forum

Nickin nereden geliyor?

posted
Total Posts
125
show more
elvodqa
tuvalette bir anda aklıma geldi
Cesur112
2017 deki kafayla bilmiyom elim neye gittiyse basmışım 112 olmuş servisten özenmedim söyleyip durmayın xD "2017de servisi mi tanıyordum xd"
Srpp
İsmim Sarp.
LunaticWay
Touhou'nun oyun zorluğundan geliyor .d
csqN
soy adım (coşkun)
Yusabelo
2018 eski nick
evely but sama
instada fake hesap açmıştım insanları "sözde" komik bir biçimde şakalıyordum biri osu player çıktı gel oynayalım falan dedi bende o sıralar evelyn'e k kasıyordum çakma olmasın diye "N"'yi sildim ve tada al sana nick ama sonra nickin alındığını fark ettim bende ergenlik zamanına z kuşağından biriysen kullanılabilecek havalı sözler diye arattım ve nickin sonuna mükemmel şeyler ekledim (tam olarak neydi hatırlamıyorum) amacım başlarken 1 saat oynar silerimdi sonra dediğim gibide yaptım fakat bir saat 4 gün'e dönüştü sonra işte hesap banlandı falan multide küfür edince sonra tabi ban açıldı ama oynama isteği yoktu tekrar pp kasmaya üşendim sonra bende bu hesabı açtım eskisi kapatıldı falan işte şimdide oynuyorum burdan ama nickim hala berbat bir sene önce nasıl bir aklım varsa mevzusunu hala yaşıyorum support alınca değiştireceğim
Ayranism
gayet açık olduğunu düşünüyorum ;)
telepokus
Ben salladım ve böyle bir isim çıktı
Aranel
harambe31... aslında bu ismi abim bana söylemişti ben koymuştum. aynısı Aranel için de geçerli ;*
def4ce
def4ce isminde 4 a olarak geçiyor yani isim deface. deface ingilizce olarak birşeyi tahrif etmek demek mesela grafitilerin üstüne çizgi çekmek vesaire. Benim kullandığım manası ise websitelerini deface ederler. Okunuşu defeys /dɪˈfeɪs/
Örnek :

Aisaka Taiga

Toradora!
klofrox
Geceleri karanlıkta bir şey görür gibi olursunuz ve korkarsınız ya, bende karanlığın içinde kendimi görüyordum ve sanki gördüğüm benliğim, beni öldürecekmiş gibi düşünüyordum. O benliğime tamamen o an aklıma gelen "klofrox" ismini verdim. Herhangi bir anlamı yok. Neden aklıma klofrox geldi bunun da gizemini çözemiyorum.
goktugtr
Bu hesabı 13 yaşımda açtığım ve 13 yaşında gerizekalı olduğum için hiç isim düşünmeye çabalamadan ismim olan Göktuğ'yu ve ne kadar TÜRK oğlu bir TÜRK olduğumu göstermek için de sonuna tr ekini koymuştum supporter alıp değiştirmeyi düşünüyorum gerizekalı 13 yaşındaki ben malmışım harbi
Sixoue
-
Energybender
Can Gremory
Adımdaki Can'ı ve Rias Gremory'nin Gremory'sini aldım
MustafaY7ce
Adım Mustafa,Soyadım Yüce.Ü tuşuna rootlu telefonlarda basılı tutunca 7 çıkıyor,o yüzden/(her yerde bu adı kullanırım)
Take
ismim "almak" fiilinden geliyor, eski sahibi ismi bıraktığı gibi "aldım"
salihefee

Take wrote:

ismim "almak" fiilinden geliyor, eski sahibi ismi bıraktığı gibi "aldım"
beatmapsets/1376486#osu/2866498
nası yani burdan gelmiyo muydu 💀
alaboratuna
Alabora, denizcilikte bir geminin devrilecek derecede (geminin boyutuna, ağırlığına, doluluk oranına, şekline, deniz koşullarına, ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir ancak genelde 35-40 derecelerde gemi devrilir) yan yatma veya yan yatarak devrilmeye denilir.

Tuna hem benim ismim hem de bir balıktır. Tuna balığı özellikle Akdeniz'de bulunur ve büyük bir deniz balığıdır. Tadı gayet güzeldir ve aynı zamanda nehir adıdır. Ailem öyle osmanlı insanları falan değli bu yüzden muhtemelen ilk anlattığım balık isminden geliyordur.

Sonuç olarak, AlaboraTuna kendimi bir gemi olarak gösterdiğim ve devrildiğimi anlatan bir nicktir. (Nicki ilk aldığımda ergenliğe yeni girmiştim)
Please sign in to reply.

New reply