forum

Streamowanie

posted
Total Posts
5
Topic Starter
szablaxpompa
Siema wszystkim słuchajcie mam mały problem odnośnie mojego streamowania.Klikam przyciskami : ,, . '' oraz ,, / '' W sumie trudno mi przetłumaczyć to ale dam przykład: Jeśli macie streama składającego się 1234 kółek (chodzi mi o mapę stream practice 160BMP) to powinniście mieć po równo w 2 klawiszach tzn. 617 w K1 i K2. A ja mam tak: K1=817 a K2=746.Gram środkowym i wskazującym palcem.Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny.
Zain Sugieres
Jezeli to problem z klawiatura to ci doubletappuje czyli za jednym kliknieciem rejestruje 2 albo nie rejestruje w ogole jezeli nie to po prostu musisz sie nauczyc klikac
Topic Starter
szablaxpompa
Dobra dzięki za radę.
Mi_Zui
możliwe że przy lekko większych przerwach między obiektami poprostu klikasz sobie tak żeby poklikać. wtedy counter też zalicza to jako kliknięcie. A jeżeli nie to rzeczywiście jest to problem z klawiaturą albo z twoją techniką streamowania
_Artsyo
Podbijam górny, w większości przypadków ludzie nie wiedzą, że klikanie w puste pole w trakcie odstępów między klikaniem kółek też wlicza się w counter na swoim przykładzie to wiem, bo często K1 ma z 200-300 więcej kliknięc, a jeżeli to nie ten problem to jak wyżej możliwie że klawiera ci rejestruje podwójnie, próbowałeś zmienić klawisze, którymi grasz? Zalałeś może kiedyś klawiaturkę?
Please sign in to reply.

New reply