forum

Gra się crashuje bez powodu, pomocy ;-;

posted
Total Posts
4
Topic Starter
FoxiaQ
Od pewnego czasu kiedy chcę włączyć osu! nie da się tego zrobić. Pojawia się ikona osu, po czym pojawia się normalny ekran menu tylko bez różowego kółka i tła, zamiast tego jest czarne. Potem komputer się jakby zacina, a gra się wyłącza. Błąd już nie raz się pojawiał, dlatego 5 miesięcy temu po prostu odinstalowałam i zainstalowałam grę jeszcze raz jednak teraz to już nie działa. Próbowałam z różnych przeglądarek, ale wciąż jest to samo. Co dziwne kiedy włączam osu! i wejdę na przeglądarkę gra zaczyna działać normalnie jednak kiedy znowu wchodzę w okienko z nią to ta się wyłącza. Nie wiem co jeszcze mogę z tym zrobić, pomocy.
makrixxx
też mam ten problem :(tylko u mnie dziala tak że na początku jest wszystko ładnie pięknie a po ok 3 4 minutach gra się zacina tak że zostaje ekran i nic się nie dzieje i mi się wyłącza cała gra :( jak już to naprawiłaś to powiedz jak bo naprawdę to jest smutne
Kokichi_san
Jeżeli macie laptop kupcie sobie podkładkę z ochłodzeniem to wam pomoże ja np. mam laptop który ma już dobre 14 lat, lub więcej i ta podkładka naprawdę pomaga!
kejdzojk

makrixxx wrote:

też mam ten problem :(tylko u mnie dziala tak że na początku jest wszystko ładnie pięknie a po ok 3 4 minutach gra się zacina tak że zostaje ekran i nic się nie dzieje i mi się wyłącza cała gra :( jak już to naprawiłaś to powiedz jak bo naprawdę to jest smutne
Również mam ten problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić :/
Please sign in to reply.

New reply