forum

Polski turniej CtB 2015 [Zakończony]

posted
Total Posts
251
show more
Advantan
Ja jestem fanem Krzyśka.
schizosvenia
Ja jestem (anty)fanką siebie
sables
Ja jestem fanem Krzyśka i palców Sveniie.
BoberOfDarkness

sables48 wrote:

Ja jestem fanem Krzyśka i palców Sveniie.
u stóp?
sables
Nie, u dłoni bo dotykałem i były fajne. PS: nie są tak duże jak wyglądają na zdjęciach!
Axor
[deleted]
Hirikoshi

AxorPL wrote:

Kiedy zostanie rozegrany zaległy mecz?
Podejrzewam, że nigdy.
Krzysiek
Teoretycznie walkower Wampir 6 - 0 Hirikoshi :->. W praktyce mecz Wampir 6 - 0 Hirikoshi w bliżej nieokreślonym terminie :->.
Hirikoshi

Krzysiek wrote:

Teoretycznie walkower Wampir 6 - 0 Hirikoshi :->.
Przypominam, że to wampira nie było w środę, a w niedziele organizacja wiedziała że nie zagram wiec elo
Topic Starter
Kosmit
Czas na małą niespodziankę od AxorPL, po zakończeniu wielkiego finału, przeprowadzone zostanie losowanie gier, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy turnieju, którzy nie opuścili żadnego swojego meczu.
Advantan
Psia mać, cholerka, motyla noga, aż żałuję, że nie wziąłem udziału!
Taka strata.
schizosvenia

Kosmit wrote:

Czas na małą niespodziankę od AxorPL, po zakończeniu wielkiego finału, przeprowadzone zostanie losowanie gier, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy turnieju, którzy nie opuścili żadnego swojego meczu.
Kochamy Axora jeszcze bardziej.
Sawa88
Gdybym wiedziała, że będzie WARAK ;; grałabym
Hirikoshi

Krzysiek wrote:

W praktyce mecz Wampir 6 - 0 Hirikoshi w bliżej nieokreślonym terminie :->.
Niedoczekanie twoje.
Axor
[deleted]
Topic Starter
Kosmit
Polski turniej CtB 2015 oficjalnie zakończony. W pięknym meczu finałowym wampir pokonuje Hirikoshiego, zapewniając sobie pierwsze miejsce. Drugie miejsce oczywiście zajmuje Hirikoshi, któremu momentami brakowało naprawdę niewiele.
Trzecie miejsce przypada graczowi, który zaskoczył nas bardzo pozytywnie, gratulacje AxorPL.

Pragnę podziękować całej organizacji, za poświęcenie każdego weekendu, oraz sporej ilości czasu w tygodniu, przez ostatnie sześć tygodni.
Oraz oczywiście wszystkim uczestnikom, za udział i zaangażowanie.
Advantan
Miło było.
Hirikoshi
To coś z mojej strony. Moim zdaniem, turniej wyszedł naprawdę dobrze. Pomijając problemy techniczne ostatniego tygodnia walki, całość wygląda imponująco. Krzysiek jak i reszta ekipy komentującej odwalili kawał dobrej roboty. W samym turnieju, nie zabrakło niespodzianek (tak Axor, mówię o tobie) co tylko i wyłącznie świadczy o tym że, pp to gówno turniej stał na wysokim poziomie.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim moim przeciwnikom, jak i całej reszcie ekipy która przyczyniła się do współtworzenia tych zawodów. Mam nadzieję, że za rok również będziemy mogli rywalizować ^^
Krzysiek
Turniej był zacny. Obawiałem się, że przy formule 1v1 nie będzie tylu okazji do ekscytujących momentów, jak na przykład w 3v3 (combo comeback), ale ile tych bananów było do nazbierania!

Ogółem brak zaskoczenia, że w finałach dwóch kolegów z CWC, mogło nam zabraknąć Korglifa, ciekawe jak wtedy wyglądałby turniej.

Nie wiem jak wy, ale ja bawiłem się świetnie. Przygotowywanie do meczy było męczące, a początki komentatorskie bardzo dzikie, ale z czasem się poprawiliśmy i chyba byliście zadowoleni z tego co widzicie i tego co słyszycie :->.

Gratuluję zwycięzcom i do następnego razu!
schizosvenia
Jako że wszyscy podsumowują turniej, to ja też muszę!

Bawiłam się świetnie, naprawdę nie żałuję, że wzięłam udział (przyznam, przed turniejem naprawdę bałam się, że wypadnę źle na tle innych graczy, chciałam odpuścić, by nie narobić sobie wstydu. Jednak dobrze, że nie zrezygnowałam). Fajnie było zmierzyć się ze znajomymi, pośmiać się w trakcie rozgrywek* i sprawdzić swoje umiejętności!
Serdecznie dziękuję wszystkim organizatorom i osobom, które pomagały przy organizacji turnieju (oraz całemu osuroomowi z Japaniconu, który musiał być najgłośniejszy i najruchliwszy akurat w momencie, gdy grałam mecz przeciwko Groszkowi... Za każdym razem gdy ktoś za mną przechodził, zahaczał o moje włosy, było to meeega dekoncentrujące. Nie wspomnę o tym że raz podczas gry ktoś tak zasunął krzesło naprzeciw mnie, że pchnął je na moje nogi, instant miss. Już nigdy nie piszę się na żadne granie turniejów na konwencie.) - bez was nigdy by się to nie odbyło, takie "eventy" wprowadzają coś ciekawego, nie jest nudno i szaro! Mappol był piękny, nie zabrakło dobrych piosenek i dobrych map (nie wiem czy to sukces, ale udało wam się wybrać parę takich map na HD, które nawet ja - najgorszy gracz Hiddena w historii - potrafił ugrać! Odkryłam nawet, że potrafię ar7+hd. Tylko dlaczego jedynie na solo wychodziły mi dobrze, a na turnieju łapał stres?). Miłym zaskoczeniem było dla mnie to, że mecze będą streamowane. Nawet pomimo tego, że na koniec były problemy techniczne, fantastycznie oglądało się livestreamy. Było dużo skoków adrenaliny, ciekawych momentów, wyrównanych meczy, tyle zaskakujących zwrotów akcji! Wyszło genialnie!


Btw. Czy dostaniemy pełną listę osiągniętych miejsc przez każdego z graczy? Nadal nie wiem, które miejsce zajęłam. D:
w/e, już znalazłam.
(Woaaa, fajnie jest dzielić to samo miejsce z Ukamim! :3)


*
(1. Rozmawianie w trakcie meczu z Danielexem o jedzeniu? Btw nie zapomnę streetelfowi, jak nas dręczył tym, że akurat w najlepsze zajada się chipsami. Kiedyś się zemszczę!
2. Rollowanie tych samych liczb z Groszkiem? Epickie screeny: http://puu.sh/kF8ny/365e090cd6.jpg, http://puu.sh/kF8nG/1e07ea714e.jpg&#41
3. I ten niezawodny komentarz Krzyśka, za każdym razem: "Nasi zawodnicy trzymają dobre combo... Ok, już nie")



ale się rozpisałam
Axor
[deleted]
Please sign in to reply.

New reply