forum

jak grać lepiej ?

posted
Total Posts
11
Topic Starter
jakmaj
gram od 6 miesiecy i mam ranking 143k :) chcem byc lepszy ale nwm jak od pewnego czasu prawie stoje w miejscu XD czy ktos mi pomoze i powie jak grac lepiej :)
maikuroPoni
Graj więcej. Dużo nie przegrałeś
Sullienite
Praktyka, praktyka i praktyka. Graj dużo, ale też żeby nie robić tego na siłę, do tego momentu do którego sprawia Ci to przyjemność. Graj trudne mapy, które są dla Ciebie wyzwaniem, ale potrafisz je jako tako czytać i ogarniasz co dzieje się na ekranie. Reszta przyjdzie sama. Gram od 2 miesięcy, w tym miesiąc na tablecie i już zszedłem poniżej 50k rank. Wystarczy ćwiczyć :v
maikuroPoni

SSulejman wrote:

Praktyka, praktyka i praktyka. Graj dużo, ale też żeby nie robić tego na siłę, do tego momentu do którego sprawia Ci to przyjemność. Graj trudne mapy, które są dla Ciebie wyzwaniem, ale potrafisz je jako tako czytać i ogarniasz co dzieje się na ekranie. Reszta przyjdzie sama. Gram od 2 miesięcy, w tym miesiąc na tablecie i już zszedłem poniżej 50k rank. Wystarczy ćwiczyć :v
Ty jesteś bardziej utalentowana. Kolega przegrał od Ciebie dwa razy więcej.
Sullienite

MikroKucyk wrote:

SSulejman wrote:

Praktyka, praktyka i praktyka. Graj dużo, ale też żeby nie robić tego na siłę, do tego momentu do którego sprawia Ci to przyjemność. Graj trudne mapy, które są dla Ciebie wyzwaniem, ale potrafisz je jako tako czytać i ogarniasz co dzieje się na ekranie. Reszta przyjdzie sama. Gram od 2 miesięcy, w tym miesiąc na tablecie i już zszedłem poniżej 50k rank. Wystarczy ćwiczyć :v
Ty jesteś bardziej utalentowana. Kolega przegrał od Ciebie dwa razy więcej.
Utalentowany , całkiem możliwe. Chociaż rzecz która najbardziej pomaga w zdobywaniu skilla to ciągłe stawianie sobie wyzwań jeśli chodzi o poziom trudności, no i różnorodność mapek. Każda mapa ma swój inny styl, więc niech nasz kolega wyżej stara się poszerzać pulę granych map. Z czasem wyjdzie mu to na dobre. Polecę też pana Tillerino, potrafi czasem zaskoczyć :p
Advantan
Utalentowany? Chyba po prostu myśli.
Zauważyliście, że każdy kto zaczyna i od razu pyta jak być lepszym, czy jaki sprzęt kupić, nie jest nigdy skillowy?
Also, przecież ta gra jest skomplikowana, czemu nadal nie wiedzą, że "praktyka czyni mistrza", ja rozumiem w ligę legend, czy cs-a, gdzie nie każdy zna podstawy, ale tu musisz kurczę klikać i tyle.
Sullienite
Zamiast niepotrzebnie pisać posty z pytaniami, które ludzie zadają nonstop od kilku lat wolałem po prostu czytać. Po 5 minutach googlowania znalazłem, że najlepsze do grania są Wacomy, a klawiatura mechaniczna sprawia że po prostu wygodnie się gra. Później łapanie okazji na allegro i ćwiczenia. Idąc dalej dobrze jest znaleźć sobie kogoś lepszego od siebie do grania i próbować dotrzymać mu kroku w mapkach 4*+ W moim przypadku grając 2 tygodnie z o wiele lepszą ode mnie koleżanką sprawdziło się to, tak że teraz co chwila wygrywam z nią na multi. Oczywiście dużo jeszcze przede mną praktyki, no ale to logiczne. Tam sposób klikania/streamowania, grip pena, obszar tabletu. To wszystko wychodzi z praktyki. Tu coś nie styka - próbujesz, kombinujesz, zmieniasz. W końcu znajduje się odpowiedni i przede wszystkim wygodny dla siebie setup. No ale najważniejsze w tym wszystkim to umiejętność czytania ze zrozumieniem
HiPat
Polecam wybrać sobie mapę której w połowie np. nie potrafisz przejsc lub mniej, i szlifuj ją, az bedziesz potrafil ja przejsc, ja sie tak uczylem grac
Lucid Astray
Na wszystkie pytania tego typu najlepszą odpowiedzią jest "graj więcej". Była gdzieś na forum nitka, bodajrze od jesus1412 jak ogarnąć lepiej kółka, ale z telefonu nie chce mi się szukać. Postalkuj też aska Rafisa albo Amaja, tam sie miliony tego typu pytań pojawiło.

A, pamiętaj, że niezależnie od poziomu czy to #1, #40, #1337 albo #12345 i tak nie bedziesz zadowolony z tego jak grasz xDDDDD
Advantan
odkopywanie tematu w ktorym kazda odpowiedz to "graj wiecej" polecam ten styl bycia

a co do zadowolenia ze swojej gry, mysle ze to zalezy od czlowieka
Selegiline

Advantan wrote:

a co do zadowolenia ze swojej gry, mysle ze to zalezy od czlowieka
Kiedy jesteś zadowolony ze swoich umiejętności przestajesz się rozwijać.
Please sign in to reply.

New reply