forum

Pomysł na temat~~!

posted
Total Posts
16
Topic Starter
Ryohan
Zauważyłem, że nie przybywa nam wcale nowych tematów, nowych użytkowników polskiej części forum również. Nie kieruje tego do dzieci neo i trolli bo Ci zawsze znajdą takie przybytki, ale do ogarniętych, którzy twierdzą że forum to strata czasu.

Tak więc wymyśliłem taki sobie o to temat, w którym będziecie zamieszczać pomysły na nowe tematy jakie mogą się znaleźć u Nas na forum. Mogą być o czymkolwiek, nawet jakieś zmyślne do spamowania na określony temat, ale żeby coś się u Nas działo, bo ostatnio to jest tylko rozmowa na paru tematach, a tutaj zamieszczając propozycje zobaczymy czy temat przetrwa chociaż jakiś czas i spotkamy się z krytyką reszty użytkowników. miejmy nadzieję, że temat ten ożywi forum i zasili je nowymi tematami.

Wiem, że trudno się wgryźć nowym w stałych bywalców forum, ale gorąco zachęcam do udzielania się w tematach, bo po coś w końcu to forum istnieje :D
Mr Gaddy
Gry forumowe, np. Co to za gra, Co to za piosenka, Trzy słowa, "Tylko pytania" itp.

"Tylko pytania" mogłoby być fajne, taka rozmowa - ale tylko za pomocą pytań np.
Jak się masz?
Mówi pan do mnie?
A do kogo innego miałbym mówić?
itp.

</cheap pomysły na obiad temat>
twupack
Forumowa historyjka, zaczynająca się słowami "Dawno, dawno temu..." i dalej jazda- każdy dokłada po 1-3 słów i po kilkudziesięciu postach powstaje prze-bekowa, epicka powieść xD jak się spodoba, to proszę założyć takowy temacik ;) ja z pewnością się włączę...

a i propozycje pt. "Jaki/jaka/jakie to..." również smacznie brzmią, więc myśl nasz drogi modzie, aż jakiś pomysł Cię w głowę ubodzie ;p
Swistak
Ja bym chętnie uczestniczył w temacie Kalambury BEZ J-syfu.
MLGnom

Swistak wrote:

Ja bym chętnie uczestniczył w temacie Kalambury BEZ J-syfu.
To zamiast tam offtopować to zapodaj jakąś zagadkę niezwiązaną z "J-syfem" >.<
Kubu
Ryo...
Te forum to i tak jeden wielki syf (poza moimi zajebistymi postami like ten post) i chyba nikomu to nie przeszkadza; na przypływ stałych graczy nie ma co liczyć bo taki nowy koksik "się rodzi" raz na miesiąc D: Co do wgryzienia się nowym w stałych bywalców to wystarczy pospamować z deczka na #polish'u =3 Jakbyś Ryoszku chciał zajebisty porządek to wpierw musiałbyś wyjebać 4/5 tematów, a w tych pozostałych usunąć wszystkie spamy i jakoś pilnować tego oltajm. Imho historyjka to dobry pomysł bo każdy może coś napisać, a tematy typu "Co to za Anime/WTF" nie dają "takiego pola" do popisu. Więc kurwa proponuje założyć następujące tematy D:

- "Swistak vs All" Czyli pojebane pojebusy vs inteligenty pojebus
- "Forumowa historyjka"

I nie wiem co więcej ; 3 Można zerżnąć tysiąc tematów z przeciętnego fora no ale pochuj.

Ogólnie to wszystkiemu winny jest łoś (aka niedzwiedz1124) D:

A niedługo wrzucę temat z międzychannelowego war'a więc już macie jeden temacik .
Topic Starter
Ryohan
BTW: Nie ma tutaj wcale takiego wielkiego syfu, ale jeśli coś wam nie pasuje to mówić a wypierdolę. Piszcie dalej a ja jutro, pojutrze wykorzystam pomysły i coś skleimy xD
niedz

kuburaczek wrote:

Ogólnie to wszystkiemu winny jest łoś (aka niedzwiedz1124) D:
@.@

ja podążając za twórczością znanego golfisty,proponuje tematu o nazwie 'Wszyscy jesteśmy...' ,o tematyce wiadomej :3

- "Swistak vs All" +1
- "Forumowa historyjka" +1
twupack

Ryohan wrote:

...ale jeśli coś wam nie pasuje to mówić a wypierdolę.
Swistak i jego brak tolerancji ^^



a poza tym... heh, burak to chyba najlepiej ujął. Nie ma co się silić na nowe tematy, bo takie sztuczne rozmowy do niczego nie doprowadzą ;p

chyba, że chcecie takie coś, to proponuję co środę forumowy różaniec ;)
Topic Starter
Ryohan
Nierozumiesz, nie chodzi o to żeby coś na siłę robić. Chodzi o to (żeby nie wpaść w błoto) żeby stworzyć potencjalnie zajebiste tematy, w których wszyscy chętnie będą uczestniczyć (utopia). Lolololol
twupack
No właśnie, takie tematy to utopia, więc wygląda na to, że moje myślenie jest właściwe. Osoby, które tu przesiadują (czyli ci stali bywalcy) mieli fuksa, że to forum znaleźli... reszta albo nie wie, albo wyłącznie gra i beznamiętnie kładzie na to lachę xD
SteRRuM
"Nakarm trolla"
Keiyakusha_old
Zerżnięte z jakiegoś forum:
Zasady są proste. Każdy kolejny post zawiera zdanie rujnujące marzenie wypisane przez użytkownika powyżej i swoje własne marzenie.
Przykład:
Post 1:
W tym roku pojadę na wakacje na Hawaje...
Post 2:
I wrócisz tego samego dnia, bo okaże się, że nie wziąłeś paszportu.
A i jestem za:

kuburaczek wrote:

Ryo...
Te forum to i tak jeden wielki syf (poza moimi zajebistymi postami like ten post) i chyba nikomu to nie przeszkadza; na przypływ stałych graczy nie ma co liczyć bo taki nowy koksik "się rodzi" raz na miesiąc D: Co do wgryzienia się nowym w stałych bywalców to wystarczy pospamować z deczka na #polish'u =3 Jakbyś Ryoszku chciał zajebisty porządek to wpierw musiałbyś wyjebać 4/5 tematów, a w tych pozostałych usunąć wszystkie spamy i jakoś pilnować tego oltajm. Imho historyjka to dobry pomysł bo każdy może coś napisać, a tematy typu "Co to za Anime/WTF" nie dają "takiego pola" do popisu. Więc kurwa proponuje założyć następujące tematy D:

- "Swistak vs All" Czyli pojebane pojebusy vs inteligenty pojebus
- "Forumowa historyjka"

I nie wiem co więcej ; 3 Można zerżnąć tysiąc tematów z przeciętnego fora no ale pochuj.

Ogólnie to wszystkiemu winny jest łoś (aka niedzwiedz1124) D:

A niedługo wrzucę temat z międzychannelowego war'a więc już macie jeden temacik .
Swistak
Powiem Wam, że szczerze, gdybym był adminem/modem, to na widok każdego posta użytkownika Swistak już dawno bym go wypierdzielił z tego forum :x. Doskonale wiem, że na waszym miejscu bym strasznie się nie lubił xD. Po prostu to jest dla mnie złe forum xp. Trafiłem między wrony i nie chcę krakać jak i one (prawie jak Strasburger). Było se kulturalne forum dla otaku i nagle znalazł się jakiś dziwak, co w osu! lubi grać xp.
Osobiście ja bardzo lubię tematy właśnie w deseń, ktoś zadaje zagadkę, ktoś odpowiada i zarzuca następną np. "Skąd to cytat?". Tylko mam nadzieję, że nie zostaną zalane przez sami wiecie co xp...
Kubu
A ja własnie nie lubię tego typu tematów =/ Nie każdy ogląda Anime ani nie zna chuj wie ile cytatów czy gra w gry na DS'a, więc nie będzie mógł się udzielać w temacie... Jedyny temat takiego typu mógłby powstać jako pytania związane z osu!... w końcu każdy na tym forum raczej się w tym obraca.
thr1ve

SteRRuM wrote:

"Nakarm trolla"
Jestem za. ;]
Nie pisze tu na forum bo nie ma ciekawych tematów.
Please sign in to reply.

New reply