forum

dünya kupası

posted
Total Posts
6
Topic Starter
Recep Torun
neden türkiye world cup da yok
BeerBender
Bak yavrum...
Bundaaaaan yıllar yıllar önce peppy oyunu yaparken aslında yalnız değilmiş. Meğersem sarı çizmeli Mehmet Ağada bu oyunun coderarından biriymiş. Java, c++ derken bigün bunun kardeşi işe ağabeyi için yemek getirmiş. Derler ki kendisi selvi boylu, al yazmalı, gözleri zümrüt kaşları yay gibi bir girlgamer mış. Peppy bunu görünce "oha ln .s ben bunun böyle olduğunu bilmiyodum." deyip abayı yakmış kıza. Kız gelir giderken ordaki coder lardan birisi dayanamayıp kenarda buna ilan-ı aşk eylemiş. Kız kendine kendine "Bilgisayar başında nereye kadar, benim de bi koca bulmam lazım.
Yaşım başım geçiyor artık." deyip bu oğlana şans vermiş. Hemen ertesi gün coder anasına koşup kızı istetmiş. Zaten kız tarafı dünden razı. Vermişler. Mehmet Ağa şanına yaraşır kırk gün otuz dokuz gece düğün yapmış bunlara.
Gel gelelim peppy nin tüm bu olanlardan ancak düğünde gelin duvağı kaldırınca haberi olmuş. Bu hırsla hemen eve koşup sari_çizmeli_Mehmet_Aga yı, -Coder- i ve Pro_grill_gamer ı a lifetime in jail e sentence lemiş.

Sorduğun sorunun cevabına gelince. Bir oluşum var hissediyorum ben katılacaklar az kaldı.

Ha banlanan oyunculara ne mi olmuş? Bir rivayete göre hesap açıp bir süre sonra yine ban yiyorlar.

Gökten üç karpuz düşmüş. Üçü de düştüğü gibi yarılıp çürümüş. Uzak dur zehirlenirsin.
Ecarnage
Bir ara yapıyorlardı ama iptal ettiler hatta onun için resim bile çizmiştim :p bundan sonra da bişey yapmam
UnderminE
Fes ;_;
Ecarnage
fes mes ama pes ;w;
Pure Force
Türkiye OWC takımının eski kaptanı olarak bu konuya şöyle açıklık getireyim. Kendin düşün.
Please sign in to reply.

New reply