forum

Osu Tabletim Hala Gelmedi Yardım

posted
Total Posts
14
Topic Starter
SasukeSama
Arkadaşlar osu tableti sipariş ettim hala gelmedi osuya ticket attim cevap vermedi 9 gün oldu biri yardımcı olabilir mi ?
NicoNicoNiii
takip kodu vermediler mi?
Topic Starter
SasukeSama
verdiler ama yabancı olduğu için ptt den bakamiyosun ve paypalın takip koduna baktiğim zaman hiç bişey gözükmüyo biilgide vermediler -_-
NicoNicoNiii
http://www.17track.net/en/
Bu siteden bakabilirsin. Neyle yolluyolar bilmiyorum ama büyük ihtimalle üstteki mavi yerden bakacaksın.
yakoyamon
peppy twitterda: "we sold out of osu!tablets today. the next batch is already on order and should be on sale in around a month. thanks for your support!" Yazmış

Böle bi şey var senin durumuna yardımcı olur mu bilmem ama bi bakıver...
Wisakedjak
Eline elbet geçecektir. Tabii ki bunun biraz zaman alması çok normal, sonuçta yurtdışından geliyor. Buraya ulaşması, gümrükteki işleri, PTT'ye teslim edilmesi, PTT'nin ayarlayıp sana getirmesi, bunlar zaman alacak şeyler. Ben Amerika'dan bir şey sipariş etmiştim, birkaç gün güzel güncellendi kargo bilgileri, sonra güncellemeler durdu, endişelendim haliyle. Ama 2-3 hafta sonra geldi elime siparişim. Yani biraz zaman alması normal yurtdışından geldiği için.
Topic Starter
SasukeSama
NicoNicoNiii site açılmıyo artı 10 gün oldu kız arkadaşıma 10 günde gelmiş bana hala gelmedi ve osu ticketlerime cevap bile vermiyo
NicoNicoNiii
Bana pmden at bakayım. Herkese aynı sürede gelecek diye bir şey yok ama mutlaka gelir merak etme.
Topic Starter
SasukeSama
tamam atıyorum yanlız 2 tane var galiba
UnderminE
Veya gelmiştir ama kargo dükkanında kalmıştır senin gelip almanı bekliyor da olabilirler, bazen o tip şeyler olabiliyor adresin yeterince detaylı olamamasından dolayı.
Topic Starter
SasukeSama
hangi kargoyla nereye geldiğini bilmiyorum ki bilsem gidip alırdım
Wisakedjak

SasukeSama wrote:

hangi kargoyla nereye geldiğini bilmiyorum ki bilsem gidip alırdım
Türkiye'ye geldikten sonra PTT'ye teslim edilir. Yani eğer öyle bir şey varsa da gelmişse en yakın PTT'de olması gerekir.
UnderminE
Aynen öyle, muhtemelen imza falan istiyorlardır oraya gidip alman gerekiyordur. Ben yurtdışından gelen çoğu paketimi gidip kendim almıştım PTT'den.
Lucrisiah
Bende U.S. den Ducky Shine 3 aldım. 27 sinden beri güncelleniyordu kargo güzelce fakat 3 mart'dan sonra durdu. Zaten 1 haftaya kadar anca gelir.15 ine kadar elime gelmezse bende PTT ye gidip sorarım herhalde bir fakat sanmıyorum eve getirirler çünkü direkt ev adresini boşuna vermedim sonuçta
Please sign in to reply.

New reply