forum

"urwanie filmu" podczas gry w osu!

posted
Total Posts
27
show more
Topic Starter
HikariPL
#Ezios dziękuję za potraktowanie tego tematu na poważnie, w przeciwieństwie do niektórych, którzy robią sobie jaja lub nie mają nic do powiedzena na temat.

Zjawisko to mnie zaintrygowało dlatego postanowiłem się więcej dowiedzieć na jego temat.

Występuje to tylko w ciężkich momentach ale nie nazwał bym tego lucky pass' em.
Już gdzieś o nim słyszałem ale nie wiem gdzie :(
Topic Starter
HikariPL

Advantan wrote:

Duch Naturo, siedemnastoogoniasty, wstępuje w ciebie i gra trudne momenty. Po zakończeniu gry pożera fragment twojej duszy, dlatego nie potrafisz opisać tego uczucia prawidłowo. Co więcej, nie pamiętasz tego gdyż on gmera w twoim umyśle.
Ten komentarz nic nie wniósł do tematu, pokazał tylko że piszesz to dla beki i nabicia postów.
0 przydatności.

#William - nic nie ćpam, nie palę, nie piję i nie mam zaburzeń emocjonalnych.
zzqWilliam
To po prostu się kurwa zamyślasz podczas grania - koniec.
CuteCurry
Występuje to tylko w ciężkich momentach ale nie nazwał bym tego lucky pass' em.
To nazwij to inaczej, bez znaczenia jak masz zamiar to nazywać. Mogę Cię zapewnić, że granie w osu! raczej nie spowoduje wyjścia Twojego ducha z ciała, nie zaszkodzi Twojemu jestestwu ani nie zniszczy Twoich wyobrażeń o istnieniu świata pozagrobowego.

Jeżeli nie był to 'lucky play' to możliwe, że zwyczajnie byłeś bardziej skupiony, pojawiły się nowe plamy na słońcu albo Merkury widoczny był właśnie na zachodzie. Nie ma sensu doszukiwać się w zwykłej rozgrywce rzeczy dziwnych.

Btw, "passem", jest poprawnie.
Anti Fun
Nigdy nie doświadczyłem takiego czegoś jak "cookiezi mode"
Ale łatwo można to wytłumaczyć - po prostu miałeś farta
Generalnie widząc trudny pattern ludzie mają tendencję do "mashowania"
Czyli nawalają rozpaczliwie w klawisze w nadziei że uda się go przejść
Czasami się uda a czasami nie
Jak masz farta to w ten sposób uda się zaliczyć sporo kółek, wtedy wydaje ci się, że dokonałeś czegoś niemożliwego
Oczywiście mashowanie wyrabia złe nawyki, radzę tego unikać - a z własnego doświadczenia wiem, że jest ciężko oduczyć się złych nawyków
Ezios311
Mustang, a co jeśli to nie jest mahowanie, ale całkowicie ogarnięte klikanie tak jak trzeba, w rytm, zaliczając same 300. Jednak po tym jak przejdziesz trudny fragment nie masz zielonego pojęcia jak to zrobiłeś i nie potrafisz tego powtórzyć. Sam czasem tak mam, że gram i potrafię zrobić jakiś fragment ale nie czuję że to ja robię. Ręka sama mi lata a druga sama klika.
Qerto_old
Według własnych doświadczeń jestem w stanie wytłumaczyć logicznie dlaczego tak się dzieje. Otóż, poprzez chęć przejścia mapy, adrenalinę, pełne skupienie wchodzimy w inny stan postrzegania rzeczywistości, nasze zmysły pracują na wyższych obrotach(można takie coś rozwijać, ale moja wypowiedź nie o tym). Poprzez taki stan nasz czas reakcji i "pewności" bardzo wzrasta co skutkuje takim stanem, a nie innym, natomiast utrzymanie go to już inna kwestia, ,bo zazwyczaj zanika on po bardzo krótkim czasie, a my wracamy do normalnego stanu, gdzie nasze zmysły pracują na standardowym poziomie.
Topic Starter
HikariPL
Właśnie zazwyczaj trwa to 3-7 sekund. W moim ostatnim przypadku czyli tym co opisywałem trwało to AŻ MINUTĘ co jest niezwykle dziwne.
Nawet nazwałem to po swojemu XD
Advantan
Ciunek
Miałem osobiście podobny stan w stepmanii, tzn grałem praktycznie jak w transie. Takie coś wskakiwało rzadko, w zasadzie tylko kiedy się mocno skupiłem i/lub byłem dosyć zmęczony. Fajnie się tak gra, ale nie potrafiłem tego powtórzyć na siłę.
Ukami
Też mi się coś takiego zdarzyło raz czy dwa za czasów kiedy nałogowo grałem w ctb. Jedno takie "urwanie" czy też trans jak kto woli trwał maksymalnie 1 sekundę więc też niezbyt umiem tego dokładnie opisać.
CuteCurry
ITT: banda zapaleńców ubzdurała sobie, że posiada super moce, których używa podczas grania w gry rytmiczne.

Niestety moja władza nad polem magnetycznym nie nadaję się do grania w kółka. :/
Ezios311
Czyli jeśli skupiam się na danej czynności i moje zmysły pracują lepiej aby wykonać daną czynność, to znaczy, że jestem Hulkiem :D?
DeletedUser_613592
medytuj
Topic Starter
HikariPL

spi wrote:

ITT: banda zapaleńców ubzdurała sobie, że posiada super moce, których używa podczas grania w gry rytmiczne.

Niestety moja władza nad polem magnetycznym nie nadaję się do grania w kółka. :/
Od razu banda zapaleńców. Proszę, jeśli zdołasz zachowaj kulturę w tym temacie. Niski poziom kultury to właśnie coś co odróżnia polskie forum od innych.
CuteCurry
Od razu banda zapaleńców. Proszę, jeśli zdołasz zachowaj kulturę w tym temacie. Niski poziom kultury to właśnie coś co odróżnia polskie forum od innych.
Trudno zachować cokolwiek w wątku, który równie dobrze może być marną prowokacją. Nie potrafię wziąć tego na serio. Mamy dwudziesty pierwszy wiek, ogarnijcie się.
cyfra_old

IkillYou4321 wrote:

spi wrote:

ITT: banda zapaleńców ubzdurała sobie, że posiada super moce, których używa podczas grania w gry rytmiczne.

Niestety moja władza nad polem magnetycznym nie nadaję się do grania w kółka. :/
Od razu banda zapaleńców. Proszę, jeśli zdołasz zachowaj kulturę w tym temacie. Niski poziom kultury to właśnie coś co odróżnia polskie forum od innych.

Najlepiej nie czytaj postów niektórych osób, obejdziesz się bez nerwów.


@t
"Urwanie filmu" - osu jest to gra w której liczą się odruchy, a nie myślenie. Chodzenie to odruch, nie musisz myśleć o tym kiedy postawić lewą nogę a kiedy prawą, z osu jest tak samo. Idąc zamyślasz się, grając również czasami się to zdarza.
CuteCurry
Widzę, że odrobina sceptycyzmu czy realizmu, napisanie czegoś innego niż "tak, rzeczywiście tak jest" i od razu zostaję się niekulturalnym i denerwującym. Ignorancja to właśnie coś, co odróżnia polskie forum od innych. Albo nawet Polaków w ogóle.

@t
"Urwanie filmu" - osu jest to gra w której liczą się odruchy, a nie myślenie. Chodzenie to odruch, nie musisz myśleć o tym kiedy postawić lewą nogę a kiedy prawą, z osu jest tak samo. Idąc zamyślasz się, grając również czasami się to zdarza.
Nie widzę nic co mogłyby mieć wspólnego odruchy warunkowe i 'urwania filmu'. Nie wiem jak Wy, ale ja luk w pamięci przy zapięciu pasów w samochodzie nie mam.
DeletedUser_613592
adrealina elo, ja tez mam mapy ktore nie wiem jak zrobilem i zawsze missowahlem
Topic Starter
HikariPL

spi wrote:

Widzę, że odrobina sceptycyzmu czy realizmu, napisanie czegoś innego niż "tak, rzeczywiście tak jest" i od razu zostaję się niekulturalnym i denerwującym. Ignorancja to właśnie coś, co odróżnia polskie forum od innych. Albo nawet Polaków w ogóle.

@t
"Urwanie filmu" - osu jest to gra w której liczą się odruchy, a nie myślenie. Chodzenie to odruch, nie musisz myśleć o tym kiedy postawić lewą nogę a kiedy prawą, z osu jest tak samo. Idąc zamyślasz się, grając również czasami się to zdarza.
Nie widzę nic co mogłyby mieć wspólnego odruchy warunkowe i 'urwania filmu'. Nie wiem jak Wy, ale ja luk w pamięci przy zapięciu pasów w samochodzie nie mam.
Nikt nie mówi że jesteś niekulturalny, po prostu prosiłem o jej zachowanie w poście.
Każdy może mieć swoje zdanie i nie każdy musi się zgadzać z inymi, ale zawsze można je wyrazić w miły i kulturalny sposób.
Co do pana freszola też proszę o zachowanie tego co napisałem wyżej w swoim sercu.
Fenek Alfa
Wiedziałem ze ten głos który mi podszeptuje jak wkurwiać ludzi nie jest z tej Ziemi!
Dylu l PL
Zwykłe wyłączenie poszczególnych zmysłów.
To się nazywa zmęczeniem a nie adrenaliną.
Please sign in to reply.

New reply