forum

2018 Magyarország Top10 Játékosai Szavazás

posted
Total Posts
7
Topic Starter
Lexion
Üdv mindenki!


Újabb év újabb szavazás. Határidő: 2018.08.25


>Szavazás lezárult!<


A kész videót meg fogjátok találni a Hungarian osu! Replays csatornán valamint ide is ki lesz posztolva ha kész van. Ha valamit elrontottatok a szavazásban akkor küldjetek egy másikat és a legutóbbi szavazatot vesszük figyelembe.


>KÉSZ VIDEÓ<
Jugment
Not Public >:(
Topic Starter
Lexion
Ha valaki akarja, hogy látható legyen a szavazata akkor nyugodtan kimásolhatja ide.
Jugment
honorable mert nem volt rá lehetőség:
aleho8 - még mindig a legjobb magyar játékos vitathatatlanul, de egy szerűen nem játszott eleget idén szerintem hogy a listára kerüljön, máskülönben a tetején lenne, ez igaz a kövi két emberre is.
legekka - ha csúnyán akarnám megfogalmazni akkor mondanám hogy lidli aleho, de ez még csak nem is lenne igaz, gekkának skilljei sokkal jobbak stream/TEK irányban mint alehoé a speed és speedaimért cserébe
scuoa - ha listára kellene raknom akkor ott lenne legekka mellett pont, skillsetjeik túl nagyban különböznek egymástól hogy értelmesen össze legyenek hasonlítva, legjobb acc/high cs aim játékos az országban
EternalShadi - nagyon konzisztens, főleg nomod player, speedje is elég magas csak ugye ő se játszik eleget ahoz hogy a listára kerüljön szerintem
Baaaaaka - classic all-around játékos szinte semmi gyenge pontal, egyszer talán újra aktív lesz hosszabb időre, ha érdekelné a dolog simán top 5 lenne minimum
[Black-kun]
[Black-kun] - Best AR10 Nomod player
Spkz
Szerintem is jobb lenne, ha legközelebb nyilvános lenne a szavazás, fórumposztokként megvalósítva a felhasználóktól, és akkor indokolni is lehetne pluszban hogy ki kit helyezett el a listában, hányaddikként, és miért (több szavazat gyűjtése érdekében az indoklás opcionális lehetne). Nem mellesleg akkor a "troll" szavazatok is könnyebben szűrhetőek lennének valószínűleg, bár remélhetőleg nem lesz belőlük sok.

Egyébként meg fun community effort, mint mindig, keep it up
Topic Starter
Lexion
Igazad van, de igazából aki szeretné az leírhat ide mindent mint például Jugment a honorable mentionnel. Szerintem így több szavazat lesz mert könnyű a kitöltés.
Troll szavazatból meg alig van eddig szóval jól állunk.
Please sign in to reply.

New reply