forum

problem, prosze o pomoc.

posted
Total Posts
5
Topic Starter
DarlingComeHome
kurde, mam problem bardzo irytujacy i prosze o pomoc. mianowicie zawsze kiedy gram, kursor zostawia za soba taka smuge szarą i nie umiem tego w żaden sposob wylaczyc, a ze gram na czarnym bg to serio denerwuje. ja juz nie mam pomyslow, moze wy jakies macie i czy w ogole sami macie takie cos.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
DarlingComeHome
uu jaki mądrala, nie o to mi chodzilo, widocznie haha nie kumasz. gdyby to polegało na usunięciu tego to bym nie pisal na forum. tego nei ma w skinach, wlaczylo sie z dupy po aktualizacji dawno temu. szara szmuga i pojawia sie tylko gdy mam wcisniety przycisk na klawiaturze, a jak robie spiny to przejebane kółka mi rysuje. na wszystkich skinach tak jest i zawsze tak samo, szara smuga jak wcisniety klawisz
MrDorian
Nie klikaj C na klawiaturze, to zostawia tą smugę :V
przepson

DarlingComeHome wrote:

uu jaki mądrala, nie o to mi chodzilo, widocznie haha nie kumasz. gdyby to polegało na usunięciu tego to bym nie pisal na forum. tego nei ma w skinach, wlaczylo sie z dupy po aktualizacji dawno temu. szara szmuga i pojawia sie tylko gdy mam wcisniety przycisk na klawiaturze, a jak robie spiny to przejebane kółka mi rysuje. na wszystkich skinach tak jest i zawsze tak samo, szara smuga jak wcisniety klawisz
1. Opcje
2. Ustawienia klawiszy
3. zmień klawisz smoke na taki żeby ci nie przeszkadzał ;D
4. Problem solved :3
Please sign in to reply.

New reply