forum

Streamowanie.

posted
Total Posts
42
show more
Topic Starter
adrianoop4
Zastanawiam się nad kupnem klawiatury mechanicznej i po prostu nie wiem które switche będą najlepsze, zastanawiałem się nad redami, ale teraz już sam nie wiem, możecie nakierować?
simax
Red - najlżejsze
Black - najcięższe (?)

I tak przerzucenie się na mechanika to już kwestia pogrania.
Raczej bez znaczenia czy będziesz mieć redy/blue/brown/black, na czym będziesz grać na tym Ci po czasie będzie wygodnie.
Poza tym zawsze switche możesz zmienić i popróbować innych.

adrianoop4 wrote:

Advantan wrote:

Tidek faktycznie o tym pisał, wróć do góry.
Możesz zademonstrować nam jak wjeżdżasz na te 180bpm?
https://www.dropbox.com/s/9vm4phjj580xrsz/123.png?dl=0
P.S. Stamina jest u mnie na niskim poziomie.
No to na pewno nie blacki.
Tidek
Jeśli nie umiałeś streamować na wcześniejszej klawie = nie będziesz umiał streamować na mechaniku, więc zastanowiłbym się poważnie czy chcesz wydawać kasę na to.
Topic Starter
adrianoop4
Wiem to nic nie da, ale przynajmniej nie będzie tak jak na tej starej że będzie że nacisnę, a tu nic. A poza tym mechanik żywotniejszy i na pewno wygodniejszy tylko się nauczyć nie dobijać do końca.
P.S. Czy lepiej kupić redy czy skusić się na ten cały "klik" w blue lub w brownie?
WujekGrzyb
zarzućcie tym fantastycznym programem do mierzenia spidu
DarkStoorM
Pewnie o to chodzi t/160893
Topic Starter
adrianoop4
Mam pytanie i proźbę. Czy oparcie łokcia o krzesło które jest znacznie wyżej od klawiatury i nadgarstka znacząco zmniejsza staminę. A teraz proźba czy nie podesłalibyście mi jakiejś mapki czysto wytrzymałościową na której mógłbym poćwiczyć i zmęczyć paluszki? Z góry dziękuję.

P.S. Czy to normalne że prędkość bardzo wolno wzrasta? Czy się tym nie przejmować i ćwiczyć więcej, a prędkość sama dojdzie?

P.S.2 Strasznie spinają mi się paluchy czy jest na to jakaś rada, czy to przejdzie jak stamina będzie na wyższym poziomie?
Advantan
Prośbę.
Graj wszystko co jest dla ciebie trudniejsze.
Streamy, to nie jest klikanie jak najszybciej.
Nadal podtrzymuje żebyś po prostu grał i przestał szukać złotych rad, które raczej mało się mają do osu!, kiedy w tej grze ważne jest jak tobie wygodnie grać.
PS. Jak już kupisz tablet, to nie szukaj "JAK TRZYMAĆ TEN ŚMIESZNY DŁUGOPIS, BO WIDZIAŁEM, ŻE RAFIS TRZYMA DZIWNIE I MI TAK MAŁO WYGODNIE JEST".
Tidek
Na stamine to te kompilacje deathstreamow https://osu.ppy.sh/s/40405

A szybkości znacząco nie polepszysz lub będzie ona rosła bardzo wolno, do tego trzeba mieć już "talent".
-Maus-
Jak mnie to irytuje kiedy przychodzą nowicjusze i od razu pytają o rady, try hardują trudne mapy, kupują klawiatury mechaniczne i tablety, etc. bo teraz każdy to tylko by chciał być WWW, Cookiezim czy Staiainem. Pograj trochę i nie pierdziel, w osu! lepiej kierować się empiryzmem niż teoriami, każdy jest inny, ma inne palce, inne ręce, ustawienie, wygodę, siłę mięśni. Znajdź sposób, który jest wygodny dla ciebie i właśnie dla ciebie jest najlepszy.
Topic Starter
adrianoop4
Czyli wszystko w normie i muszę po prostu przetestować wygodne pozycje i nie przejmować się niepowodzeniami i po prostu trenować acc a speed dojdzie z czasem? A z tym spinaniem palców to po prostu brak staminy?
-Maus-
Co to spinanie palców? W sensie że są sztywne czy coś? Ja zawsze od czasu do czasu przy graniu w manię ciągnę za palce: serdeczny, środkowy i wskazujący, szybkie wyprostowanie ręki w łokciu. Nie wiem, mi tam to pomaga.
Topic Starter
adrianoop4
Czasem gram na luźnych, a czasem mi sztywnieją czyli napieprzam wolniej i mocniej, i to jest dziwne że czasem jadę długo na luźnych, a czasem po chwili się spinają i nwm czy to zmęczenie bo źle ułożyłem nadgarstek czy co? Bo mam krzesło z oparciem i nwm może też czasem jakiś nerw uciśnie? Muszę przemeblować pokój bo na nic nie ma miejsca.

P.S. Jak można grać w manię czasem próbuję i masakra trzeba być kosmitą albo azjatą.

P.S.2 A ma ktoś jeszcze taki problem że krótsze streamy robi bez problemu, a w dłuższych się gubi? Bo ja jak widzę mały krótki stream to myślę o krótki stream palce ma maxa luźno i jadę ze słuchu na 300, a jak dłuższy to palce luźnie, ale nie aż tak i po prostu jadę i w pewnym momencie się gubię i miss miss miss miss. I kurde to denerwujące że koniec streama a tu się rozkojarzę i jadę wzrokowo, a nie ze słuchu i miss i takie wqurwienie.
Topic Starter
adrianoop4
Macie więcej mapek i najlepiej żeby było bardzo dużo podwójnych i potrójnych kliknięć najlepiej pod rząd coś w stylu goreshit-MATZcore tylko wolniejsze? Z góry dziękuję.
Tidek
Szukaj map autora grumd.
Topic Starter
adrianoop4
A co zaradzić na taką przypadłość, bo jeżeli widzę krótki stream bez problemu nadążam i mam same 300 czasem 100 (np end time na poziomie hyper jak są krótkie streamy to 300 300 300 300 300 a jak potem zaczyna się dłuższy to nawet wejść za bardzo nie umiem i jest miss miss 50 miss 100 miss 50 50 100 itp.), jeżeli widzę "death stream'a" to po prostu nawet dobrze wejść nie umiem i już nie mówię o nadążaniu, bo wtedy nawet z 160 bpm mam problem. Wtf!?!? Co na to zaradzić i z góry dzięki. Jeśli odpowiedź będzie jak zawsze w stylu graj więcej to ku%$& mać ileż można grać, ale rozumiem jakbym po jakimś czasie wypadł, ale na początku? WTF?!?!
P.S. Dak wiem dramatyzuję.
P.S.2. Sorry za chaos w wypowiedzi.
XuanHuan
Opcja nr1. Kup klawiature mechaniczna ( nic nie daje, ale wiesz, lepsze no)
Nr2. Ściągnij jakiś skrypt, czit, czy łorewa (to lekkie oszustwo ale cii.)
Nr3 GROJ WINCYJ
Polecam opcje numer 3. Może tego nie widzisz, ale z każdą godziną w osu stajesz się lepszy. Cieżko to zauważyć, dlatego po prostu ściągnij sobie z 2/3 mapy streamowe, tylko nie za trudne i graj.
Ja np grałem sobie co tydzień End time na extra i placebo dying na extra. Z miesiąc temu było impossibru, a teraz daje rade.

Tajna opcja nr4 i 3/4. Napisz PW do WWW jak się strimuje - na pewno da ci swoją miksturę do streamowania dającą stamine +1337
-Maus-
^
1) Nie wiem czy kretyn czy troll
2) To lekka szansa na insta-bana, ale cii
3) Master race
4) Chuje muje dzikie węże, nie odpisze
Advantan
Łapiąc się na słabego trolla, sam wychodzisz na gupka.
-Maus-
Sam jesteś gupi ;<
XuanHuan
Ni kretyn, ni troll. Po prostu 3z4 opcji to te, które chciał dostać/usLyszeć tudzież przeczytać
Btw. Dobry refleks, odpowiedż po 5 dniach
Please sign in to reply.

New reply