forum

İçinden Geçeni Yaz

posted
Total Posts
393
show more
Sister Jude
hey mesaj
razor81
sonra ben bütün başlıklara last post atınca suçlu oluyorum dfıpogujhdpgujıdg

yok o değil de amk harbi ben gittikten sonra hiç mi bişey yazmıyosunuz amk. harbi kapatcaklar burayı üzülüyorum resmen.
adres çubuğuna osu.pp.sh yazıom /forum/93 çıkıyo diyorum "BU ADRES BANA TANIDIK GELİYO AMA ANLAMADIM GİTTİ O_o" falan yani. eskiden buraya yazmıcam dedim de yine de yazılanları takip ediyodum, taaki hiç kimse adam gibi bişey yazmamaya başlayana kadar. amk biraz bişi yazın. madem yazmıcaktınız neden forum açtınız aq?

ADAMI HASTA ETMEYİN LAN!!1!!1! ŞURAYA BİRAZ BİŞİLER YAZIN -.-

Edit
Ulan benim hesap geri bi açılsın varya. sırf bütün hıncımı çıkarmak için böle piç gibi bütün başlıklara last atcam. görürsünüz amk. YOU'LL ALL SE MUHAHAHA falan. :d
Topic Starter
UnderminE
Burasi kapanmayacak arkadaşlar eskisi gibi değil artik durumumuz, üstüne bir de ben mod olunca daha da kapanacağini sanmiyorum dert etmeyin siz.

razor81 wrote:

Edit
Ulan benim hesap geri bi açılsın varya. sırf bütün hıncımı çıkarmak için böle piç gibi bütün başlıklara last atcam. görürsünüz amk. YOU'LL ALL SE MUHAHAHA falan. :d
Mesajlari silme yetkim var, boş mesaj atmamani öneriyorum.

Onun haricinde, eskiden her ülkenin forumu yoktu açtirmak için epey uğraşmiştik. Ama şimdi her dilin kendi forumu var bir şekilde, aktif olsa da olmasa da. O yüzden dert etmeyin o kadar.
razor81
sil LOL
ben neticede yapcam

sonra silence yicem yine ban :DAS:DA:D
Cakine
İlk Mesajım :lol:
Herkese Merhaba :roll:
Topic Starter
UnderminE
Merhaba /o/
Sister Jude
collab yapan :v
-Rain-
Dilek bütün rütbeleri almaya başlamış.
Helal valla.
Topic Starter
UnderminE
Yok la mod olunca burayi da veriyolar yaninda bonus olarak :D Olum o değil de dön artik askerden tek başina taiko oynamak sarmiyo pls ;_; Şafak kaç?
-Rain-
geçen bi sıralamaya baktım da adım bile yazmıyo ;_;
şafak 112 geliyom :D
Pure Force

-Rain- wrote:

geçen bi sıralamaya baktım da adım bile yazmıyo ;_;
şafak 112 geliyom :D
inaktifleri sıralamaya koymadı oynaman lazım heralde sıralamaya tekrar girebilmen için emin değilim ama
GlowingDemon
Selamlar
osu forumunda takılmam pek gerçi skin bakmaya gelmiştim :P
Topic Starter
UnderminE
Selamlar, forumda takilinacak pek bir şey yok zaten :P

Skin konusunda #turkish'ten de yardim alabilirsin unutma
Finales Funkeln
Bu oyunu oynarken yalnızlık çekiyorum adeta keşke diğer oyuncularla tanışabileceğimiz düzgün bi platform olsa. Ya da böyle bir şey var da benim haberim yok. :D
NicoNicoNiii
Multiplayer oynarken rastgele yabancılarla tanışabiliyorsun, #turkish'te birilerine çok çok nadir denk geldim ama giriş saatlerimin uymadığına kanaat getirdim. İngilizcen varsa forumun anime müzik oyun bölümleri var orada konuşmalara katılabilirsin yine. İstersen beni de ekleyebilirsin gerçi pek denk gelmeyiz galiba :D
Finales Funkeln
Birkaç kez multi denedim ama orada da girip oynuyorsun direk yani pek muhabbet edecek ortam olmadı. Birkaç oyun oynadıktan sonra da sıkılıp çıkıyorum zaten multiden. #turkish chatine de birkaç kez yazdım, bazılarına kimse dönmedi bazılarına da dönüp bakmayı unuttum açıkçası. :D Ben seni eklerim o halde. Giriş saatlerin nedir baya umutsuz konuştun ama. :D
Topic Starter
UnderminE

Finales Funkeln wrote:

#turkish chatine de birkaç kez yazdım, bazılarına kimse dönmedi bazılarına da dönüp bakmayı unuttum açıkçası. :D
Sorun burada işte :D Ben çoğunlukla online olduğum zamanlar hep şu senaryoyu yaşiyorum:

Yeni kişi: sa
#turkish'teki elemanlar: as
..
..
*yeni kişi bir daha yazmaz*

E durum böyle oldukça artik turkish'teki elemanlar da bi yerden sonra öyle ateş almaya gelenlere çok fazla sicak kanli davranmamaya başliyor hakli olarak. Ben mod olduğum için elimden geldiğince konuşuyorum ama bazen benim de şevkim kiriliyor "ulan nasil olsa bir daha görmiycem seni" diye :D

#turkish gündüz saatlerinde çoğunluğun okulu vs'si nedeniyle aktif olmaz. Kanimca akşam 8-9-10 gibi saatler en aktif saatler oluyor. Hafta sonu her türlü konuşan bulursunuz bence. Şu siralar ben vize sonrasi tatil yaptiğimdan pek giremiyorum ama yeni oyuncularin ön yargilarini kaldirmalari şart. :D

Arti bazi arkadaşlar "burada herkes birbirini taniyor yeni elemanlari almiyorlar" tarzi kafalara girmişler mesela herkese de öyle yayiyorlar. Ben yeni biri geldiğinde ilk iş ismini soruyorum, sonra herkes birbirine ismiyle hitap ediyor. Soğuk soğuk muhabbet hiç sarmiyor açikçasi, herkesle samimi oluyoruz.

Neyse bu konuda çok doluyum, biricik channel'imiza laf gelince tutamiyorum kendimi :D

----

Multi konusunda da mesela yeni arkadaşlar gelip "multi atacak var mi" diyor ve orada konuşan insanlarin onunla oynamasini bekliyorlar. E yeni oyuncular Easy ve Normal diff ağirlikli oynarken orada senelik duran adamlar Hard ve insane ağirlikli oynuyor. Haliyle canlari istemiyor. Bu durumda yeni oyuncular bozuluyor "sen bizi ezdin" falan filan diye. Açikçasi bana saçma geliyor :D Topu topu 50 tane aktif türk oyuncu varsa bunlarin zaten kafadan 20-30'u Hard oynuyor. Öbürleri de #turkish veya #lobby'den bihaberler. Bir de ayni saat online olman lazim falan filan.

Ben cimbizla çekiyorum adamlari ama gelmiyorlar. #osu'ya adam yaziyor TÜRK VAR Mİ diye. Diyorum abi gel #turkish var. Sonra o adam esrarengiz bir şekilde kayboluyor bir daha ne #osu'ya ne de #turkish'e yaziyor ben şimdi daha ne yapayim yani bu kanal için :D
Finales Funkeln
Bayağı dolmuşsun sen bu chat olayı yüzünden anlaşılan. :D Lafım kanaldaki insanlara değildi tabi ama gerçekten bu oyundaki chat sisteminin geliştirilmesi lazım bence, hani biri bir şey yazınca kanala falan bi uyarı gelse dönüp bakar insan öteki türlü oynarken unutuyorum bakmayı. Tamam o zaman ben insanların yoğun girdiği bi saatte şansımı denerim.
Topic Starter
UnderminE

Finales Funkeln wrote:

Bayağı dolmuşsun sen bu chat olayı yüzünden anlaşılan. :D Lafım kanaldaki insanlara değildi tabi ama gerçekten bu oyundaki chat sisteminin geliştirilmesi lazım bence, hani biri bir şey yazınca kanala falan bi uyarı gelse dönüp bakar insan öteki türlü oynarken unutuyorum bakmayı. Tamam o zaman ben insanların yoğun girdiği bi saatte şansımı denerim.
Uyaridan ziyade işte F8'e bastiğinizda chatin üzeri açik mavi renkte oluyor biri yazdiğinda.

Ama chatte ayni zamanda biri sizin isminizi söylediğinde sağ altta uyari çikiyor + ses geliyor. Bu kelimeleri siz Options > input kismindan ayarlayabiliyorsunuz. Chat highlight words tarzi bir şey. Buraya istediğiniz kelimeyi ekleyebilirsiniz, mesela benimki epey dolu:

Sister Jude
Model'in bütün şarkılarında timing böyle zormu pf
işkence ya
Uploadladık artık yapacaz :D
-Rain-
Sa (invicible mod on)
Sister Jude

-Rain- wrote:

Sa (invicible mod on)
Sol As
Topic Starter
UnderminE

-Rain- wrote:

Sa (invicible mod on)
AS NERDESİN ;_;
-Rain-

UnderminE wrote:

-Rain- wrote:

Sa (invicible mod on)
AS NERDESİN ;_;
AS kerdeyim ;_; 3 ay 10 gün kadar bi zaman kaldı. ...................
Sister Jude
BAT'ların ayaklarına kapanma keyf :(
Pure Force
Ya, Dilenk, ben konuşurum konuşmasına da, yanlış anlaşılmasın, ben muhabbet etmeye başlıyorum bakıyolar ben level 100üm filan, bu sefer direk dadanıyolar yok bana oyunu öğret yok şunu yap yok bunu yap, 2 tane cevap verdim diye hemen kanka demeye başlıyolar. Örn: Zigizigiefe mi ne var. Ben oyuna giriyorum, saniyesinde özelime gelip "Bişey sorcam." diyor. Bu kadar da olmaz. :D Her seferinde bana yazdı. 1 kere kaçırmaz. 1-2 tane daha var öyle, o yüzden oyuna girsemde pek konuşasım gelmiyor, ha ben demiyorum yazmayın, ama çok sinir bozucu be.

SPOILER
NO OFFENSE AMK
Topic Starter
UnderminE
O zaten özelden sadece "bi şey sorcam" demeye geliyor, bazen açikçasi benim de canim istemiyor "bi kere de hal hatir sorarak gel" diye düşünüyorum cevap vermiyorum. Ama genelde vicdan yapip soruyorum "hadi söyle madem" diye, yardim ediyorum çat pat :D
-Rain-
9 ay önce yorum yaptığım "KIROV REPORTING!" başlığına bi baktımda...
Baya zaman geçmiş aradan....
Pure Force

UnderminE wrote:

Yalnız şimdi dikkat ettim. Uderboob ve Mine-dawg. WTF Dilenk, just, wtf.
Topic Starter
UnderminE
Valla hiçbirini ben bulmadim tek Miina bana ait gerisi hep milletin söyleidği şeyler ;_;
-Rain-
81 günüm kaldığı için (bana göre az :( ) avatarimi değiştirdim :P
Topic Starter
UnderminE
Kim la bu
NicoNicoNiii
Trap :D (Guilty Gear - Bridget)
-Rain-
Dövüş tarzını sevmiyorum ama karakterin kendisini seviyorum. Onun içünnn... :roll:
Sister Jude
dileğk abla
şimdi bir tane BAT mod yaptı Andrea'da pendinge al dedi ne yapmam lazım
Topic Starter
UnderminE
Ayni normal Update eder gibi girceksin o Update penceresine ama, üstte Work in Progress ve Pending kutucuklari vardir. Oradan Pending'i seçip Update diyeceksin.
Sister Jude

UnderminE wrote:

Ayni normal Update eder gibi girceksin o Update penceresine ama, üstte Work in Progress ve Pending kutucuklari vardir. Oradan Pending'i seçip Update diyeceksin.
yok onları yaptım 2 gündür bekliyorum bişey olacakmı konusuna baksana
öyle kaldık
bişey yapmam lazımmı bekliycekmiyim?
Topic Starter
UnderminE
Şimdi bi problem yok, star vermiş BAT. Bundan sonrasi artik Bubble, bat'larin peşini kovala derim mod için. Map'in iyiyse bubble verir, iyi değilse "biraz daha mod al o zaman görüşürüz" der.

Andrea artik BAT değil o ranklayamaz.
Sister Jude

UnderminE wrote:

Şimdi bi problem yok, star vermiş BAT. Bundan sonrasi artik Bubble, bat'larin peşini kovala derim mod için. Map'in iyiyse bubble verir, iyi değilse "biraz daha mod al o zaman görüşürüz" der.

Andrea artik BAT değil o ranklayamaz.
I will recheck it shortly hold on felan falan yazmış bekliycem sanırım
Topic Starter
UnderminE
Bekle bekle geri dönüş yapçak sana o
show more
Please sign in to reply.

New reply