forum

Anime

posted
Total Posts
978
show more
Kurasha

spi wrote:

Na szczęście, bo będą mieli czas pracować nad odcinkiem 15stym. Jak na razie to nie ogarniają w ogóle. Q_Q
Dokładnie to miałem na myśli. Recap dam im troche czasu na kolejne odcinki, bo na razie fioletowe klocki, framedropy(o ile można to tak nazwać) i nieruchome klatki. Ktoś im tam tak robotę rozplanował jak ja sobie naukę do egzaminów. Na blureju poprawią, ale niesmak pozostanie :C
AmaiHachimitsu
Nie przeglądałem anime chart'a na lato i w sumie mi się nie chce. Niech ktoś mi zarzuci, czego mam NIE oglądać? Na razie zetknąłem się z opiniami n/t paru tytułów i na razie nie wygląda to obiecująco.
Kurasha
No, kolejny sezon zapowiada się świetnie dla fanów anime o sporcie :D Całe 5 serii(Hajime no Ippo S3, Diamond no Ace, Kuroko no Basuke S2, Yowamushi Pedal, Sekai de Ichiban Tsuyoi Nariatai) z czego pierwsze 3 na pewno będę oglądał, Yowamushi Pedal też chyba sprawdzę, ostatnią sobie na razie odpuszczę, bo sam fanserwis wyczuwam.

No i do tego Kill la Kill od Triggera zapowiada się ciekawie, pupa też zapowiada się nieźle, do tego ta nazwa :D
Szkoda tylko, że po BlazBlue nie ma się co spodziewać. Wystarzczy popatrzeć na ludzi którzy za tym stoją :C
TheGod_old
Prawie same crapy w tym sezonie :<...
spi
WataMote 11/10
CuteCurry

TheGod wrote:

Prawie same crapy w tym sezonie :<...
Danganronpa,
Gatchaman Crowds,
Gin no Saji,
Uchouten Kazoku,
Kamisama no Inai Nichiyoubi,
Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!,
Rozen Maiden.

Nie jest wcale źle.
TheGod_old
Dobra. Uznałem, że podzielę się moją opinią, na temat anime, które oglądam w tym sezonie:
Monogatari - Mus dla osób które oglądały resztę, chociaż osobiście nie lubię Hasekawy tak bardzo jak Senjougahary, to ogląda się dość przyjemnie.
Love Lab - Całkiem śmieszne, trochę przygłupie, anime o alter-ego idolki całej szkoły.
Blood Lad - Jak wyżej, całkiem fajna i lekka komedia, o wampirze i martwej dziewczynie.
Danganronpa - Ciekawe i dość zaskakujące anime o tytułowej, szkole rozpaczy, gdzie musi zabić kogoś, by móc uciec. Postacie są wyjątkowo przerysowane, ale o to chyba chodzi.
Free! - Gejowsko wyglądające anime, z gejowskimi bohaterami o pływaniu. Ale przynajmniej ładna grafika. (KyoAni)
WataMote - Anime w którym główna bohaterka jest geekem oderwanym od socjalnego życia i stara się to zmienić. Duże osób chwali to anime, mi się nawet podoba, ale nie widzę nic niezwykłego.
Inu to blabla - Komedia której wątkiem komediowy jest głupota, tegoż właśnie anime.
World God Only Knows III - Oglądam bo widziałem 2 poprzednie, z tego co zauważyłem, zaczyna się trochę zmieniać fabuła i chyba będzie jakaś walka aniołów z demonami, jak nic nie spieprzą, to może być ciekawie.
Kamisama no Inai - Anime w którym nikt nie może umrzeć, chyba że zostanie pochowany przez Gravekeepera, którym jest nasza główna loli bohaterka. Nawet fajne, ale czuję, że mogą to zepsuć.
Servant x Service - Komedia o dorosłych bohaterach, którzy zaczynają pracować w urzędzie. Nie szkoła, więc jest jakaś różnica, może być ciekawie.
Ciunek
Jaki jest sens oglądać TWGOK bez czytania mangi? Trochę sporo wycięli w anime ;f
Z tego sezonu oglądam kilka tytułów, ale poczekam z komentarzami jeszcze kilka epów.
TheGod_old
No właśnie ten Time Skip to mnie rozwalił trochę.
Advantan
Znajdę czas to ogarnę Danganronpa, WataMote i Kamisama no Inai. Zaciekawiły mnie te tytuły.
CuteCurry

TheGod wrote:

WataMoto

Advantan wrote:

WataMoto
WataMote panowie, WataMote.
TheGod_old

spi wrote:

WataMote panowie, WataMote.
Ok. Poprawione, dzięki.
Advantan

spi wrote:

TheGod wrote:

WataMoto

Advantan wrote:

WataMoto
WataMote panowie, WataMote.
Oj tam czepiasz się. Kopiowałem od niego! :3
DeletedUser_613592
z
Advantan
Nie znam żadnego tytułuz tych które wymieniłeś. :C
Kurasha
Właśnie, czy w TWGOK aż taki kawał fabuły ominęli? Słyszałem, że flashbacki są, idzie się z nich połapać jakoś w miarę dobrze co się działo w wyrwanym z fabuły kawałku?

Bo w sumie to jedyne anime, które chciałem ruszyć w tym sezonie(przynajmniej na razie)

Also
WataMoto

8 godzin w Paincie
Ciunek
Ja pierdolę, prawie wodą parsknąłem jak to zobaczyłem. Good job.
Tidek
HALP!

Polećcie mi jakąś dobrą chińską bajkę, ostatnio obejrzałem Steins Gate i stawiam go na 1szym miejscu obejrzanych przezemnie chińskich bajek.
Coś w podobnym gatunku co Steins Gate, czyli science fiction z dawką romansu/humoru/akcji. Coś tam czytałem o Psycho pass, ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
mateo690
No, Tidek, Psycho-Pass polecam. Z łatwością znajdziesz mkv 720p od [Commie] na torrencie (pobierałem tydzień temu).
MLGnom

Tidek wrote:

...ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
I z tego powodu mam konto na AnimeBytes. :3
CuteCurry

MLGnom wrote:

Tidek wrote:

...ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
I z tego powodu mam konto na AnimeBytes. :3
Panowie to o xdcc chyba nie słyszeli?
Ciunek
Nie każdy umie wykorzystać IRC'a :(

XDCC jest zajebiste i tyle.
TheGod_old

Tidek wrote:

HALP!

Polećcie mi jakąś dobrą chińską bajkę, ostatnio obejrzałem Steins Gate i stawiam go na 1szym miejscu obejrzanych przezemnie chińskich bajek.
Coś w podobnym gatunku co Steins Gate, czyli science fiction z dawką romansu/humoru/akcji. Coś tam czytałem o Psycho pass, ale na razie nie mogę znaleźć dobrej kopii do ściągnięcia w porządnym formacie.
Psycho Pass nawet nie tyka poziomu Steins; Gate. Akurat z samego Science fiction trudno będzie znaleźć coś równie dobrego.
Kurasha
Jeśli o podróże w czasie chodzi, to polecam Toki wo Kakeru Shoujo, romansu tam w sumie trochę było.
A inne Sci-Fi to nie wiem, może Eve no Jikan? Dennou Coil też było niezłe, chociaż przez pierwszą połowę się troszeczkę nudziłem.
Advantan
Wczoraj zacząłem oglądać Darker than Black, podoba mi się. Oprawa dźwiękowa jest świetna (ach ten ending), myślę, że jak się wyśpię to skończę, a potem kolejny sezon. Lubię Yin, czy jak kto woli Kirsi (w ogóle mam jakieś upodobania do cichych, niziutkich, lekko ponurych dziewcząt*).


*po prostu zignoruj. (:


//edit
zapomniałbym - epki [14/25]
Ryohan
Obejrzałem te speciale Ore no Imouto S2 - kurwa mać, CO TO BYŁO?!!!!! D:
Advantan
Obejrzałem (to mój osobisty rekord) 22 epki bez przerwy, no chyba tam jedna na siku. A swój malusi rekordzik zrobiłem na Darker than Black. Obejrzałem całe! Jedną i drugą serię. Szukam czegoś fajnego do oglądania, pomocy.
Pandemoniusz
Fajne i do oglądania? Wydaje mi się, że to animu spełnia oba wymogi http://myanimelist.net/anime/205/Samurai_Champloo
Kurasha
Dzięki Samurai Shampoo poznałem muzykę Nujabesa. Świetne anime. Seal of approval.
DeletedUser_613592
z
AmaiHachimitsu
Obejrzałem te speciale Ore no Imouto S2 - kurwa mać, CO TO BYŁO?!!!!! D:
To było to, czego można było się spodziewać.
Advantan

worst fl player wrote:

borsucz polecam lupin the third albo monster
Tak tak. Pamiętam! Szukam weny, żeby się za to zabrać.
TheGod_old
http://www.youtube.com/user/zidanechoo2/videos Dla każdego kto liczył, że wygra ktoś inny niż (Spoiler do Oreimo)Kirino
Ciunek
LOL thx za spoiler, w sumie to dobrze, że nie oglądałem S2, bo z gówna zrobili widzę jeszcze większe. Swoją drogą jaki jest sens oglądać vn na youtube, skoro można grać samemu? Oglądanie gier tekstowych jest nudne.
TheGod_old
Niestety moja znajomość języka japońskiego ogranicza się do baka,tsuki,oppai i kilkudziesięciu innych słów. A więc granie w grę, która jest po japońsku niestety odpada :/.
Ciunek
Ale przecież takie np OreImo, które podlinkowałeś, ma patch tłumaczący. Ja nie mówię, żeby ktoś czytał w językach w których nic nie potrafi.
CuteCurry

TheGod wrote:

Niestety moja znajomość języka japońskiego ogranicza się do baka,tsuki,oppai i kilkudziesięciu innych słów. A więc granie w grę, która jest po japońsku niestety odpada :/.
Pozdrawiam, polecam, najzabawniejszy sposób nauki japońskiego.
TheGod_old

Ciunek wrote:

Ale przecież takie np OreImo, które podlinkowałeś, ma patch tłumaczący. Ja nie mówię, żeby ktoś czytał w językach w których nic nie potrafi.
Nie ma. A jeżeli ma, to jest to dla mnie nowość.
Ciunek
Pick your autumn animu poison. (btw to ma kilka(naście) mega)

IS2 bo oglądałem 1.
Freezing s2, czytam mangę, może coś z tego będzie.
Valvrave s2 fuck yeah.
Walkure Romanze, jeśli będzie mieć styl chociaż podobny do vn
Może coś jeszcze, ale okaże się w trakcie sezonu. I lol'd z Log Horizon, kopia SAO.

@up no to chyba masz problem ze wzrokiem, bo na filmach, które sam podlinkowałes, i na ich opisie widać, że używają patcha tłumaczącego grę....
AmaiHachimitsu
IS2 tak samo jak OreImo - wiem, że gówno ale obejrzę bo pierwszy sezon obejrzałem. No... chyba że naprawdę mnie wkurzy coś.
Walkure Romanze ruszę
Pupa - lepiej z tytułem trafić nie można było, by rozśmieszyć Polaków. Ale obejrzę
....


.
..

No kurwa nic nie ma xDD Dobrze ze Code Geass zarzuci Akito

Wiadomo, spróbuje się trochę serii, ale nie liczę na wiele. Szansę dostaną Neppu Kairiku, Coppelion i Galilei Donna, może ten Samurai Flamenco ale chyba będzie jakiś crap dla dziewczyn ;/

EDIT: BYM ZAPOMNIAŁ, ANIME O DAMSKIM WRESTLINGU NO KURWA BĘDZIE ŚMIECH JAK CHUJ!! XD
show more
Please sign in to reply.

New reply