forum

czy warto ZMIENIAĆ tablet graficzny

posted
Total Posts
16
Topic Starter
blazuish
Witam. Posiadam do gry w osu! tablet huion h420 (ten biedronkowy). Jednak słyszałem głosy że jest o wiele gorszy do gry od taniego wacoma. I tu mam pytanie. Czy warto wymieniać tego huiona na wacoma one? To model i rozmiar z tej aukcji http://allegro.pl/tablet-graficzny-waco ... 09544.html
Nie pytam się o to czy "zwiększy mi skilla" tylko o to czy przyjemniej będzie mi się na nim grało, bo to huionowe piórko strasznie niewygodnie się trzyma, nie mówiąc o tym że tani plastik bardzo szybko się ściera i powstaje nieprzyjemny efekt "chrobotania" podczas gry
Advantan
kup i sprawdz, czy przyjemniej ci sie bedzie gralo. jak szkoda ci kasy, to nie zmieniaj, bo ta gra nie jest tego warta

a i jest temat tabletowy mysle, ze mozna tak sie zapytac o sprawy z tym urzadzeniem zwiazanymi
simax
ja od siebie tylko dodam, że pióro od wacom one też jest niewygodne >.>
a na samym tablecie gra się jak na każdym innym.
Marcin
Podczas gry nie powinnienes dotykac piórka o powierzchnie, lepiej grac unosząc.
Topic Starter
blazuish

Marcin wrote:

Podczas gry nie powinnienes dotykac piórka o powierzchnie, lepiej grac unosząc.
kiedyś próbowałem tak grać, ale mi nie pasuje

ja od siebie tylko dodam, że pióro od wacom one też jest niewygodne >.>
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D bo o ile piórko od wacoma może być słabe, to to huionowe to jakaś porażka
może jest tu jakiś posiadacz osu!tableta? bo to generalnie prawie ten sam model, a piórko identyczne
Advantan
skoro ci tak nie pasuje, to bedziesz nadal rysowal tablet
Topic Starter
blazuish

Advantan wrote:

skoro ci tak nie pasuje, to bedziesz nadal rysowal tablet
ale ja się nie skarżę na rysowanie tabletu, tylko jakość plastiku na rysiku, i ona strasznie szybko się ściera
simax

blazuish wrote:

Advantan wrote:

skoro ci tak nie pasuje, to bedziesz nadal rysowal tablet
ale ja się nie skarżę na rysowanie tabletu, tylko jakość plastiku na rysiku, i ona strasznie szybko się ściera
i myślisz że przy graniu draggingiem rysiki wacoma będą się mniej ścierać tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Topic Starter
blazuish
tak

pióro jest z dennego plastiku, rysik mocniej wgniote i już sie łamie, troche jak ołów albo cyna
MaziJoker
Jeśli to Twoje jeżdżenie rysikiem nie jest jakieś "agresywne", spoko.
Mam chyba ten tablet i chyba dostajesz kilka rysików na wymianę.

Ja jeżdżę mocno rysikiem tylko przy spinnerach, no ale przez 3 lata nie musiałem i nie muszę się tym rysikiem przejmować. Jeszcze się ma dobrze.

A piórko jest całkiem wygodne i materiał przyjemny.
Bez większych zastrzeżeń. : )
Advantan
Witaj z powrotem Mazi. <3
MaziJoker
Hej Advantan. <3
Topic Starter
blazuish
witam po krótkiej przerwie. jak ktoś tu jeszcze zagląda

no, kupiłem tego wacoma. jak być szczerym, to piórko wydaje się być zrobione z jeszcze bardziej gównianego materiału niż to huionowe :D ale przynajmniej lepiej sie trzyma, jest wygodne.



Podczas gry nie powinnienes dotykac piórka o powierzchnie, lepiej grac unosząc.
no faktycznie, na tym tablecie latwiej mi jest tak robic. z tym ze grac dotykajac powierzchni na tym tablecie sie raczej nie da. to jest jakas inna technologia niz w huionach, pewnie nastawiona jeszcze bardziej pod rysowanie, mianowicie kiedy dotykam podloza ruch sie co jakis czas tak jakby "zacina". moze to jakies zle ustawienia?
simax

blazuish wrote:

witam po krótkiej przerwie. jak ktoś tu jeszcze zagląda

no, kupiłem tego wacoma. jak być szczerym, to piórko wydaje się być zrobione z jeszcze bardziej gównianego materiału niż to huionowe :D ale przynajmniej lepiej sie trzyma, jest wygodne.



Podczas gry nie powinnienes dotykac piórka o powierzchnie, lepiej grac unosząc.
no faktycznie, na tym tablecie latwiej mi jest tak robic. z tym ze grac dotykajac powierzchni na tym tablecie sie raczej nie da. to jest jakas inna technologia niz w huionach, pewnie nastawiona jeszcze bardziej pod rysowanie, mianowicie kiedy dotykam podloza ruch sie co jakis czas tak jakby "zacina". moze to jakies zle ustawienia?
1) mówiłem o piórze wcześniej, nie wierzyłeś.
2) wyłącz klawisze myszy w grze i problem rozwiązany (F10).
Topic Starter
blazuish
1) mówiłem o piórze wcześniej, nie wierzyłeś.
nie, bo sam rysik jest zdecydowanie lepszy, to "obudowa" jest syfem


2) wyłącz klawisze myszy w grze i problem rozwiązany (F10).
nie o to chodzi, bo mam je wylaczone :/
Jeder

Wyłącz tam pismo odręczne Windows
Please sign in to reply.

New reply