forum

GENERAL SALUTE V2 PROJEKT KTORY PEWNIE SIE NIE UDA

posted
Total Posts
6
Topic Starter
Asrasz
Siema
Na wstępie chcę powiedzieć że nie wiem czy to nawet dobry dział do tego więc prosze o wyrozumiałość. :/

No więc szukam diffow do mojego nietypowego mapsetu. Jest to piętnasto sekundowe intro Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mapa na ten moment nawet nie bedzie aplikowała/ani nawet nie bede starał sie o loved, po prostu chcę stworzyc shit mapke.

No ale co w tym takiego niezwykłego?
Otóż chcę zgromadzić przynajmniej 30 diffow przed końcem kolejnego WOŚP.

Zapraszam wszystkich do tworzenia diffow. Mile widzane wszelkie porady co do conceptu, diffow, tagow itd

A tutaj mini info:
TOTAL MAPS: 2
Link: https://osu.ppy.sh/beatmapsets/973781#osu/2038502

GD Rules
GD RULES
  1. (NAJWAZNIEJSZA ZASADA) Twój diff MUSI być quality. Jesli twoje mapki wygladaja jak randmowo poustawione obiekty to musisz to dopracowac.
  2. Upewnij się że twój diff jest playable. To nie jest miejsce dla twoich 100* mapek.
  3. Twoj diff musi miec star rating wyższy niż 0 inaczej nie bedzie to akceptowane.
  4. Wyslij swoj GD tylko za pomoca .txt, pastebin. NIE UZYWAJ .osu .rar. osb .zip dropbox etc.
  5. Upewnij się ze twój diff jest fc i ss able przez auto moda.
  6. Max Star Raiting wynosi 7.5* (No chyba że mnie przekonasz) przy czym mapy ktore maja 6.5*+ maja mniejszy priorytet akceptowalnosci czytaj musi mi sie bardziej podobać.

GD Contributors
[b]GD RULES

UwAgA Jest duze prawdopodobienstwo ze offset albo bpm moze byc delikatnie zle o jakies 10ms jesli ktos into timing to moze doradzic
TemX
ReFaller
TemX
Justynkaa
sech1p
Please sign in to reply.

New reply