forum

Tablet Xp-pen Star G640

posted
Total Posts
3
Topic Starter
ninja267
Witam, szukam tabletu tylko do gry. Znalazłem taki na aliexpress za 130 zł. Czy ktoś może ma ten model i wypowie się na jego temat?
Ytemeriku
Postów, filmików i poradników na ten temat jest tyle że głowa boli. community/forums/topics/311224 masz tu wszystko na temat tabletów do osu. Osobiście kupiłem Huion H420 za około 120 zł. Dobry jest nic się nie zepsuło, nie musiałem wymieniać końcówek, wbiłem na nim do tej pory 242k. Jedyny minus, który dla mnie nie jest żadnym minusem to to że widać nawet mocno te rysy (w końcu żem przejechał po nim w obrszarze 2cm x 4cm z milion razy), powierzchnia nadal jest gładka, a dopiero po mocnym przejechaniu palcem czuć lekko większe tarcie co już na rysik nie działa. Sam rysik podobno jest dużo cięższy od innych, nie mam porównania ale nigdy ciężar mi nie przeszkadzał, a jego waga jest porównywalna do pełnego kleju w sztyfcie (rysik ma podobno 22g, ale mój klej mający także 22g [xD] wydaje się nieco cięższy). Dodam że sterownik pozwala nie zmniejszenie obszaru roboczego (po to by zwiększyć jego czułość, grać na mniejszym obszarze) jakbyś miał wątpliwości.
GetAll684
Nigdy nie kupuj huion ma duży input lag dużo wazy mała powierzchnia i ma baterie
Please sign in to reply.

New reply