forum

Userpage Önerisi

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Wisakedjak
Yaklaşık dört buçuk sene boyunca "ah keşke supporter olsam, ah keşke userpage yapabilsem" diye ağlayıp sızlamış birisiyim, kabul ediyorum. Ama maalesef şu an hiçbir userpage tasarımını beğenemiyorum. Sizden istediğim bana userpage tasarımı önermeniz. Neler koyabileceğim, neler yazabileceğim gibisinden. Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Anime sevmiyorum. Bugüne kadar izlediğim tek anime ve anime kralı Death Note, onunla ilgili bir şey de koymak isteyeceğimi sanmıyorum.
Boss
Death Note candır gerisi heyecandır. ;)
Shululu
Şunu kullanabilirsin userpage olarak

Zeus-
Bence ilk olarak bir banner yaptır. Lakira ile Ecar bu işin en iyileri.
Ecarnage
:lol:

Your text here

• • lel
    • lele
    • lelel
    • lelele
    • lelelel
Uzun içerikli yazılar yazacaksan bu tür önerebilirim gayet hoş duruyorlar :)
[notice][b][heading]Your text here[/heading][/b][list]• lel
• lele
• lelel
• lelele
• lelelel[/list][/notice]

Buda bir incelik, çoğu kişi kutu ismini renklendirme de yanlış yapıyor. bu örnek; şirin duruyorlar (ama bu koddan sonraki her yer aynı renkte olmaya başlıyor o yüzden çok önermiyorum ya da sorununu tam çözemedim :? )
Kutucuk
Kutu içi
[color=#FF00FF][box=Kutucuk][/color]Kutu içi[/box]

Ben bunları öneriyorum bir tema istemiyor gibisin çünkü, sade ve güzel durur hem :oops:
Neler yazabileceklerini tam uyduramıyorum ama genelde klasik olarak mappers,best friends,setup, vs vs oluyor pek gerekli bulmuyorum bunları da,
ben genellikle önemli linkleri koyuyorum bir kaç da hoşuma giden resim 8-)

Birde bu kişinin userpage'ine bak
UnderminE
Anime yoksa oyun olur? Sevdiğin bi oyundan güzel layoutlar çıkabilir bence. :D
Topic Starter
Wisakedjak

UnderminE wrote:

Anime yoksa oyun olur? Sevdiğin bi oyundan güzel layoutlar çıkabilir bence. :D
Hallettik ya, Ecar sağolsun güzel bir şey yaptı en başa. Sade, güzel bir userpage oldu.
UnderminE
Haa ben de zaten "şu anki güzelmiş zaten niye değiştiriyosun" diyecektim meğer benim güzel dediğm zaten değişmiş haliymiş ahaha eline sağlık Ecar'ın :D
Please sign in to reply.

New reply