interesno, kto eto na samom delefunshine wrote:
http://osu.ppy.sh/u/nahuytakjit
типо него
interesno, kto eto na samom delefunshine wrote:
http://osu.ppy.sh/u/nahuytakjit
типо него
net, ti tomatloluper wrote:
Это яMantis wrote:
interesno, kto eto na samom dele
_index wrote:
Если Rost94 записан в команду рашки, какого хера он тогда мне сегодня написал что не идёт на овк?
Rost94 wrote:
но я не гарантирую свое участие, на замене должен быть готовый игрок
fartownik wrote:
Attention everyone.
The Group Stage combinations are going to be drawn tomorrow at the time of 16:00 GMT+0.
The drawing will be performed by Natteke.
To see the choosing live, visit http://www.livestream.com/natteke
Also 8 seeded teams have been chosen and these teams will be drawn first to the groups.
These teams are (no particular order):
Chile Netherlands Poland Taiwan United States Japan Russian Federation Republic of Korea
7 teams were chosen according to their performance in the 1st Edition of OWC and 1 (Russia) has been matched after the staff discussion.
Hope for no objections here, we've chosen the best arrangement we could.
Т.е. - из этих 8 команд ^ будет 2 группы по 4?Natteke wrote:
fartownik wrote:
Attention everyone.
The Group Stage combinations are going to be drawn tomorrow at the time of 16:00 GMT+0.
The drawing will be performed by Natteke.
To see the choosing live, visit http://www.livestream.com/natteke
Also 8 seeded teams have been chosen and these teams will be drawn first to the groups.
These teams are (no particular order):
Chile Netherlands Poland Taiwan United States Japan Russian Federation Republic of Korea
7 teams were chosen according to their performance in the 1st Edition of OWC and 1 (Russia) has been matched after the staff discussion.
Hope for no objections here, we've chosen the best arrangement we could.
эти 8 команд будут сидированы по разным группамcr1m wrote:
Т.е. - из этих 8 команд ^ будет 2 группы по 4?
gorlum wrote:
Хохляндия с Норвегией и Польшей. Мне как-то ссыкотно D:
knyz wrote:
iDwarf wrote:
Не похоже.
нет, я играю правой.Aleks719 wrote:
А чо, рокли левой рукой наяривает? D:
ну я про перо, вы поняли офк
пользуясь случаем, ещё раз называю тебя предателем ^__^rockleejkooo wrote:
нет, я играю правой.
но вообще левша, да
» #5 Map list for the 1st Stage:Думал будет что повеселее(
Quote:
Hatsune Miku - BadBye [Goodbye]
DystopiaGround - True Theory of Inheritance [Insane]
Humanoid - Mendes [Another]
Bomfunk MC's - Freestyler [Insane]
Megurine Luka - Leia [gowww]
Niko - Night of Fire [Insane]
Dj Verstarker - Jump Jump (2008) [Jump like CRAZY!!!]
Wiklund - The Digital Force [Magnetic Force]
B0UNC3 - ALIVE [Hard]
Nudarai - Nuclear Fusion [U235]
Hana - Aerodynamics Girls and Boys Poem [Pook]
TeddyLoid - Theme for Scanty & Knee Socks [Larto's Insane]
Lia - Kokoro ni Todoku Uta [Holo]
nomico - Bad Apple!! [Hard]
Extra (for 2:2 tie):
supercell - Rock 'n' Roll Nan Desu no [Insane]
Игра на аккурасиcr1m wrote:
» #5 Map list for the 1st Stage:Думал будет что повеселее(
Quote:
Hatsune Miku - BadBye [Goodbye]
DystopiaGround - True Theory of Inheritance [Insane]
Humanoid - Mendes [Another]
Bomfunk MC's - Freestyler [Insane]
Megurine Luka - Leia [gowww]
Niko - Night of Fire [Insane]
Dj Verstarker - Jump Jump (2008) [Jump like CRAZY!!!]
Wiklund - The Digital Force [Magnetic Force]
B0UNC3 - ALIVE [Hard]
Nudarai - Nuclear Fusion [U235]
Hana - Aerodynamics Girls and Boys Poem [Pook]
TeddyLoid - Theme for Scanty & Knee Socks [Larto's Insane]
Lia - Kokoro ni Todoku Uta [Holo]
nomico - Bad Apple!! [Hard]
Extra (for 2:2 tie):
supercell - Rock 'n' Roll Nan Desu no [Insane]