forum

Need your colaboration

posted
Total Posts
16
Topic Starter
Wassaaaa
hello people! I need your help to add the Polish language to my Nightcore skin , for this I need to complete the following in your language please:

FAIL =
GO!! =
Back =
Back to menu =
Continue =
Retry =
Pause =
Skip =
Accuracy =
Max combo =
Perfect =
Replay =
Ranking =
ARE YOU READY? =
Section Pass =
Select Mod =
Beatmap Options =
Random Map =
Select Options =
SPIN! =
Clear! =

from now, thank you very much
fartownik

Wassaaaa wrote:

hello people! I need your help to add the Polish language to my Nightcore skin , for this I need to complete the following in your language please:

FAIL = FAIL [?]
GO!! = GO!!
Back = Wróć
Back to menu = Wróć do menu
Continue = Kontynuuj
Retry = Zacznij ponownie
Pause = Pauza
Skip = Pomiń
Accuracy = Celność
Max combo = Max combo
Perfect = Perfect [?]
Replay = Powtórka
Ranking = Ranking
ARE YOU READY? = GOTOWY?
Section Pass = Srsly, don't know how to translate it... maybe someone else can think of it.
Select Mod = Wybierz Mod
Beatmap Options = Opcje Beatmapy
Random Map = Losowa Mapa
Select Options = Wybierz Opcje
SPIN! = KRĘĆ!
Clear! = Zaliczony! [?]

from now, thank you very much
hm, this seems cool, there you go
MLGnom
Section Pass - Sekcja zaliczona.
Section Failed - Sekcja niezaliczona (zawalona?).
Perfect - Perfekcyjnie / Idealnie

My, my, that's not easy to translate some words into polish. They just sound wierd. D:
_________________________________________________________________________

Ogólnie, jeżeli tak nad tym pomyśleć to niektórych słów nie da się dosłownie przetłumaczyć. D:
No bo jakiego słowa użyć na przetłumaczenie "Fail" które często jest używane podczas zawalenia mapy? "Przegrana"? Jakoś tak dziwnie brzmi...
Galkan

MLGnom wrote:

Ogólnie, jeżeli tak nad tym pomyśleć to niektórych słów nie da się dosłownie przetłumaczyć. D:
No bo jakiego słowa użyć na przetłumaczenie "Fail" które często jest używane podczas zawalenia mapy? "Przegrana"? Jakoś tak dziwnie brzmi...
Porażka?

Ew. "go" jako "jazda", ale to też dziwnie brzmi xD
Krzysiek
Jazda jazda jazda jazdaaaa~...
Ryohan
FAIL - Zjebałeś i będzie git xD
twupack
Można też tak...

GO!! = NAPIERDALAĆ!!

Section Pass = ALE URRRWAŁ!
Krytek_old

twupack wrote:

Można też tak...

GO!! = NAPIERDALAĆ!!

Section Pass = ALE URRRWAŁ!
Zara bd Lol, Omfg etc. Dajcie jak powinno być normalnie, a nie sobie "jaja" robicie...
twupack
Ale o co chodzi?! :lol: ... zarówno LOLl (Laugh out Loud) jak i OMFG (Oh my fucking God) to obcojęzyczne zwroty, zaczerpnięte do naszego języka... mimo to, są one niepolskie, więc się nie nadadzą. Na następny raz, zanim się z taką głupotą wyjedzie, trzeba myśleć - myśleć! :)

Gdyby ktokolwiek brał wszystkie moje posty na serio, miałby zapewne koloseum na głowie pobliską umywalką rzeźbione. Tym większa moja uciecha z zachowania kolegi.
Krytek_old
Nie biorę Twoich postów na serio, no przynajmniej nie wszystkie.
Chodziło mi o to , by później nie było głupot typu Fail=zjebałeś, czy coś w tym stylu ^^
Szczerze mówiąc skin jest fajny i niech utrzyma poziom przy polskim tłumaczeniu. Sam używam kilku elementów z tego skina :3
Ogólnie uważam, iż Wassaaaa odwalił kawał dobrej roboty jeśli chodzi o skin nightcore.
a przykład OMFG i LOL napisałem tylko by podkreślić, że dziwnie by się grało z tekstami typu : Przejebałeś, czy coś w tym stylu. Tak oczywiście, z początku by to śmieszyło, ale z czasem by się znudziło, a nawet mogło czasem wkurzyć. Rozumiem iż osu! to gra, i zabawa, a by jeszcze bardziej urozmaicić sobie rozgrywkę dodajemy sobie śmieszące nas rzeczy, siebie mogę podać jako przykład. Np.: dźwięk section pass, to głos z Duke Nukem mówiący "Deam I'm good" a na section fail wypowiada się "You guys sucks" To jest śmieszne, zwłaszcza że mam fajny (dla mnie) section pass. No ale jeśli oczywiście ktoś chce mieć teksty typu "Zjebałeś" czy inne tego typu, to w końcu skiny sa łatwo zrobione, i samemu można wstawić grafiki. I jestem pewny iż większość użytkowników osu! używa skinów własnych, zrobionych przez siebie, lub sklejonych z różnych skinów.
Mój section pass:
Oczywiście nie mam zamiaru nikomu nic narzucać :)
Jeśli ktoś chce tego skina nightcore z takimi tekstami wulgarnymi, to myślę, iż można się dogadać z twórcą skina, by podesłał czysty skin ^^
twupack

Jocker wrote:

why so serious?
Ok, wszystko ładnie rozpisane, ale... nie zrozumiałeś mnie xD Jaja sobie robię i tak, jestem w pełni świadom, że te moje propozycje nie są w ogóle brane pod uwagę :) Na następny raz nie musisz rzucać tylu oczywistości, bo szkoda Twojego czasu a to wszystko psu na budę :3
Krytek_old

twupack wrote:

Jocker wrote:

why so serious?
Ok, wszystko ładnie rozpisane, ale... nie zrozumiałeś mnie xD Jaja sobie robię i tak, jestem w pełni świadom, że te moje propozycje nie są w ogóle brane pod uwagę :) Na następny raz nie musisz rzucać tylu oczywistości, bo szkoda Twojego czasu a to wszystko psu na budę :3
Why so serious?
Bo nie spałem od 20h :D
Dlaczego się rozpisałem?
Bo siedzę na 4 (aktualnie) godzinie informatyki i nie mam nic do roboty. A że lubię się rozpisywać, to już moje przyzwyczajenie.
I zrozumiałem Cię, więc o to się nie musisz martwić. Wiem, iż "jaja sobie robisz" (choć pewnie je masz 0.o). Ale oczywiście nie wszyscy czytający są kumaci. Oczywiście nie chcę tu nikogo obrażać, ani do nikogo konkretnego tych słów nie kieruję. Pisząc swoją wypowiedź miałem głównie na uwadze, by jakiś debil za przeproszeniem nie wpadł na pomysł, by zrobić to w stylu Jp etc. Więc :3 No cóż, teraz już plotę bez sensu, ale tak już mam. Chyba powinienem się przespać, a lekcja polskiego nadaje się idealnie.. Miłego dnia xD
fartownik
This is not the right topic to do this right? o.o
Ryo wyjeb ich posty z flamem jak możesz :o
twupack

fartownik wrote:

This is not the right topic to do this right? o.oo
b-shit man...ttly

Mam co najmniej 5 powodów, żeby udowodnić powyższemu Panu jak bardzo się myli... ^^ Nie zrobię tego, tylko dlatego, że uznałem tą krótką dyskusję z Krytek'iem za zamkniętą. Same posty są o tyle nieprzydatne, co napisane w języku polskim, tak więc dla naszego gościa staną się niezrozumiałe... tyle i przez ten wzgląd, li tylko przez ten mogą zostać wyjebane (potraktowanie ich w ten sposób, z innej przyczyny, uznam za przejaw debilizmu w najczystszej postaci) xD

EOT.
Topic Starter
Wassaaaa
Done guys, sorry for disturbing ^^ but this will serve for a future when making other skins :)
MLGnom
Geez... Ogarnijcie się trochę i pokażcie, że potraficie się zachować jak normalni ludzie. Zawitał osobnik który poprosił o pomoc i oczywiście nie można było się powstrzymać od durnych postów które i tak by nic nie wniosły a tylko wprowadziły zamieszanie. Serio jak nie macie nic mądrego do powiedzenia w danym "poważniejszym" temacie to po chuj się w ogóle odzywacie? D:
Please sign in to reply.

New reply