forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Advantan
Słyszałem, że kradli, Blizzard się tłumaczy, jakieś zabezpieczenia z komórką, że weryfikacja czy coś. Pewnie odzyskasz - a jak nie to pech :3
fartownik

Discuss.
klubek
Pootis here.


Ciunek

fartownik wrote:


Discuss.
Jakieś nowe meme czy mordka kogoś z polisza?
fartownik

Ciunek wrote:

fartownik wrote:


Discuss.
Jakieś nowe meme czy mordka kogoś z polisza?
Bass
lol'd
konfucjusz_old



Niko
.............
Katsu_old_1
↑ tego typa to ja na 9gagu widziałam też. :v
Marcin
Advantan
WareVolf spamer.
Ciunek
W końcu staty kanałowe, dawno się nie udzielałem na poliszu i mnie nie wyłapuje nawet, heh.
Katsu_old_1
polskie forum jest nudne, aha.
Marcin
no, aha
Niko

Katsu wrote:

polskie forum jest nudne, aha.
dlatego czytam rosyjskie \o\




weź Galkan oczyść ostatnie x postów co?
Advantan

Katsu wrote:

polskie forum jest nudne, aha.
Zmobilizuj się i napisz coś ciekawego, aha :3
Katsu_old_1

Advantan_96 wrote:

Katsu wrote:

polskie forum jest nudne, aha.
Zmobilizuj się i napisz coś ciekawego, aha :3
ty tez bys mogl c;. ja tylko wyrazilam swoja jakze prawdziwa opinie c:.
konfucjusz_old

Katsu wrote:

ty tez bys mogl c;. ja tylko wyrazilam swoja jakze prawdziwa opinie c:.
Zamiast pieprzyć bezsensownie mogłabyś napisać coś twórczego i tak jak kolega napisał wyżej, zmobilizować nas do działania :D
Advantan
Narzekając na poziom nudy forumowej, powinnaś coś zrobić, a nie właśnie napisać jak to jest nudno, bo to ani mądre, ani twórcze, chodź jak chcesz wszyscy mogą cytować Twój postać i pisać "oczywiście masz rację" :3


~~
Co sądzicie o wpływie mediów na starsze osoby, może ogółem osoby które nie mają kontaktu z grami komputerowymi, czy telewizja waszym zdaniem nakręca ludzi do mówienia, jakie to gry są brutalne czego to one uczą młodsze pokolenie (Tutaj jestem przykładem!), pewnie już wszyscy słyszeli o Diablo III i o pewnym mężczyźnie który poszedł mordować, bo nagrał się w tą demoniczną grę, przecież nie każdy taki jest, kto ma być psychicznie chory to będzie, od telewizji też zgłupieć można. :3
konfucjusz_old
Jak dla mnie ludzie po prostu szukają pretekstu do zniszczenia gier komputerowych. Tylko dlaczego? Czyżby zazdrość dorosłych wobec ich dzieci? Zauważcie że dzisiejsza młodzież tylko gra na kompie.. A pare lat temu biegali wszyscy po nocy w chowanego grali o 3 :D
Poza tym ludzie uważają że jeśli jeden dostał bzika to reszta też musi i cała wina spada na gre która jest niewinna w tym momencie.. Bo przy większości gier jest tekst gdzie pisze żeby ludzie ze słabą psychiką uważali jak w to grają i kontrolowali swoje zachowanie.
Tak więc wkurza mnie trochę że cały sztab graczy zostaje oskarżony o zaburzenia psychiczne :p ? O grze nie wspominając.
Advantan
Możliwe, że gry wygrywają w pewnym stopniu z telewizją dlatego tak bardzo chcą je zgorszyć ^^
Ryohan
WRÓCIŁEM KURWA AJKDGHJHFBADFBJKADBJADB
Marcin
Za późno
Galkan
Jak wiecie, ostatnio w zespołach moderatorów, MAT i BAT pojawiło się kilka nowych twarzy, ale osu! niefortunnie straciło też pewną osobę...

:(
AmaiHachimitsu
Kurwa mać..... [*]

Coraz to młodsi...
fartownik
What the fuck... Nie wierzę... tyle razy grałem z nim na multi. R.I.P.
MLGnom
Pytanie... How? 11-stego pisał że daje se spokój z grami, a 13-stego stało się. :/
Ehh... this is not nice.


(btw. podejrzewam, że część osób i tak nie będzie wiedzieć o co chodzi).
fartownik
Zobacz ostatni post kriersa w temacie, zapewne ma to jakiś związek.
Irisiownica
<dawnodawnotemujejtuniebyło>
Wbrew pozorom, spacja działa~

Dzień dobryy~

Oh, z tego co czytam macie złe humorki ._.
Nie, spoko, ja też~
Dokładnie pół roku temu pogrzebali moją koleżankę, tak, żebyście nie czuli się jedyni smutni.
Advantan
Bardzo poprawiło mi to humor, że kogoś pogrzebali, mój przyjaciel Pimpuś, także został brutalnie zamordowany, pochowałem go.

Pimpuś
Pimpuś był moim nalofciejszym misjakiem
Irisiownica
[*]
To pewno piesek.

NIE LUBIĘ PIESKÓW ;___;
Tych w niebieskich garniturkach też ;_;
Advantan
Napisał, że misio!
Hydra
Danzai.. nie wierze .. [*]
Bass

fartownik wrote:

Zobacz ostatni post kriersa w temacie, zapewne ma to jakiś związek.
Z tego co widzę post został zmieniony.
Anyway maal zna przyczynę śmierci jakby co, nie będzie ona upubliczniona więc jak ktoś chcę może się go spytać. Ja tylko powiem, że niefortunnie zmarł.

R.I.P.
Irisiownica
Mam nadzieję, że to nie samobójstwo. :3 Mam wielką nadzieję. :3

Poza tym, cóż, nie dziwię się waszemu smutkowi, choć ja smutałam zaledwie tydzień >w< Potem zaczęłam sobie wmawiać, że to sen, i że się obudzę.
Aż do poniedziałku.
Wezwali mnie na policję, bo odbudowali archiwum rozmów, i wiedzieli, że mam z tym jakiś związek.
I w końcu okazało się, że to prawda...
Ryohan
Wywal te emotki bo nijak to się nie ma do smutku. Ze śmierci nie można sobie robić żartów szczególnie ze śmierci ludzi którzy mogli jeszcze pożyć z 50 lat.
Irisiownica
Wiesz, złe osoby. Gram na 3 fronty, jedni chcą o tym zapomnieć, drudzy uważają, że to co mówię, to czysta atencja, więc maskuję to uśmiechem.
I wyobraź sobie, że pół roku temu kłóciłam się z takim jednym, który się naśmiewał z niej, bo umarła, bo jest głupia. Czasem mam ochotę ludzi rozszarpać i to właśnie było to.
Jeszcze bardziej mnie irytuje nadkładanie złamanego serca nad czyjeś życie, codziennie patrzę na osobę, która to powiedziała w mojej klasie.
Wiem, co to znaczy śmierć, również to przeżywałam. Ona mogła kimś zostać, gdybym tylko zareagowała, gdybym nie bała się zostawić tej durnej szkoły na okres 2 dni i do niej pojechać. Łódź nie jest aż tak daleko. Ale popełniłam błąd i nie mogłam nic zrobić.
Tak, to też była koleżanka z internetu i bardzo, bardzo to przeżyłam. Potrafiłam się rozpłakać, gdy patrzyłam na jej ulubioną postać z Touhou, gdy widziałam cokolwiek, coś związanego z nią. Tak bardzo chciałam pojechać na jej pogrzeb, też nie mogłam.
Wiesz, znam bardzo dobrze to uczucie, straty. Wydawała się tylko częścią całości, ale tak naprawdę, każdy z nas to osobna materia i za każdym znajdzie się osoba, za którą będzie się płakać.
O zmarłych mówi się dobrze, lub wcale.
Advantan
Boże, ogarnij się, nie można się obwiniać, teraz myślisz, że coś byś zrobiła jakbyś tam pojechała, ale nie możesz być tego pewna, trzeba być silnym i tyle, a co do tematu to nie znałem go, bardzo mi przykro.
Irisiownica
Jak ludzie mi coś wypominają, to nieodzywanie się, szczególnie w necie, oznacza tchórzostwo, więc kulturalnie odpowiadam, ot co.
Advantan
Dzielenie się swoimi przeżyciami tak ot co właśnie jest dla mnie dziwne.
show more
Please sign in to reply.

New reply