forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
CuteCurry
96 i PL w nicku. Oby to był jednak ostatni.
sables
Oby to był ostatni tak idiotyczny post w twoim wykonaniu.
Shiven96PL
Niestety, jak dobrze pamiętam (choć było to dawno) Samo Shiven było zajęte, więc trzeba było jakiś dać, a co niby jest złego w PL i 96, to jest tylko dopisek, więc nie rozumie skąd twoja agresja kierowana w moją stronę :(
CuteCurry
Ale jako śmieciuszki z numerkami i/lub kodami krajowymi moglibyście do mnie nie pisać. xD
sables
Kodami krajowymi, śmiechłem.
CuteCurry
Nie mam pojęcia jak się to tłumaczy.
Shiven96PL
Może dopiskami? :)

A no i witam wszystkich powyżej, z powodu otaczającej mnie nudy, przeczytałem wszystkie 70 stron :D
Kiyo_old_1

Shiven96PL wrote:

Może dopiskami? :)

A no i witam wszystkich powyżej, z powodu otaczającej mnie nudy, przeczytałem wszystkie 70 stron :D
lol'd ja po 10 bym odpuścił... xD
sables
Tyle wolnego czasu, do nauki się weź ;)
NatSenpai
Do widzenia.
(mainstream ssie)
Advantan
Do zobaczenia.
(debilizm ssie)
CuteCurry
Sugerowanie, że osu! nie jest mainstreamem wśród mainstreamowego hobby, jakim są chińskie bajki.
NanamiRo
Eeeeech, jako, że zostałam zmuszona to witam was ludzie. Na osu! jestem nanamiRo a prawdziwego imienia nie zdradzę, bo jeszcze mnie znajdziecie i wyprujecie flaczki :3 No i lubię naleśniki <ale nie za dużo> ;)
NatSenpai

spi wrote:

Sugerowanie, że osu! nie jest mainstreamem wśród mainstreamowego hobby, jakim są chińskie bajki.
czy ja coś sugeruję?

Advantan wrote:

Do zobaczenia.
(debilizm ssie)
też tak uważam ;)
Raito-

NanamiRo wrote:

Eeeeech, jako, że zostałam zmuszona to witam was ludzie. Na osu! jestem nanamiRo a prawdziwego imienia nie zdradzę, bo jeszcze mnie znajdziecie i wyprujecie flaczki :3 No i lubię naleśniki <ale nie za dużo> ;)
Lol, avatar skradziony od Jamesa. Moglas chociaz nick jego z tego avka wywalić.
cygan19832
siemka na imie mam bartosz i jestem zolnierzem wojska polskiego
Zabor
Yo. Jaram się kółeczkami jak jakiś psychopata ._. xD
WujekGrzyb

cygan19832 wrote:

siemka na imie mam bartosz i jestem zolnierzem wojska polskiego
Jesteś moim idolem :D
cygan19832

witam na imie mam bartek mam 30 lat z zawodu zołnierz interesuje sie rownierz muzyka stad wlassnie zamilowanie do osu
Cydros
Pewnie niezłego aima masz w osu xD
sables
Gdzie w Polsce w woju byłeś/jesteś? Byłeś w Żaganiu? ;)
Jaras
.
MaziJoker
Witaj Jarku.
WhiteRose
Yo!
Tak więc mam na imię Kamil ^^ Kocham oglądać anime, lamić w osu!, grać w inne gry jak np. taki Skyrim ;_; oraz pisać opowiadania.
Moim masochistycznym celem jest pobicie Wilka :3 Ach, te ambicje.

Mam nadzieję, że miło będzie nam się grało C:
MaziJoker
Cześć Kamil!


Inqzuma wrote:

Yo!
Moim masochistycznym celem jest pobicie Wilka :3 Ach, te ambicje.
Masochistycznym? Nie wiem czy poprawnie użyłeś tego słowa, ale...
Sugerujesz, że Wilk sprzedał by ci wpierdol? : D
WhiteRose

MaziJoker wrote:

Cześć Kamil!


Inqzuma wrote:

Yo!
Moim masochistycznym celem jest pobicie Wilka :3 Ach, te ambicje.
Masochistycznym? Nie wiem czy poprawnie użyłeś tego słowa, ale...
Sugerujesz, że Wilk sprzedał by ci wpierdol? : D
Nie(chociaż kto wie ><) :D Twierdzę, żę przez ten cel moje palce będą musiały znieść jeszcze większe tortury nich dotychczas, kiedy grałem głównie dla fun'u.
Pryyk
Przedstawie się też :/

Mam na imię Przemek mówią na mnie Pryk (stąd ten nick :O) mam 16 lat lubię oglądać anime, ale nie przesadzam, poswiecam anime troche czasu zeby sie wyluzować, w szkole nie mam dobrych ocen, lecz nie jestem głupi, jak to ktoś mądry powiedział oceny nie swiadcza o poziomie inteligencji :c Mozna powiedziec ze jestem po prostu kolejnym randomem na osu!

Cześć! :33
CuteCurry

Pryyk wrote:

jak to ktoś mądry powiedział oceny nie swiadcza o poziomie inteligencji :c
Też sobie to zawsze wmawiałem.
YionHD
Czołem Towarzysze! :)

Mam na imię Marcin, mam 19 lat choć wyglądam na 25 z racji tego, że pokłóciłem się z maszynką do golenia, a zachowuje się jakbym miał 40. To ostatnie to wina weltschmerz i profilu liceum na którym się znalazłem :P Przygoda z osu! zaczęła się zanim poznałem smak 40% z matmy lecz ostatnio mam zastój z racji słabego kompa i sprzętu na którym muszę grać. Odbębniam to sobie maksymalnym utrudnianiem poziomów normal co by nie robić 'siary'. Tak czy owak, matura się zbliża a wraz z nią upragniony moment wymiany sprzętu i szlifowania hardów.

P.S Rozpisał się, humanista od siedmiu boleści. ;)
Ukami
Witaj Marcin

Yakashii wrote:

Mam na imię Marcin,
Widzę, że liczba Marcinów na osu! jest coraz większa.
Advantan
Kolejny darmowy Marcin do hlowania. NIE DASZ MI SILENCE MARCIN.
YionHD

Advantan wrote:

Kolejny darmowy Marcin do hlowania. NIE DASZ MI SILENCE MARCIN.

chyba jestem za świeży, żeby orientować się w słowniczku osu player'a :D Ock :D ?
Marcin
KLĄTWA NOWEJ STRONY
O mnie im chodzi :p
YionHD
Szczęściarz, załapał się na ustawienie imienia jako nick ^^
Cydros
Ta, to pepi mu dał pewnie xD
Icebreath_old
No siema :)
Maciek, 21 lat, grywam sobie w osu! jak mam wolna chwilę (czyli rzadko), studiuję.
Jest tu ktoś kogo tak samo jak mnie ZUPEŁNIE nie interesuje anime, manga i pochodne? 8-)
spi

Icebreath wrote:

Jest tu ktoś kogo tak samo jak mnie ZUPEŁNIE nie interesuje anime, manga i pochodne? 8-)
Siema, fajny avatar z anime, mangi lub pochodnych.

btw.
Kabaczek
Jestem Kabaczek, w tej chwili gimbus. Gram w osu od 2013(wakacje) lubię rysować, ogladać anime, czytać mangi
Icebreath_old

jarzyna wrote:

Icebreath wrote:

Jest tu ktoś kogo tak samo jak mnie ZUPEŁNIE nie interesuje anime, manga i pochodne? 8-)
Siema, fajny avatar z anime, mangi lub pochodnych.
To, że nie interesuje mnie manga czy anime nie oznacza, że nie może mi się podobać rysunek czy to w stylu zachodnim czy dalekowschodnim.
DarkStoorM

Icebreath wrote:

Jest tu ktoś kogo tak samo jak mnie ZUPEŁNIE nie interesuje anime, manga i pochodne? 8-)
Noo, to chyba ja, a jedyne co chwilę oglądałem, to był chyba Bleach na Hyperze xD
show more
Please sign in to reply.

New reply