forum

Tablet.

posted
Total Posts
15
Topic Starter
FilipPlayGames
Cześć!

Mam do was kilka pytań:
1. Jaki tablet graficzny do Osu! polecacie (do 280zł max)?
2. Czy opłaca się przerzutka z myszki na tablet+klawiatura (zaczynam się przyzwyczajać do myszka+klawiatura teraz)?
3. Czy na tablecie jest łatwiej grać niż na myszce?

Dopiero ogarniam Hardy, nad niektórymi już na myszce nie ogarniam gram na max DPI (3500), plus 1,8x czułość w Osu!. Jeśli to pomoże to można jeszcze przejrzeć mój profil i mi poradzić czy przerzutka się opłaca.
Advantan
Polecam szukać na forum.
maikuroPoni
Co za smutny człowiek gra na 3500dpi i 1,8 czułości?
CuteCurry
Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tutaj: t/87183
Topic Starter
FilipPlayGames
Dzięki za odp, ale chodzi mi o to, czy opłaca się taka przesiadka? Czy jest łatwiej? Poza tym to moja sprawa na jakim gram DPI i jak mi jest niewygodnie to moja sprawa.
maikuroPoni
Jak nie ogarniasz normalnych map to nie ma różnicy. Może będzie łatwiej z celowaniem przez um... twoją sprawę...
Topic Starter
FilipPlayGames
Mikro czytaj co piszę! Ogarniam Hardy na A i B, Normale na S na HR, FL i H.
maikuroPoni
Czyli gówno ogarniasz
velia
>said #33k

Odnośnie tematu, zakup tabletu to twoja sprawa, ale w graniu niewiele ci to pomoże. Zwłaszcza jeśli grasz na 3500 dpi i 1,8x. I masz <1000 PC.
maikuroPoni

Skystreaming wrote:

>said #33k
No, ja też gówno ogarniam, dlatego nie inwestuje w mechanika, czy tableta
Topic Starter
FilipPlayGames
MikroKucyk, a ja inwestuję i to nie twoja sprawa, czy ja to kupię czy nie.

Na razie nie mam zamiaru kupować tableta i trochę jeszcze pogram na myszce, jednak która kombinacja jest lepsza i skuteczniejsza: myszka czy myszka+klawiatura?
maikuroPoni
Jeżeli wgl chcesz kupić tablet to jedyna słuszna kombinacja to ta z klawą.

FilipPlayGames wrote:

MikroKucyk, a ja inwestuję i to nie twoja sprawa, czy ja to kupię czy nie.
Przecież nie tobie pisałem tego posta... a tak po za tym to mnie nie interesuje czy pieniądze wyrzucisz w błoto
Topic Starter
FilipPlayGames
Kucyk nie chce cię obrażać, ale umiesz czytać? Wiem, że jedyna możliwość to tablet+klawiatura. Na razie jednak chwilę poczekam z zakupem owego przedmiotu i pytam się o kombinacje klawiatura+mysz czy sam gryzoń.
maikuroPoni
Eh...

MikroKucyk wrote:

Jeżeli wgl chcesz kupić tablet to jedyna słuszna kombinacja to ta z klawą.
No to odpowiedziałem ci na te twoje pytanie...
Dla jasności: jeżeli będziesz kupywał tablet to nie ma sensu zmieniać stylu gry z only mouse na ten z klawiaturą i tabletem, więc się od razu ucz z klawą grać
CuteCurry

FilipPlayGames wrote:

Dzięki za odp, ale chodzi mi o to, czy opłaca się taka przesiadka? Czy jest łatwiej? Poza tym to moja sprawa na jakim gram DPI i jak mi jest niewygodnie to moja sprawa.
Odpowiedź na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości znajduję się w temacie, który zalinkowałem wyżej. Wystarczy poszukać, po co zaśmiecać forum?
Please sign in to reply.

New reply