forum

Oyunda Nasıl Hızlı Gelişebilirim, Mouse Tavsiyesi?

posted
Total Posts
4
Topic Starter
BOZKIREFLEX
Selamlar Oyunu Severek Oynuyorum, Fakat Çok Zor Geliyor Bana Sadece 3 Yıldızlı Mapleri Oynayabiliyorum.
Günde En Fazla 1 Saat Oynuyorum, Nasıl Gelişebilirim, Ve Mouse Tavsiyesi Verin Lütfen Bütçem 100 TL :)
Akhaten
Oyunda gelişebilmenin tek yolu düzenli olarak oynamak. Mouse tavsiyesi veremeyeceğim kusura bakma.
sirlatife
Merhabalar
Oyunu severek oynaman çok güzel,umarım böyle devam edersin. Yapabileceğin uzun ve basit mapleri hatasız basarak başlaman önemli. Çok zor maplerle direkt başlaman sana sıkıntı çıkartacaktır. Olabildiği kadar farklı ve fazla map indirip oynarsan zaten ister istemez gelişeceksin. Sabırlıve sürekli olman da önemli,oyuna en az iki günde bir yarım saatliğine bile girsen iyi. Oynadığın her saniye farkında olmasan da milim milim gelişiyorsun. Kardeşin falan varsa dediğimi anlarsın, büyüdüğünü vs. farketmezsin, oyunda gelişmek de bir nebze buna benziyor. Bazı günler oyundan zevk almayabilirsin. Zorlama, direkt kapat oyunu. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sol-sağ elini yorabilecek mapler çıkacak. Elin acırsa kapat,fazla zorlama. Bir sakatlık olsun istemeyiz.
İyi oyunlar
Zeus-
Bu konu başlığı aylardır inaktif. Buna ek olarak konuyu başlatan kullanıcının hesabı artık mevcut değil. Dolayısıyla bu başlığı yeniden canlandırmak için hiçbir neden yok, lütfen hortlatma.
Please sign in to reply.

New reply