forum

osu!.fm

posted
Total Posts
60
Topic Starter
Ryohan
W dobie last.fma tematy tego typu popadły w zapomnienie, ale nie u nas! Doskonale wiecie, że lwia część użytkowników ma last.fma ale zupełnie z niego nie korzysta w celu poszukiwania nowych odstających od gustu muzycznego ciekawych zespołów. Ale to nie tylko o to chodzi! Każdy z Nas ma jakiś utwór, który mu w obecnym momencie chodzi po głowie, czasami nawet dwa! Dlatego mamy youtube i inne serwisy i możemy się tym podzielić ze znajomymi z osu!
Nie chcę żebyście spamowali tym co wg Was jest warte słuchania itd. Ograniczmy się do max 2 utworów na post i max 1 posta na dzień w wyjątkowych sytuacjach (usłyszeliście coś mega i musicie to innym przekazać tutaj) 2 postów. Utwory wbijamy do boxów nazwanych tytułem i nazwą wykonawcy, ew możemy dodać linki do last.fma by ktos mógł poczytać o zespole lub napisać o zespole coś od siebie. To by było na tyle, mam nadzieje, że spodoba wam się ten nowy temat!


Ja dzisiaj zamieszczę 2 utwory, które od czasu Woodstocku chodzą mi nonstop po głowie. Wykonawcą jest Anti-Flag, grupa punkrockowa z USA, są oni skrajnie lewicowi (tj. opowiadają się za socjalizmem) i krytycznie odnoszą się do sytuacji politycznej i militarnej w Stanach. A oto i one:


Pandemoniusz
Jakieś komentarze i oceny odnośnie utworów, czy po prostu linkowanie?
Topic Starter
Ryohan
Nie widzę osobiście sensu oceniania, bo gusta mamy różne i jednemu się spodoba, a innemu nie. Możecie przybliżyć czemu wam chodzi po głowie albo co wam się akurat podoba. Równie dobrze można na sucho dać link, czasami są utwory, którym nie trzeba pomagać dopisaniem czegokolwiek :D
DarkStoorM
W sumie można coś Youtubnąć ;3...
Teledysku nie ma (albo na 90% nie umiem szukać ;D), a to miało w miarę dobrą jakość :A
No i może to:
AmaiHachimitsu
Jedyny zespół ze sceny visual keiowej, który mnie zachwycił, a ta nuta, a już w ogóle solówka gitarowa, coś epickiego. Symfoniczny Metal stał się moim ulubionym metalem po poznaniu tego zespołu.


Piosenka, którą poznałem grając w FlatOut2, świetna rozrywka. Nie znam się za bardzo na gatunkach, ale to jest chyba punkrock

Topic Starter
Ryohan

Tym co oglądali Angel Beats! nie muszę tłumaczyć czemu to takie fajne, w ogóle osty z ekranizacji vnek Keya i Angel Beats! są śliczne :D
klubek
Soundtracki, soundtracki, soundtracki~ <3


Ten song jak i cały OST z K-ON! Movie jest warty przesłuchania~ Nie tylko samymi openingami i endingami ta seria żyje ;p
-IBFMV-
Mnie ostatnio to podjarało :)

Raito_old_old
i to

Mogę słuchać całymi dniami i nocami, a i tak mi się nie znudzi <3.
Pandemoniusz
Partycja nie umie taguff.

Zapodaję największe przeboje #polish ventrillo:
Advantan
Cześć Darek.
Dobre nuty Darek.
Raito_old_old

Pandemoniusz wrote:

Partycja nie umie taguff.

Zapodaję największe przeboje #polish ventrillo:
A gdzie piosenka o papierzu i Bożence? ;;

btw. ja nic nie umiem. :<
Yurisia

Pandemoniusz wrote:

Zapodaję największe przeboje #polish ventrillo:
Jesteście posrani. D:< (Zgaduję, że Hare dał to wszystko.) Lol.
Coś ode mnie:

Topic Starter
Ryohan
Yurisia
MLGnom
Ten song naprawdę mi się spodobał. D:
ReVeNg3r
zajebista piosenka ,teraz ją slucham juz chyba 20 razem. Btw nie rozumiem o co tu chodzi w tym thread-ę
Pandemoniusz
Yurisia
Aaaand visual kei.


I cry in vain,
To break down all illusions made by me.
There's no escape,
These walls were made by my hands. <3
Lef
Yurisia
AmaiHachimitsu
Raito_old_old
Yurisia
Fajrant
Yurisia
Byakuru
Naraku Hana
Fajrant
Marcin
Arczii
Raito-
Pandemoniusz
Yurisia
Ciunek
Nieważne ile razy widzę zapierdalanie na rowerkach przez kosmos, zawsze się z tego śmieję. Piosenka ok, wyjątkowo jak na Momoiro Clover :P
Yurisia

Ciunek wrote:

Nieważne ile razy widzę zapierdalanie na rowerkach przez kosmos, zawsze się z tego śmieję. Piosenka ok, wyjątkowo jak na Momoiro Clover :P
Tobie też się tym chwaliłam wcześniej? o.o (tak btw, jest tego wersja screamo. . . XDD)

spi


Dobre
Ciunek
Nie Yuri, nie chwaliłaś się, kumpel mi kiedyś wysyłał.

Żeby nie było za dużego offtopu, to zostawię to tutaj

Promo albumu aranżacji z FF6, może ktoś się zachęci.
Raito-
show more
Please sign in to reply.

New reply