1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Polski

show more
posted
Witam, nie, na naszym forum nigdy nie pojawiały się tematy turniejowe. To nielegalne.
posted
Możesz tutaj napisać szczegóły turnieju by ludzie wiedzieli co i jak, ale bez reklamowania innych forów internetowych.
posted
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
posted
Dobra.

Turniej 2vs2
Rozgrywany systemem BO4
Do Wygrania Support osu! dla członków teamu.

Jeżeli ktoś jest chętny do wzięcia udziału to proszę dodać mnie na osu i pisać.
Podam wszystkie szczegóły :)

nick na osu! : KazuHU
posted
Osu! to nie nasza-klasa, nie trzeba nikogo dodawać.
Super szczegóły. Się zareklamowałeś tym turniejem.
Wiesz, że istnieją wiadomości prywatne na tej stronie i nie trzeba czekać aż będziesz online w grze?
Support na ile, na miesiąc, rok, całe życie?
Jak wezmę WWW do teamu i mnie wykeruje, to co? Jak chcesz zapobiec takim sytuacjom, że ktoś weźmie sobie kumpla z topki tej gry?
Każdy może grać, czy tylko obywatele Polski?
Szczegóły podaj tu, bo ja już wiedzę te "no hehe będziecie grać mapy, które wybiorę XDXD i jak będę miał wolny czas :D".
Najpierw się czymś zainteresuj, a potem coś organizuj.

Aha i skoro już masz zamiar to reklamować tu, to edytuj pierwszy post. Jak się naspami 20 stron, to nie każdy będzie czytał do połowy żeby znaleźć wielką reklamę, kek.
I w temacie daj "2vs2 Tournament", bo chuja wiadomo.
posted
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
posted
Też nie widzę sensu w takim turnieju.
Masz zamiar zrobić turniej z normalami?
Jak bardzo chcesz wydać 4$ to weź kup mi tego supporta, bo nie mam.
posted
Jak chcesz robić turniej na taki rank to dodaj, że po wygraniu supporta nie można oddać komuś, wtedy zapobiegniesz smurfom ;)
posted

Advantan wrote:

Jak bardzo chcesz wydać 4$ to weź kup mi tego supporta, bo nie mam.
Też się piszę w
posted
#100k+ to chyba ktoś kto nawet miesiąca nie gra w osu, jaki jest więc sens robienia turnieju?
posted
Gość chyba zrezygnował P_P
Please sign in to reply.