forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
342
show more
Atu
Tere kõigile eestlastele kes osu mängivad :)

Oleks tore kellegagi koos mängida kui aega on.
Qristjan
Hei, vahvad mängijad :D
Octopusgirl
peppy palun tee #eesti reaalsuseks
Vahukomm_old

Octopusgirl wrote:

peppy palun tee #eesti reaalsuseks
+1
Topic Starter
Ronaid

Octopusgirl wrote:

peppy palun tee #eesti reaalsuseks
oleks tore kui peppy oskaks eesti keelt :D
Lawrick_old
osu on sitt mäng

ning #eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.
Vahukomm_old

Lawrick wrote:

osu on sitt mäng

ning #eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.

Jep, #eesti ei juhtu. Aga #estonian küll :oops:
Octopusgirl

Lawrick wrote:

osu on sitt mäng

ning #eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.
¯\_(ツ)_/¯
Erkz55
Hey, hetkel õpin tabletit mängima ja proovin edasi areneda, kaugemale,kõrgemale!!!
Noriko

Vahukomm wrote:

Lawrick wrote:

#eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.
Jep, #eesti ei juhtu. Aga #estonian küll :oops:
notto disu shitto agen pls
#estonian ei näe oma teist tulemist ja sellel pole mõtet ka tbh, rääkige FBs vms
(link meie FB gruppi)

Lawrick wrote:

osu on sitt mäng
+1
Vahukomm_old

Noriko wrote:

Vahukomm wrote:

Jep, #eesti ei juhtu. Aga #estonian küll :oops:
notto disu shitto agen pls
#estonian ei näe oma teist tulemist ja sellel pole mõtet ka tbh, rääkige FBs vms
(link meie FB gruppi)

Eraldi chat channel-i jaoks on vaja, et ca 30-50 inimest oleks enamus ajalt selles chatis. Natuke aega tagasi lisati #balkan, seal alati umbes 30-40 inimest sees. Eestis on kuskil 40-50 inimest sees prime tundidel, see arv kasvab vaikselt kuskil 100-ni ja see #estonian polegi nii võimatu. Inimesed peavad lihtsalt piisavalt aktiivsed olema.
Topic Starter
Ronaid

Noriko wrote:

notto disu shitto agen pls
#estonian ei näe oma teist tulemist ja sellel pole mõtet ka tbh, rääkige FBs vms
Don't be so pessimistic. Mida meil kaotada on? See on ainuke võimalus kuidas saada see #estonian channel. Meid on ikka päris palju ja suht tore oleks, kui saaks ka kõikidega rääkida. Facebooki chatid ja skype chatid pole kahjuks kõigile päris kättesaadav ja mulle endale ka need ei meeldi.


Vahukomm wrote:

Eraldi chat channel-i jaoks on vaja, et ca 30-50 inimest oleks enamus ajalt selles chatis. Natuke aega tagasi lisati #balkan, seal alati umbes 30-40 inimest sees. Eestis on kuskil 40-50 inimest sees prime tundidel, see arv kasvab vaikselt kuskil 100-ni ja see #estonian polegi nii võimatu. Inimesed peavad lihtsalt piisavalt aktiivsed olema.
+1
Vahukomm_old
Okei, tuleb väike wall of text arvatavasti.

Kuna #balkan on viimane lisatud chat channel siis tegin natuke research-i ja otsisin välja kuidas nad selle said.

(NB! Kõik quote-id on moderaatorite poolt ja sellest threadist t/152009)

deadbeat wrote:

so i've done some looking into this, #balkan was almost never used in the first place. no wonder it was removed. if #balkan is to come back, we're going to need proof of activity
Kas ei tundu mitte tuttav? Põhimõtteliselt sama situatsioon mis meil oli. Tehti see channel kuidagi ära, aktiivsust polnud ja läinud see oligi. Kui me soovime seda channelit saada siis peame näitama aktiivsust. (duh?)

Marcin wrote:

Make people which are going to use channel post here.
Sellepärast ma seda threadi elustada püüdsingi. Kui see thread käima saadakse ja inimesed siin pidevalt räägivad, on meil hea võimalus näidata

meie aktiivsust ja saada see chat channel. Kasutage seda threadi nagu see oleks #estonian. Rääkige mappidest, mappimisest,

pro player draamst/headest playdest, eesti mängijate draamast/headest playdest, küsige abi kogenud mängijatelt, küsige mappe,

soovitage mappe, korraldage multi lobby-sid, rääkige millest iganes.

(Jah, seda kõike saab teha ka siin aga see ei aita kuidagi kaasa #estonian

saamisele. Teiseks on see grupp suhteliselt põrandaalune, esimene kord kui ma nägin kedgi sellest midagi postitamas oli Noriko eile ja sellest

gruppist sain ma teada alles ca kuu aega tagasi peale üle aasta mängimist). Peaasi, et see thread aktiivne oleks. Kui see thread ilusti

aktiivseks saadakse, võib ka teha feature request-i ja siis saate oma tähekesi sinna loopida. See #estonian ei ole võimatu, inimesed peavad

lihtsalt viitsima midagi teha selle nimel. Selle saamine tulebki pikk protsess. (spaced, et oleks parem lugeda)
Genny
whoaaa ma pole nii häid hüppeid veel vist kunagi teinud: https://www.dropbox.com/s/gh15ffyyzya5p ... u.osr?dl=0
map on https://osu.ppy.sh/b/304154
keegi tigerist pilte tahab v?
Genny
Mul on enda varud
Vahukomm_old

Genny wrote:

Mul on enda varud

Bring them our way ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Genny
Ei tea, südametunnistus hakkab piinama. ei tegelt tiger otsib mind üles ja tapab ära D:
EDIT: 69. postitus!! jess
Vahukomm_old
69, ayyyyyyyyyyyy lmao
Genny
järgmiseks saab minu omaks selle threadi 420. postitus
Vahukomm_old
Ja siis 1337, 9001 ja teised toredad numbrid
Topic Starter
Ronaid
Suured plaanid suured plaanid. Genny broneerimas ilusaid numbreid
4c52
Sliderstreamid on saatanast
Vahukomm_old

4c52 wrote:

Sliderstreamid on saatanast

I feel you. Ma ei suuda üldse lugeda neid ;-;
Genny

Vahukomm wrote:

I feel you. Ma ei suuda üldse lugeda neid ;-;
kuidas sul üldse lugemisega läheb tänapäeval? :D
Vahukomm_old
AR10 kohustuslik kirjandus atm :P vaikselt hakkab midagi looma
Genny
Vahukomm_old
Holy shit. :o

Ekoro on hull lihtsalt :D
4c52
Thread literally surnud jälle.

Rääkige oma spinner progressist. Kui ma alustasin siis lugesin midagi sellist, et "spinnerid on lamp, mitte kellelgi pole spinneritega probleeme" aga nüüd kus ma juba peaaegu mängida oskan tuleb välja, et see pole päris tõsi.
Kui mul käed soojad pole tulevad 100, 50 ja missid suht tihti, käsi soe siis on average spin 200-250rpm aga isegi siis ei lähe käsi vahepeal üldse käima. Boonus punktid enamasti kauge unistus.
Kuidas teil spinneritega progress tuli? Panite kohe 470? Läks sitasti ja muutsite midagi paremuse poole?
Vahukomm_old
Eeh, kuskil 280-300 spinnin, mitte eriti hästi. Kui täiesti alustasin ja hiirega spinnisin tundus see võimatu, tabletiga läks asi kergemaks. Nüüd oleneb sellest kas pen on enne spinnimist korralikult käes :D
Topic Starter
Ronaid
https://www.youtube.com/watch?v=VIpqAmPwuRo
See tüüp räägib, et paremakäelised peavad spinnima vastupäeva, et siis palju parem. Ma olen ka paremakäeline aga ikka spinnin päripäeva ja kui normaalselt mängin siis spm ~350 midagi. Ma ei oska üldse counter clockwise spinnida x:
Vahukomm_old
Ma just spinningi vastupäeva, tundub naturaalsem kuidagi. Aga see on täiesti "nii nagu alustasid, nii mängid" asi imo.
My Angel Kitteh
hallo, ich heisse kartoffel
Hitoyomi_old

4c52 wrote:

Thread literally surnud jälle.

Rääkige oma spinner progressist. Kui ma alustasin siis lugesin midagi sellist, et "spinnerid on lamp, mitte kellelgi pole spinneritega probleeme" aga nüüd kus ma juba peaaegu mängida oskan tuleb välja, et see pole päris tõsi.
Kui mul käed soojad pole tulevad 100, 50 ja missid suht tihti, käsi soe siis on average spin 200-250rpm aga isegi siis ei lähe käsi vahepeal üldse käima. Boonus punktid enamasti kauge unistus.
Kuidas teil spinneritega progress tuli? Panite kohe 470? Läks sitasti ja muutsite midagi paremuse poole?
Lihtsad tipid 0 talendiga mängijalt, et kuidas spinneritel paraneda.

1.Leia kumba pidi paremini tuleb, kas päri- või vastupäeva.
2.Keskendu, et spinniks ikka korraliku ringikuju - minu puhul aitas, et keskenduda just käega rohkem vertikaalses suunas liikumisele, et ei spinniks pigem sellise horistontaalse ovaali moodi enam.
3.Mul oli pikka aega hiirel raske head grippi saada(läikiva pinnaga hiir), niiet lõpuks ostsin selverist mingit suvalist tekstiilteipi ja lõikasin strateegiliselt juppe, et kohad, kus sõrmed puutuvad hiirt ennast oleks kaetud.
4.Lülita Windows Aero välja.
5.Play more
Hitoyomi_old
Btw kellelgi mõndasid häid square harjutamise mappe peale Story of my Wife pakkuda oleks?
Vahukomm_old
https://osu.ppy.sh/b/257872 Ainuke square prac map mille ma leidsin endal peale Story of my Wife. Äkki sobib :P

Seal tavalist jump prac ka jms juures. Mingi üleüldine prac set.
Hitoyomi_old
Mul paar versiooni sellest mapsetist olemas, aga see on ikka päris ropult raske.

EDIT: Tegelt isegi kannatab ära, kuid 4:42 normaalselt hoida neid square veits palju, hiir triivib veits liiga palju selle aja peale.
4c52

Ronaid wrote:

See tüüp räägib, et paremakäelised peavad spinnima vastupäeva, et siis palju parem. Ma olen ka paremakäeline aga ikka spinnin päripäeva ja kui normaalselt mängin siis spm ~350 midagi. Ma ei oska üldse counter clockwise spinnida x:
Ma vaatasin seda videot mingi aeg tagasi ja proovisin ümber harjutada vastupäeva spinnima aga ei suutnud ära harjuda, alati tahtsin alsutada päripäeva ja aega läks raisku samas kiirus oli sama või aeglasem. Olen nõus vahukommiga, et see on rohkem millega alustasid teema.

Hitoyomi wrote:

1.Leia kumba pidi paremini tuleb, kas päri- või vastupäeva.
2.Keskendu, et spinniks ikka korraliku ringikuju - minu puhul aitas, et keskenduda just käega rohkem vertikaalses suunas liikumisele, et ei spinniks pigem sellise horistontaalse ovaali moodi enam.
3.Mul oli pikka aega hiirel raske head grippi saada(läikiva pinnaga hiir), niiet lõpuks ostsin selverist mingit suvalist tekstiilteipi ja lõikasin strateegiliselt juppe, et kohad, kus sõrmed puutuvad hiirt ennast oleks kaetud.
4.Lülita Windows Aero välja.
5.Play more
Ilmselt jah pean ilusamaid ringe tegema ja rohkem mängima. Muidugi tore, et just kui ma tunnen, et korralik skillboost tulemas pean ma kaitseväe kordusõppusele minema ja ei saa poolteist nädalat arvutisse. Mul paari päevaga muutub juba pliiats suht võõraks niiet ma ei taha teada mis pooleteise nädalaga tuleb.

Siin vist suht vaba teema eks? Võiks äkki animest/mangast ka rääkida. Loodan, et te kõik olete Inio Asano teosed läbi lugenud ja kui ei ole siis reserveerige mõned õhtud deep ambient muusika ja pimeda toa saatel lugemisele jättes Oyasumi Punpun'i viimaseks.
Keegi GTA V mängib onlines? Kui mõni mõistlik inimene veel siit mängib siis võiks äkki vahest mingi grupi teha ja koos mängida. Public lobby'd on täis okse.

Siin oli minupoolne meeletu effort, et Vahukommi raske kommuuni käima saamis aktivism ei nurjuks.
Vahukomm_old
Animet vahetevahel vaatab, oleneb mis airib või vahest on mõni sõber kes soovib midagi koos vaadata. Aga mangat ma puutunud pole. Suht sarnane olukord nagu oli animega, ei tea täpselt kust alustada. :D Aga võiks ju võtta sinu soovituse ja selle läbi lugeda.


GTA V (eeldan, et PCst käib jutt?) soetasin küll. Väike jama selles, et mul on 4GB RAM-i. Miinimumi järgi mängiks ära küll aga kuna mingi memory leak probleem on mängul siis arvuti lükkab peale ~5 min pildi tasku. Kahjuks enne 8GB soetamist arvatavasti ei mängi :cry: :cry:

4c52 wrote:

Siin oli minupoolne meeletu effort, et Vahukommi raske kommuuni käima saamis aktivism ei nurjuks.
Eks vaatab mis sellest saab :D Ega ma väga palju siit ei looda, teades millised need eestlased on aga proovida ju võib.
4c52

Vahukomm wrote:

Aga mangat ma puutunud pole. Suht sarnane olukord nagu oli animega, ei tea täpselt kust alustada. :D Aga võiks ju võtta sinu soovituse ja selle läbi lugeda.
Nagu ma ütlesin soovitan Oyasumi Punpuni viimaste sekka jätta. Pigem alusta ta lühematest teostest nagu http://myanimelist.net/manga/15355/Sekai_no_Owari_to_Yoake_Mae ja http://myanimelist.net/manga/3614/Subarashii_Sekai siis saad enamvähem tooni kätte. Kui tahad veel lugeda aga midagi kergemat loe http://myanimelist.net/manga/3731/Solanin, kui tahad mitte midagi aru saada loe http://myanimelist.net/manga/1373/Nijigahara_Holograph ja siis muidugi http://myanimelist.net/manga/4632/Oyasumi_Punpun. On ka http://myanimelist.net/manga/17353/Umibe_no_Onnanoko mis jätkab küll sama stiili aga pole midagi super erilist. Ta kõige uuem manga on Dead Dead Demon's Dededededestruction aga ma isiklikult ootan sellega kuni rohkem välja tuleb, et siis maratonida.

Ta stiil on VÄGA sürrealistlik aga samas huvitavalt usutav ja just sellepärast ta mulle meeldibki, siiski kindlasti pole see kõigile.

Edit: Unustasin ära, et enamik osu mängijaskonnast on veidi teisest vanusegrupist kui mina niiet igaksjuhuks rõhutan, et Asano mangad on VÄGA NSFW.

Vahukomm wrote:

GTA V (eeldan, et PCst käib jutt?) soetasin küll. Väike jama selles, et mul on 4GB RAM-i. Miinimumi järgi mängiks ära küll aga kuna mingi memory leak probleem on mängul siis arvuti lükkab peale ~5 min pildi tasku. Kahjuks enne 8GB soetamist arvatavasti ei mängi
See koodikvaliteet on jah nagu ta on aga õnneks siiski kordades parem kui IV release oli.
Vahukomm_old
GTA IV oli lihtsalt jube :D
show more
Please sign in to reply.

New reply