forum

Skor Hatası

posted
Total Posts
2
Topic Starter
FakeWoofWolf
beatmapsets/828931#osu/1736730 adlı haritayı önce offline oynuyordum ve sonra haritayı tam komboyla bitirdim sonra skorumun kaydedilmediğini farkettim (küresel) aynı zamanda profilimdede gözükmediğini farkettim sonra telefonumun internetini paylaşarak (hotspot) tekrardan Osu!'ya girdim ve bir daha tam skor ile bitirdim ama buna rağmen skorum tekrar kaydedilmedi ilk başta f2 tuşuna bastığımda (bitirdikten hemen sonra) kısaca kaydedilemiyor hatası verdi fakat tekrarı izleyebiliyordum fakat başka bir harita oynayıp tekrar tam skor yaptığım tekrarı kaydetmeye çalışırken tekrarın silindiğini farkettim fotoğrafları duruyor (https://imgur-archive.ppy.sh/discord/718144033414840400-733984220636250152-JPEG_20200718_125107.jpg bu attığım ekran görüntüsü hemen tamamladıktan sonraki andı) bana bu konuda yardımcı olabilicek birisi varsa lütfen benimle iletişime geçin
Discordum: STQRAFE#8574
Zeus-
Hotspot üzerinden internete bağlanmak yerleşik bir router üzerinden bağlanmak kadar stabil olmayabilir. Bunun nedeni çoğunlukla servis sağlayıcınızın bulunduğunuz konumdaki çekim gücüne bağlıdır. Eğer skorunuz karşıya aktarılamıyorsa bunun nedeni muhtemelen sizinle sunucu arasındaki bir bağlantı sorunundan kaynaklanıyor olabilir, yani telefonunuzun internet ile bağlantısı kısa bir süreliğine kesilmiş olabilir. Diğer bir ihtimal, skoru kaydettiğiniz anda sunucu kaynaklı bir problemden dolayı skorunuz karşıya aktarılmamış olabilir.

Tekrar dosyasının neden yerelde kaydedilmediğinden emin değilim. osu!/Data/r konumunda ilgili .osr dosyası var mı yok mu diye bir göz atabilirsiniz. Ancak "Data" klasörü gizlidir, bunun için klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster yazılı seçeneği işaretlemelisiniz.
Please sign in to reply.

New reply