forum

Problemy na początku mapy

posted
Total Posts
4
Topic Starter
Terektir023
Hejka! Mam problem..(nie no serio?) otóż...gdy włączę sobie mapę, obojętnie jaką, to jak zawsze jest chwila przerwy, po czym piosenka zaczyna sama lecieć..Włączę przerwę muzyka nadal leci i najważniejsze jest to, że nie potrafię klikać w kółka. I tak...restartowałam grę, reinstalowałam, resetowanie mapy też nic nie daje, bo ile razy bym tego nie zrobiła problem jest taki sam. Strasznie to wkurza..
https://www.youtube.com/watch?v=wnHIapP7ELs Tu video mego problemu
cyprianz5
co kurwa xD
simax


gdy włączę sobie mapę, obojętnie jaką, to jak zawsze jest chwila przerwy, po czym piosenka zaczyna sama lecieć
No kumam, przeważnie masz opcje skip do pominięcia "przerwy"
Włączę przerwę muzyka nadal leci
Mówisz, że gdy naciskasz escape podczas gry to nie włącza ci się pauza tak?
najważniejsze jest to, że nie potrafię klikać w kółka
Tego to już kompletnie nie rozumiem xD. Skoro nie potrafisz trafiać w kółka może grasz za trudne dla siebie mapy?

Jak to jakoś jaśniej objaśnisz o co dokładnie chodzi to może ktoś Ci będzie w stanie pomóc >.>
Krfawy
Chodzi o to że jak gościu klika żeby spauzować, to jak już kliknie ten przycisk pauzy, to muzyka dalej leci, a jak wróci z powrotem do mapy to kółek nie da się kliknąć do rytmu bo nie wyłapuje tego że wciskasz klawisze, czyli robisz błędy, na slajderach masz maksymalnie setki a jedyne co działa poprawnie to spinnery. Co gorsze, automat też robi same błędy. XD

Znam ten problem, ale to raczej wynika z tego że masz komputer z drewna, niczym mój, także ten...
Please sign in to reply.

New reply