forum

UMCS Tournament 2015 (Zakończony)

posted
Total Posts
96
show more
Tidek
Widzę wiele pozytywnych opinii na temat easy mod bracketu, trudno się dziwić ponieważ czytanie easy jest tak samo skillowe jak czytanie AR11.

Mam nadzieje że organizacja poważnie przemyśli ten pomysł, pozdrawiam.
AmaiHachimitsu

Tidek wrote:

Widzę wiele pozytywnych opinii na temat easy mod bracketu, trudno się dziwić ponieważ czytanie easy jest tak samo skillowe jak czytanie AR11.

Mam nadzieje że organizacja poważnie przemyśli ten pomysł, pozdrawiam.
Mam nadzieję, że przestaniesz udawać bycie śmiesznym

kamilsan wrote:

można się zapisać tylko po to żeby sprawdzić się w eliminacjach ?
Biorąc udział zmniejszasz, nawet jeśli tylko teoretycznie, szanse tych, którzy chcą pojechać na LAN, na dostanie się na turniej.

Czyli nie
Tidek

AmaiHachimitsu wrote:

Tidek wrote:

Widzę wiele pozytywnych opinii na temat easy mod bracketu, trudno się dziwić ponieważ czytanie easy jest tak samo skillowe jak czytanie AR11.

Mam nadzieje że organizacja poważnie przemyśli ten pomysł, pozdrawiam.
Mam nadzieję, że przestaniesz udawać bycie śmiesznym
GomezxD
+1 dla Tidka
LukerMaster

Tidek wrote:

Widzę wiele pozytywnych opinii na temat easy mod bracketu, trudno się dziwić ponieważ czytanie easy jest tak samo skillowe jak czytanie AR11.

Mam nadzieje że organizacja poważnie przemyśli ten pomysł, pozdrawiam.
Czytać AR11? O.o
Przyznam, że masz ciekawe ambicje...
Rozważ później techniki firstplayowania FlashLightów na FC. Wtedy może też będą w Brackecie...
HaBEER

LukerMaster wrote:

Czytać AR11? O.o
Przyznam, że masz ciekawe ambicje...
Może czytanie AR11 to dużo powiedziane. Ale nikt nie zabronił reagować na tyle szybko by grać AR11. Mała ale znacząca różnica. - Po paru dniach grania AR11 jak najbardziej da się. Ale i tak nie widzę tego w turnieju. 10.3 to już będzie wielki problem i ból dupy dla wielu osób.
Michax
Dobra chyba jestem ślepy, szukam od 2 godzin i nie moge znaleść listy beatmap, a widze że ludzie narzekają więc jakaś musi być :o
Mógłby ktoś podesłać? :D
Tidek
Nie sądziłem że ktoś te moje posty na poważnie weźmie lel.

Michax wrote:

Dobra chyba jestem ślepy, szukam od 2 godzin i nie moge znaleść listy beatmap, a widze że ludzie narzekają więc jakaś musi być :o
Mógłby ktoś podesłać? :D
Nie znalazłeś bo nie ma, mappol na turniej offline będzie podany tak jak pisze w regulaminie 2tyg przed wydarzeniem, a data eliminacji online nie została jeszcze oficjalnie podana (będzie dopiero po zamknięciu zapisów), więc mappol zapewne pojawi się z minimum tydzień przed rozgrywkami online. Jak gdzieś się pomyliłem to śmiało można mnie poprawić.

W ogóle gdzie niby ludzie narzekają na brak map? Oo
Advantan
Pewnie chodzi o to, że ty zaśmiałeś się z modów, a ktoś tam zaczął pisać o AR.
fartownik
Ja pierdole zgłaszam się do turnieju medium, 200 zł do wygrania. Żal dupę ściska.
Tidek
fartownik kasztanie, jakbyś grał jak gówno to może byś zagrał na poziomie medium, ale niestety gównem nie jesteś i możesz sobie jedynie powąchać te mocarne 200zł.
GomezxD
Kasa kasa kasa a gdzie tutaj radość z gry hmmm? Kappa over 9000
Advantan


Ale to brzydko wygląda.
allikus1
wow zagrałbym sobie na turnieju, ale gram od 3 miechów dopiero :c
ilu gwiazdkowe mapy są na standard?
AmaiHachimitsu

allikus1 wrote:

wow zagrałbym sobie na turnieju, ale gram od 3 miechów dopiero :c
ilu gwiazdkowe mapy są na standard?

Zgaduję, że 4-5 gwiazdek
allikus1
e to może jakieś łatwe 4gwiazdkowe bym ugrał xD
może poczekam rok i dopiero wystartuję w takim turnieju xd
Topic Starter
Akane
Mappool dla graczy standardowych do eliminacji online już się pojawił :D
Myjowski
czekamy na ekspert! :)
Lucid Astray
zakładam że na eksperta jest za mało ludziuf żeby eliminancje robić :)
velia
-
Barciok
Czyli rozumiem, że cptnXn przyjedzie z Niemiec do Lublina tylko po to, żeby pograć w byle turnieju - najs.
Piotrekol
Zeibel
OMG chyba porwałem się z motyką na słońce :D Jak zobaczyłem samą elitę zapisaną na Expert to mało się herbatą nie zakrztusiłem. Z rankiem 50k to moge im co najwyżej kanapki do stołu przynosić :P
fartownik

Barciok wrote:

Czyli rozumiem, że cptnXn przyjedzie z Niemiec do Lublina tylko po to, żeby pograć w byle turnieju - najs.
Bass
Ok. Trzymam Cię za słowo Zeibel :DDD

a co do cptnxna - pisał mi, że lubi Polaków i ogólnie chce się z nami spotkać. To chyba wystarczający powód?
Marcin
A on rok temu tez nie chcial czasem? czy to ktos inny?
Bass
Raiku. cptnxn też ale miał problemy z pociągami, Raiku nie miał paszportu, a ten tymczasowy do kupienia w ambasadzie był zbyt drogi.
Tidek
Będę mógł wspominać na stare lata jak to jadłem kebaba z samym cptnxn pod budką z kebabem w Lublinie, aż chcę się płakać ;_;
Ukami
A ja stare lata kiedy miałem okazję uścisnąć dłoń samego Fartownika.
Bass
A ja kiedy z Tidkiem, Jimjoyem, Jelitko, Kanashimi, Acrithem i Nattsu robiliśmy długą wędrówke po Lublinie w nocy w poszukiwaniu shishabaru.
Tidek
Właśnie, mam nadzieje fartownik gotowy na uściśnięcie dłoni klubka.
sables
A Loctav będzie?
AmaiHachimitsu

Barciok wrote:

Czyli rozumiem, że cptnXn przyjedzie z Niemiec do Lublina tylko po to, żeby pograć w byle turnieju - najs.
Kto bogatemu zabroni?
Hisaki_old_1

AmaiHachimitsu wrote:

Barciok wrote:

Czyli rozumiem, że cptnXn przyjedzie z Niemiec do Lublina tylko po to, żeby pograć w byle turnieju - najs.
Kto bogatemu zabroni?
Bogatszy ^.^
Lucid Astray
Chciałbym złożyć zażalenie na mappool, dlatego że go nie ma.
Bass
Zażalenie prosimy składać do jakże szanownego Pana Nogarda Blue Dragona, do którego nie da się napisać na osu! dlatego, że ma zablokowane wiadomości od nieznajomych :)))
velia
-
Topic Starter
Akane
turniej osu! prawdopodobnie ma się rozpocząć DOPIERO O GODZINIE 15 W SOBOTĘ 28 MARCA (mnie też to nie bawi)
Bass
A co do mappoola - jest na wykończeniu.
Kachiri

Akane wrote:

turniej osu! prawdopodobnie ma się rozpocząć DOPIERO O GODZINIE 15 W SOBOTĘ 28 MARCA (mnie też to nie bawi)
Czemu tak późno?
show more
Please sign in to reply.

New reply