forum

Zna ktoś sposób na szybkie usuwanie map z osu?

posted
Total Posts
9
Topic Starter
Okazys ssie
Tak jak w tytule. Chcę się pozbyć szybko map których nie gram ale nie chce mi się ciągle klikać mapę-f3-2-1. Zna ktoś jakiś szybszy sposób?
Anti Fun
Możesz usuwać foldery z piosenkami w folderze gry o nazwie songs
Topic Starter
Okazys ssie

Mustang1x1 wrote:

Możesz usuwać foldery z piosenkami w folderze gry o nazwie songs
Wiem, ale to i tak dużo czasu zajmuje. Chodziło mi o coś typu, że klikam mapę -> klikam guzik -> mapa się usuwa
sables
To wygodny jesteś kolego, zwykłe usunięcie beatmapy w grze to nic innego jak prawy przycisk myszy i dwa kliknięcia lewym, no ale skoro to za dużo i chciałbyś załatwić wszystko jednym kliknięciem 'guzika', to chyba musisz na jakiś update poczekać. Albo wynajmij kogoś niech Ci usunie, dobrze zapłacisz to ktoś się znajdzie.
XatrasTV

sables48 wrote:

To wygodny jesteś kolego, zwykłe usunięcie beatmapy w grze to nic innego jak prawy przycisk myszy i dwa kliknięcia lewym, no ale skoro to za dużo i chciałbyś załatwić wszystko jednym kliknięciem 'guzika', to chyba musisz na jakiś update poczekać. Albo wynajmij kogoś niech Ci usunie, dobrze zapłacisz to ktoś się znajdzie.
Szkoda, że nie ma na forum opcji "like" bo bardzo chętnie bym go teraz dał. :D
Topic Starter
Okazys ssie

sables48 wrote:

To wygodny jesteś kolego, zwykłe usunięcie beatmapy w grze to nic innego jak prawy przycisk myszy i dwa kliknięcia lewym, no ale skoro to za dużo i chciałbyś załatwić wszystko jednym kliknięciem 'guzika', to chyba musisz na jakiś update poczekać. Albo wynajmij kogoś niech Ci usunie, dobrze zapłacisz to ktoś się znajdzie.
Taa dobra jakoś se poradzę :D
Advantan
Wypierdol wszystkie i pobierz tyle te które chcesz.
Marcin

sables48 wrote:

To wygodny jesteś kolego, zwykłe usunięcie beatmapy w grze to nic innego jak prawy przycisk myszy i dwa kliknięcia lewym, no ale skoro to za dużo i chciałbyś załatwić wszystko jednym kliknięciem 'guzika', to chyba musisz na jakiś update poczekać. Albo wynajmij kogoś niech Ci usunie, dobrze zapłacisz to ktoś się znajdzie.
Wszystko pieknie fajnie, ale podales dluzszy sposob niz on sam wymyslil, try harder tho.


@Okazys ssie niestety nie ma innej opcji, jednym z powodów moze byc to że ludzie mogliby przypadkowo to wciskac :\
PatryszonYT
a jak w osu!lazer?
Please sign in to reply.

New reply