forum

Nadgarstek

posted
Total Posts
10
Topic Starter
cyfra_old
Długo zastanawiałem się nad napisaniem tego tematu, bo wiem że może pobudzić pewne zachowania u niektórych osób, jak chociażby napisanie czegoś ironicznego i wyśmianie powagi sytuacji. Tak więc proszę o posty na poziomie.


Mianowicie sytuacja wygląda następująco:
Punkt nadgarstka, który zwykle opieram o tablet podczas gry, spuchnął.
Miejsce jest czerwone a bodźce są mniej odczuwalne niż na ręce lewej.
Jest to spowodowane długim naciskiem na owy punkt, a także ruchami nadgarstka.


Mieliście może taki problem? Jak temu zapobiec? Oprócz częstych przerw nic nie przychodzi mi do głowy.
Pytanie głównie skierowane do osób które grają długimi godzinami.



Pozdrawiam.
Advantan
Spuchniał? Spuchł.
Problemu nigdy nie miałem. Adamqs miał coś z nadgarstkiem. Idź do lekarza, może masz raka.
DeletedUser_613592
zwyczajny odcisk, tez mam cos takiego, ignoruje to i gram dalej
CuteCurry
Zrób sobie przerwę i obserwuj sytuację.
Jak wszystko wróci do normy to może warto pomyśleć o modyfikacjach miejsca pracy, aby opuchlizna więcej nie wróciła? Możesz też próbować zmienić styl gry penem, aby nie naruszać już tak nadgarstka. Może kup coś w rodzaju frotki, by złagodzić nacisk tabletu na nadgarstek?
Astar

Adamqs wrote:

zwyczajny odcisk, tez mam cos takiego, ignoruje to i gram dalej
DeletedUser_613592

Astar wrote:

Adamqs wrote:

zwyczajny odcisk, tez mam cos takiego, ignoruje to i gram dalej
Topic Starter
cyfra_old
@spi

Miałem jeden dzień przerwy, lekko się polepszyło. Lecz jestem pewien że jak zacznę znów grać to się pogorszy. Pomyślę nad tym co napisałeś.

@Adamqs


Tak, dokładnie coś takiego, tylko w moim przypadku jest to trochę większe, dlatego się zmartwiłem.
DeletedUser_613592
u mnie to jest twarde jak kosc. bylem u lekarza i powiedzial ze to chrzastka nadgarstka sie "przesunela od dzwigania ciezarow nachwytem", a ja tylko machalem penem :(
mnie pierwsze dni bolalo, a teraz mam to ciagle i nie wiem zyje ale mozesz sie przejsc do lekarza

techniki nadgera:
Topic Starter
cyfra_old
Zrobiłem sobie taką opaskę. Dzięki za podrzucenie pomysłu.
AmaiHachimitsu
Macie odpowiedź dlaczego TTTL zakłada grubą bluzę z długim rękawem jak gra
Please sign in to reply.

New reply