forum

Perkenalkan diri anda, wahai pemain-pemain Malaysia!

posted
Total Posts
583
show more
darkranze
"Ohh~ ada sub-forum BM rupanye"
-darkranze 2019

Hi guys. IGN darkranze kelahiran Kolumpo (...or KL bg yang x paham istilah2 Kolumpo).
Mula jumpa osu! pada 2014 sbb kawan recommend. Setahun lps tu stop jap sbb kehilangan laptop kesayangan (RIP Lenovo Thinkpad X230). Baru main balik sejak 4 bulan lps.
Mouse + double tapper, main ntuk suka2 and rilekkan pala otak.

So far xlah pro sgt, tp kalo member dok sebelah dptlah gak komen "pala hotak ko main camni" atau "tgn ko ni buat dr getah ke mende?" Yep, seronok main game ni xD

...tu je la kot. okbye.
Umio MiuMiu
hello~
aq lama dh main osu just x active je XD
call me smol~ player since 2k14
Nabil
hello
XIII11
o ha yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧

nama aq XIII ..tambah 11 sbb ramai yg guna nama tu TT
actually dah lama main osu pastu stop..pastu baru skrg minat balik sbb cookiez

anyway...klau ada group discord ke apa ..inv aaa ..(i got no friend in osu...)

XIII#6091

≧◡≦
Koyaiba
Koyaiba the shittest Malaysian player among 5 digits here. :)
sh1nig4mi
haluuuu watashi sh1nig4mi desu. still stuck at 6-digit. first main waktu bulan mei atau april 2019. stop for a few months then smbung blk main.

klu ada grup discord ke papae inv laa

first jumpa game ni sbb mem discord duk sibuk ckp psl osu

aq ni xla pro pun. main saje2

klu rage tu pnah ah skali dua tpi xdela truk sgt

so... byeee
KPMY
weiiiiiii ape cite. ingat ye, tido banyak. kalau tak tido, susah nak main. jadi TIDO LAGI SIAL
AkmlHarz_Hidari
HAiluuu IM a returning plAYER TPI buat akaun baru sbb yg lama tu dh xleh login (email tu email lama so)
so nice to meet you guys again :D cuti sem baru je bermula tapi masa utk bermain osu tak jugak bertambah sbb aq rasa final sem 1 flop teruk2. Jadi nak ingtkan kat korang semua main2 jugak study jangan lupa yaaa XD.

ps: most kawan2 aq yg main osu dulu dh xde :,) so hoping to have fun with u guys(sape2 yg baca nilah)

a bit about myself: u can call me kema, umur 20, im a dude :D cyaa.
_koumin_
ok hi
budak_baik
hai
saya budak_baik..baru je nak main balik ni..lama bebenor tinggalkan osu.. lagu apa best eh? bole suggest tak?
GodKnows
low acc gaming here
Shinonome Ena
hi
[ -Elaina- ]
Dah 2 tahun main baru tau wujud subforum ni
SpcBarPlus
Hai!...
IGN SpcBarPlus dari Sabah.
Masih maintain 6 digit sejak tahun lepas.
Saya main osu bila saya rasa nak main osu.
weanZR
saya baru main je ni,,boleh tunjuk ajar untuk nubis ya
Nasthemikoy
haii! nasthemikoy here panggil je saya nas/shawtty.from kedah,langkawi.add la saya bosan ah main srg2 game ni. lebih main kpda osu biasa.wibu 50% . waifu; senko san (sbb she is kawaai and cure depression
arfadm
hi saya adam. main osu! baru 1 tahun. playstyle mouse only. terjebak ngn osu! sbb kawan ehek. at first memang takde knowledge pasal rythm game, tau tau dh 300k hoho. minat jump map ngan burst, stream skit2 je :3
Nasthemikoy

Ryfried wrote:

wehh panjang subforum ni
mati ii ingat myvi
- Zynx -
ah 8 years later, time moves so fast
Kurme
hola, kurme disini, jumpa osu mula mula dekat phone (ada satu game ni nama dia opsu) cerita dia camni, aku nak cari rythm game (sebab ada member aku ni ketagih game cytus2) aku pun cari game tu tapi berbayar so aku pun cari dekat yutub rythm game ni and then jumpa 'opsu' ni.. selepas beberapa minggu main, aku jadi syok and then decide nak download dekat laptop (igtkan ada pc version gitu) aku pun cari... tau tau nama dia osu yg original punyaaaaa HAHAHAHAHAHAHA
.
.
.
.
hmm cringe siot
.
.
.
.
aku ni takde la main osu hardcore sangat sebab takde masa sangat nak main (study,kerja,apex) lagi satu aku masa jumpa osu aku baru beli ps4 hahahaha lambat kan? (masatu time pkp tak silap) hmm tu jelah kot.

BYE!

Nasthemikoy
hello! i dunno if this topic still alive. hai my name is nas,
i live somewhere in kedah.
i been playing since 2021
my playstyle is tablet keyboard
Please sign in to reply.

New reply