forum

Jak znalazłeś/aś się na Osu?

posted
Total Posts
245
show more
Wagabunda
Taki jeden (MajcherM) mi pokazał rok temu wynalazek zwany osu! i jakoś mi się spodobało, co jest u mnie dziwne, bo nigdy graczem komputerowym nie byłam :P Chyba tyle <3
cyngiel
Pierwszy raz osu zobaczyłem na streamie, daaawno temu. 5 miesięcy temu ściągnąłem, od tak, żeby zobaczyć to "z bliska". Gupia gra mi teraz pieniądze kradnie, a od siebie daje tylko napady gniewu i ból łapy. Można by o tym dramat napisać <:
Takeru
Mi poleciła koleżanka z mojej miejscowości, dziękuje -Karin :3
włączam, jaki shit, wyłączam
2 tyg później...
a zobacze jeszcze raz.........o ja pier**** kur** ale zaje***** *-*
i się złożyło że jak wpadła w łapska inna gra to Osu! i tak number one xD
Oreganos
Jako wielki gracz LoLa często oglądam różne streamy z tą grą związane. Na jednym z tych streamów (Dyrusa) poznałem tą grę, zaciekawiłem się i zainstalowałem. Było to około stycznia tamtego roku. Po bardzo krótkim czasie gry w osu!, gra mi się znudziła, a co za tym idzie odinstalowałem ją. Gdzieś na początku czerwca w roku 2013 brat pokazał mi nową fajną grę. Było to oczywiście osu!. Zaczeliśmy grać w nią razem, początkowo w osu!manię. Ja przerzuciłem się na klasyczne osu!, a on pozostał przy osu!manii i tak jest do dzisiaj. :)

YaY pierwszy post na forum! 8-)
th0ru
Kuzyn i kolega z osiedla grali w osu, na początku nie chciałem grać, bo gram w lola, no ale któregoś dnia na wakacje, wstałem no i kuzyn pokazuje mi te osu. Najpierw puścił skrillexa czy coś to od razu powiedziałem to nie dla mnie, ale wszedł na stronę i pokazał, że można pobrać jakieś piosenki z naruto i innych anime. No i w sumie przez to zacząłem grać.
Kiciuk
Przeglądałem sobie na shindenie temat z pulpitami i patrze a na większości ikonka osu troche mnie to zaciekawiło więc pewnego dnia w marketplace znalazłem osu!WP więc myśle co mi tam.
Zainstalowałem pograłem trochę spodobało mi się to sciągnąłem wersję na PC na początku troche w normal pograłem potem przeszedłem na Catch the beat.
Przy okazji dowiedziałem się że znajomy gra w osu już dłuższy czas :D
Cydros
Moi koledzy to znaleźli rok temu i namawiali wszystkich do gry, ja powiedziałem że ta gra to gówno i nie zagram, jednak jak zobaczyłem kilka filmów na YT postanowiłem spróbować i to był największy błąd w moim życiu x-D
Wojowu
Kiedyś sobie znalazłem grę Audiosurf (nawet nie wiem jak dokładnie ją odkryłem), która mi się spodobała. Kilka dni później znajomy wspomniał, że jeśli spodobały mi się gry rytmiczne, to powinienem spróbować osu!. I tak zrobiłem. Spróbowałem, i... mi się nie spodobało (z perspektywy czasu widzę, że okropną mapkę sobie wybrałem na początek :P).
Koło 4 miesięcy później jeden z graczy Minecrafta, Cubehamster, wrzucił film jak to on gra w osu!. Postanowiłem wtedy znów gry spróbować, znalazłem porządną mapę, i jako punkt honoru postawiłem sobie pobić Cubehamstera :D I tak właśnie wyszło, że ponad rok już gram ^^
Kryhan
A wpadł któregoś razu do mnie kolega z byłej klasy https://osu.ppy.sh/u/dominomy32 i zainstalował mi osu, skopiował mapki i powiedział żebym zagrał i tak się jakoś zaczęło :D.
adriell
Ja odnalazłam osu! oglądając live stream Dyrusa z TSM (mój ulubiony streamer LoLa) :D
TheRenos
Ja dzięki mojemu bratu.
Rietter
1 raz osu! zobaczyłem uChilienki na streamie :D
SlowDeath17
Znajomy grał w osu! na przedmiotach zawodowych :D Więc zacząłem go dopytywać co to itd. Na początku wgl. się w tej grze nie widziałem lecz teraz z gry na grę jest coraz lepiej. Tak po za tym to witam serdecznie bo jestem tu na forum nowy ^^
DotchGames
Ja pierwszy raz zauważyłem tą grę u pewnego polskiego YouTuber'a. Tak mi się spodobała, że ją pobrałem i teraz gram regularnie :)
sables
Chciałem sprawdzić, czy ta gra jest faktycznie tak słaba jak się o niej mówi. PS: jest.
cyfra_old
Dawno temu znajomy założył temat na forum którego byłem użytkownikiem, opisując co to jest i dając link yt do gry topowego gracza. Później miałem osu na kompie kilka razy, lecz w to nie grałem. Jako że gram w lol, oglądam streamy, na których ludzie w to grają, chciałem spróbować na serio. I tak oto jestem ;) Witam serdecznie.
- aesthetic -
.
Mtai-
Koledzy z Stepmanii mi powiedzieli o osu! ^_^
Ciunek
Źle zrobili. Wracaj grać w stepmanię, jest od osu dużo lepsza.
-Poma-
ja sie tu znalzłam oglądająć filmik na yt i spodobało mi sie ^_^
Yapa_old_1
Polizałem sobie łokieć, a na nim wyświetliło się osu
ReVoL35
Ja od boxbox'a który strumykował właśnie z tej gry ;)
[ Krasnal ]
Podczas oglądania Youtube , trafiłem na Wichu1993 jak grał w osu! potem trafiłem na stream z osu!, no to jestem :)
Ceplix
Niby przypadkowo bo ktoś wspomniał o osu! w komentarzach pod jednym z obrazków na kwejku i jakoś mnie to tak zainteresowało :)
AmaiHachimitsu
Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Ceplix

AmaiHachimitsu wrote:

Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Specjalnie dla ciebie zacząłem szukać ale niestety nie mogłem go znaleźć :( . Był to obrazek z jakiegoś anime, na którym chłopak grał w coś na komputerze, a ktoś w komentarzach rozpoznał w tym osu. Jako, że już kiedyś ten tytuł usłyszałem to postanowiłem sprawdzić.
CoolChris
ziomal mi powiedzial ^_^
matimati

Ceplix wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Specjalnie dla ciebie zacząłem szukać ale niestety nie mogłem go znaleźć :( . Był to obrazek z jakiegoś anime, na którym chłopak grał w coś na komputerze, a ktoś w komentarzach rozpoznał w tym osu. Jako, że już kiedyś ten tytuł usłyszałem to postanowiłem sprawdzić.
To nie było to, gdzie był spam w komentach "on gra bez myszki? O_o"? Na OPG dali linka do tego ;)
Kreyu
W moim przypadku, dwa lata temu widziałem film videogamedunkey, na którym był fragment z osu, co w sumie bardzo szybko mnie zainteresowało i chciałem czym prędzej spróbować. :D
XHL

Ceplix wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Specjalnie dla ciebie zacząłem szukać ale niestety nie mogłem go znaleźć :( . Był to obrazek z jakiegoś anime, na którym chłopak grał w coś na komputerze, a ktoś w komentarzach rozpoznał w tym osu. Jako, że już kiedyś ten tytuł usłyszałem to postanowiłem sprawdzić.
Wiem o jaki obrazek chodzi. Taki rysunek, noc ale kolory w pokoju były zielono-czarne. Chłopak grał w osu! na komputerze a jego dziewczyna leżała na łóżku i spała. Coś takiego XD
Ceplix

Xenhil wrote:

Wiem o jaki obrazek chodzi. Taki rysunek, noc ale kolory w pokoju były zielono-czarne. Chłopak grał w osu! na komputerze a jego dziewczyna leżała na łóżku i spała. Coś takiego XD
Dokładnie ten :D. Niestety nie pamiętałem jaka to była strona i już go nie znalazłem.
CuteCurry
Izumaru
W opisie jakiejś osoby na mal'u zobaczyłem jakąś informację o "osu", co mnie zainteresowało.
moniko02
Moja styczność z tą grą była dość dziwna..
7 miesięcy temu wiedziałam że Moja przyjaciółka w to gra ale Ona o tym nie wiedziała przeglądałam jej Aska i zobaczyłam pytanie od jakiegoś chłopaka - Kiedy gramy w Osu ? noi wpisałam w wujka Google i znalazłam dopiero 2 miesiące po zaczełam grać oczywiście Ona była tym ździwiona na maksa
Lolitha_Mayu
Filmik na Youtube xD
poxop
no to poxiu teraz :D
rozmawialem ze znajomym o anime i spytal sie mnie, czy pogram z nim w osu, bo mu sie nudzi :D tadam!

sciagnalem jakos 2 dni temu i sobie pykam teraz w rytm muzyczki :))
SobekGaming_old
Kolega (Krzysek) mi polecił :P I dalej gram :3
kocurek2011
Znudziły mi się gry typu Guitar Hero, Dj Hero i zacząłem szukać czegoś innego. Trafiłem na osu i jestem ;DDD
Namówiłem jeszcze pare osób i też grają
Etopiryna
ja o osu dowiedziałem około 2 lata temu się od kolegi że to jest taka gra muzyczna i jest bardzo dużo japońskich piosenek, pokazał jak w to się gra(grał na manii)i mi się to nie spodobało ale później odkryłem inne tryby i mi się najbardziej spodobał podstawowy tryb i gram
Fajsoon
Jeden z widzów któregoś wieczoru na twitchu mi podrzucił linka i oto jestem :D
show more
Please sign in to reply.

New reply