forum

En sevdiğiniz skinler

posted
Total Posts
13
Topic Starter
Shiro Pikachu
Evet bu gayet güzel bi konu olur benim için c: Önceden de bu tür bi skin paylaşma konusu açılmıştı ama muhabbet 1-2 kişinin arasında dönmüş onlar da skinlerini atmamış zaten. Bu sefer daha fazla katılım olmasını planlıyorum umarım öyle olur. Şimdii konuda dediğim gibi en sevdiğiniz skinleri atmanızı isteyeceğim. Hem ben de daha fazla skin toplamış olurum siz de xd Ben ilk 3 ümü yazıcam isteyen 3'ün üstüne de çıkabilir tabi. (Bu arada yazdığınız skinlerin indirme linklerini de atsanız daha iyi olur tabi. Atmak istemeyen atmasın :()

1 - Kamui (http://puu.sh/1Gr47) En sevdiğim skindir kendisi. Sadeliğiyle ve sesleriyle filan aşık etti yani.

2 - BakaElec sanırım ismi. (t/251028) Bu skini de çıkardığı seslerin fazla olması ve tatlı bi görünüşe sahip olması yüzünden 2. sıraya koyuyorum.

3 - Saber skin. (t/237473) En sevdiğim kadın karakter olduğu için ismi dikkatimi çekmişti. Skin de baya hoşuma gitti niye gitti bilmiyorum.

Evet bunların yanında bir de yeni bulduğum ve alışamadığım için çok fazla sevemediğim skinim var. Görünüşü çok hoş ama dediğim gibi alışamadım. Bubble Style. (t/223314)

Evet benimkiler bu kadar sizinkileri de bekliyorum c:
yakoyamon
En sevdiğimden başlıyom o zaman benim sevdiğim çok var zaten :D
Bu arada hiçbirinin linki yok uploadlayıp mesajımı güncellerim şu an üşendim :D

1-Hentai skin --> tabikide :D ama çok az kullanırm çünkü oyun içi biraz kötü :(

2-Aesthetic 1.2 (ring) -->Thelewadan gelsin buda çok kullandıklarımdan

3-Azerino -->Bunuda çok kullanırım kesinlikle tavsiyede ederim

4-Albert's 975 RP skin--> Çok güzel yapmış bence zaten lol oynayanlar bilir 8-) 8-)

5-Kamui --> Buda vazgeçilmezler arasındadır zaten

Bazıları tanıdık zaten ama isteyen belkı olur dıye 1. sini bir ara uploadlarım :P :P :P
Fl4ndre Scarlet
Luminance

Bide kendi skinim :D
Topic Starter
Shiro Pikachu
Albert's ile başlayan skin iyiymiş biraz. Diğerlerini bulamadım ama o skinin de kötü tarafları var. Slider Follow Circle olarak filan iyi ama combo break olunca Riven'ın sanırım ölüş sesini koyması kötü olmuş Airman'i yaparken saniyede bi aaah aaah duymaktan bıktım yani :d
Topic Starter
Shiro Pikachu
Ooo Luminance çok güzelmiş onu baya beğendim :oops:
UnderminE
forverertr3
Ben Kagerou Project Mekaku city nin skinini kullanıyorum başlasığımdan beri :-)
Topic Starter
Shiro Pikachu
Bir de ben şey soracaktım şu girişte hani osu filan diye arkada ritimle büyüyo küçülüyo filan ya onu mesela ben bi resim yapmak istiyorum diyelim nasıl yapıcam?
Lucrisiah

Shiro Pikachu wrote:

Bir de ben şey soracaktım şu girişte hani osu filan diye arkada ritimle büyüyo küçülüyo filan ya onu mesela ben bi resim yapmak istiyorum diyelim nasıl yapıcam?

5$ verip supporter olman gerekiyor
Topic Starter
Shiro Pikachu
Meh :( Koyabileceğim o kadar resim vardı oysa ki -_-
Fl4ndre Scarlet

Lucri wrote:

Shiro Pikachu wrote:

5$ verip supporter olman gerekiyor
O sadece arkaplanı değiştirmek için.

Shiro Pikachu wrote:

Ortadaki osu! yazısını kaldırmanın imkanı yok. Denedim replaylerde oldu.

Host oyunu duraklattı failledi gibi.

menu-osu.png dosyası oluşturacaksın. Dediğim gibi sadece Host oyunu duraklattı failledi yazısındaki resmi değiştirir. Arayüzde değişmez.
Topic Starter
Shiro Pikachu
Peki bir de şeyi sorucam şu skinlerdeki efektleri nasıl değiştirebilirim? Hangi efekt diyorsanız mesela sliderı bitirdiğimiz zaman 300 filan yazar normal skinde onu demiyorum mesela Kamui'de sliderı filan bitirince arkadan ışık çıkıyor onu nasıl iptal edicem?
Fl4ndre Scarlet

Shiro Pikachu wrote:

Peki bir de şeyi sorucam şu skinlerdeki efektleri nasıl değiştirebilirim? Hangi efekt diyorsanız mesela sliderı bitirdiğimiz zaman 300 filan yazar normal skinde onu demiyorum mesela Kamui'de sliderı filan bitirince arkadan ışık çıkıyor onu nasıl iptal edicem?
Lighting kapa.
Please sign in to reply.

New reply