mapy dla pp ale to się raczej robi przy okazji jak grasz multi albo gdy losujesz mapę pod F2 z swojego tysiąca map czy gdy chcesz sobie odpocząć i poklikać coś łatwiejszego.
Please sign in to reply.

New reply