forum

#yugoslavia/balkan

posted
Total Posts
751
show more
SinDemonDragon13

OnosakiHito wrote:

I sad ima jos jedna novost: http://osu.corin.me/stats/yearly/2015/balkan.html
Dobili smo log za balkan kanal.
E ovo je baš interesantno :D

A što se tiče #balkan četa, nadam se samo da će biti dovoljno aktivnih ljudi tamo ne bili se ponovo zatvorio :|

Takođe: http://puu.sh/h1Tvs/87eb1e0f3f.jpg lol xD
Aurani
Naravno Balkan dobije kanal kada ja prestanem da igram. Tako to uvijek kod mene u zivotu. :p
Topic Starter
OnosakiHito
Pa pocni oped. :P
SinDemonDragon13
Pa da :)
Wuxo



Aomi mora da se izdvaja :)
lolcubes

MiloSx7 wrote:

Pozdrav ljudi, nismo se dugo culi :D
Da skratim pricu:
Bio mi je 18. rodjendan, dobio brdo para i posto sam computer geek, kupio sledece

CPU: Intel i5 4460
RAM: 8GB DDR3 HyperX Fury Kingston
GPU: GTX 960 MSI.

Poceo sam da igram igre tipa FC4, Watch_Dogs, Dying Light, cekam GTA 5 kao prosjak pljeskavicu, i glavna stvar

COOLER MASTER QUICKFIRE TK CHERRY MX RED

Moze da prica ko sta hoce, mehanicka i rubber dome su nebo i zemlja. Jako je prijatnije i lakse da se igra i ima dobar ACC sa mehanickom, ali posto sada imam jak komp uglavnom igram ove nove igrice, grafike su zapanjujuce.

Narucio sam neki Huion 580 i olovku koju sam polomio za onaj moj stari H420, treba da stigne za nekih mesec dana max (shippuju iz Kine jbg), tako da cu verovatno tada i poceti da igram osu! ponovo, taman dok predjem sve ove igrice koje ranije sa onim shit racunarom nisam mogao..

Zaradio sam oko 200e na one PTC sajtove (doduse, kockao sam se dotle, i imao sam jako veliku srecu :D), pa planiram da prodam ovu moju graficku i kupim GTX 970 (nadam se da neko razume o cemu pricam hehe)

Eto jedan ogroman post od mene, pocecu i malo cesce da streamujem 1080p60fps na: http://www.twitch.tv/milosx7s , svako moze da gleda i da follow, da igramo zajedno multi i da se zezamo :D
Strimujem svaki dan, pokusacu da se odlenjim i napravim dobar stream overlay, eto, pa mi budite svi pozdravljeni <3
Smatram da ti ulog u 970 nije isplativ. Ja je imam i kartica je mrak, ali 960 nije puno slabija. ;)
Radije uloži novce (tj ušparaj još malo) u kvalitetan ekran, npr asus vg278he ili ako ti je 27" preveliko onda 24", ili malo pričekaj zato jer su počeli izlazit 144Hz IPS monitori.
VG278HE košta ko jedna gtx970 ovdje btw (ako se ima gdje nać), dok 24" ekvivalenti su po 50€ jeftiniji.

╭( ・ㅂ・)و
MiloSx7

lolcubes wrote:

MiloSx7 wrote:

Pozdrav ljudi, nismo se dugo culi :D
Da skratim pricu:
Bio mi je 18. rodjendan, dobio brdo para i posto sam computer geek, kupio sledece

CPU: Intel i5 4460
RAM: 8GB DDR3 HyperX Fury Kingston
GPU: GTX 960 MSI.

Poceo sam da igram igre tipa FC4, Watch_Dogs, Dying Light, cekam GTA 5 kao prosjak pljeskavicu, i glavna stvar

COOLER MASTER QUICKFIRE TK CHERRY MX RED

Moze da prica ko sta hoce, mehanicka i rubber dome su nebo i zemlja. Jako je prijatnije i lakse da se igra i ima dobar ACC sa mehanickom, ali posto sada imam jak komp uglavnom igram ove nove igrice, grafike su zapanjujuce.

Narucio sam neki Huion 580 i olovku koju sam polomio za onaj moj stari H420, treba da stigne za nekih mesec dana max (shippuju iz Kine jbg), tako da cu verovatno tada i poceti da igram osu! ponovo, taman dok predjem sve ove igrice koje ranije sa onim shit racunarom nisam mogao..

Zaradio sam oko 200e na one PTC sajtove (doduse, kockao sam se dotle, i imao sam jako veliku srecu :D), pa planiram da prodam ovu moju graficku i kupim GTX 970 (nadam se da neko razume o cemu pricam hehe)

Eto jedan ogroman post od mene, pocecu i malo cesce da streamujem 1080p60fps na: http://www.twitch.tv/milosx7s , svako moze da gleda i da follow, da igramo zajedno multi i da se zezamo :D
Strimujem svaki dan, pokusacu da se odlenjim i napravim dobar stream overlay, eto, pa mi budite svi pozdravljeni <3
Smatram da ti ulog u 970 nije isplativ. Ja je imam i kartica je mrak, ali 960 nije puno slabija. ;)
Radije uloži novce (tj ušparaj još malo) u kvalitetan ekran, npr asus vg278he ili ako ti je 27" preveliko onda 24", ili malo pričekaj zato jer su počeli izlazit 144Hz IPS monitori.
VG278HE košta ko jedna gtx970 ovdje btw (ako se ima gdje nać), dok 24" ekvivalenti su po 50€ jeftiniji.

╭( ・ㅂ・)و
Pa u pravu si, bolje da uzmem neki monitor da ne unistavam vid ovim katodnim hehe vreme je da se zameni :D
Wuxo
Kvitam osu na neko vreme
schultzika

wuxo wrote:

Kvitam osu na neko vreme
ali balkan te treba!
Topic Starter
OnosakiHito

schultzika wrote:

wuxo wrote:

Kvitam osu na neko vreme
ali balkan te treba!
Wuxo

schultzika wrote:

ali balkan te treba!
Što, nema više ko da spamma po #balkan xD

Btw,smorio me CTB. Za standard sam.prevelika nubara.
Evo, ovo http://store.steampowered.com/app/237310/ igram umesto osua
lolcubes

wuxo wrote:

Evo, ovo http://store.steampowered.com/app/237310/ igram umesto osua
Finnu
elsword je igra koju je linkao
schultzika

lolcubes wrote:

wuxo wrote:

Evo, ovo http://store.steampowered.com/app/237310/ igram umesto osua
"Site error" zapravo zvuci kao ime neke igre
Wuxo
Cube, wtf
Finuu, da to je ta
Meikyuuiri Tsumi



... jer ljuuubav neema granicee :D :D
Aurani
Go away Tsumi, you're drunk =D
Meikyuuiri Tsumi
Nisam nisam XD

Ne moraš bit pijan da bi slušao pjesme lol. To je pjesma kao i svaka druga.
Valdyr
odlučim se da svratim i tačno imam šta videti -- #balkan KreyGasm. Nisam tu već skoro godinu dana ali kako da ne obraduje čoveka ovo ;O
Maus
Za sve balkance u ovom threadu, ajde pogledajte ovo:
t/325802

Radimo IRL meetup u Zagrebu u 5. mjesecu.
MiloSx7
RIP
Wuxo
Rip thread
Skrelz
Sta ce nam pleb thread kad imamo almighty #balkan ?
Topic Starter
OnosakiHito
Da pokazuemo peppy da nam treba i balkan subforum haha
Finnu
kao da on gleda ovaj subforum
Meikyuuiri Tsumi
Real life topic je zatvoren pa ću postat svoju sliku ovdje.

Nadam se da nikom ne smeta.



Btw, može i još netko XP
schultzika

Meikyuuiri Tsumi wrote:

Real life topic je zatvoren pa ću postat svoju sliku ovdje.

Nadam se da nikom ne smeta.



Btw, može i još netko XP
Di su naocale :D
Aurani

Meikyuuiri Tsumi wrote:

Real life topic je zatvoren pa ću postat svoju sliku ovdje.

Nadam se da nikom ne smeta.



Btw, može i još netko XP
Fali ti kljucni modni dodatak! To nisi ti dok to ne rijesis! =D
Meikyuuiri Tsumi
Aurani
E o tome ti pricam! Boss! =D
Meikyuuiri Tsumi
Imal' kave ej?
Pa šta ima bohte...?
Meikyuuiri Tsumi
Pa dobro kolege kakvo je ovo ponašanje?
schultzika

Meikyuuiri Tsumi wrote:

Pa dobro kolege kakvo je ovo ponašanje?
Mislis ovo inaktivno ponasanje?
Meikyuuiri Tsumi
Baš na to mislim.
Aurani

Meikyuuiri Tsumi wrote:

Pa dobro kolege kakvo je ovo ponašanje?
Nisam ja kriv kad ste se svi preselili na taj kanal, a ja vise ne igram. :p
Meikyuuiri Tsumi
Ne govorim o krivnji, nego o lijenosti.

P.S jel ide tko na more zadnje vrijeme?
Aurani
Idem ja sad u avgustu na krstarenje na Volgu - se to racuna? :V
schultzika
ja idem u topusko na tjedan dana pocetkom osmog
Meikyuuiri Tsumi
Lijep provod. More je toplo ko vrag.
lolcubes
Pft, more.
Ako dobim godišnji pri kraju 8. mj. sretan sam.
show more
Please sign in to reply.

New reply