forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Galkan


Umarłem.
krzychu0700
Widziałem to z miesiąc temu. Niby fajnie że to coś śpiewa po polsku, ale czemu nasz hymn. To jest drobne przegięcie moim zdaniem.
Galkan
fartownik

Galkan92 wrote:

Szansa na darmowego rocznego supportera do osu!
na chuj to tu wklejasz, tylko przyciągniesz więcej kandydatów i masz mniejsze szanse na wygraną :D

ja też dowiedziałem się o tym temacie stąd
CzekoMisiek
Pytanie do osób które grały w SC2 na cracku.
Kiedys udało mi się bez problemu grę skrakować (krakować, scrackować - jak kto woli D:), nie dokończyłem kampanii i chciałem teraz ją skończyć wreszcie. ._.

I nie mogę teraz wrzucić tego cracka żeby działał. Nie piszcie mi żebym sobie kupił grę, jak mi zależy tylko na Singlu. Nie lubie zbytnio strategii od zagraniu kilku partyjek w Age of Empires 2 przez sieć. ._.
Ludzie grający w strategie przez multi to maszyny 100 czynności w sekunde D:

Dlatego proszę was o pomoc, mam nadzieję że się znajdzie osoba która z chęcią mi pomoże. :)
3 dni się męczę i w pizdu nic nie działa >_ <

Instalacja gry 10 raz staje się powoli męcząca.
Galkan
A masz cracka pod odpowiednią wersję czy coś? ;p

===========

1. Turn on Google Maps (maps.google.com)
2. Search for 47.110579,9.227568
3. Find the green arrow, then click more.. then Street View
4. Look up 2x and look to the left 2x. Spot something in the sk

^ LMAO, nie widziałem tego wcześniej, ale dobre.
CzekoMisiek
Wszystkie cracki spróbowałem, zrobiłem także ten ostatni. Gra normalnie się włączyła, no ale pokazuje żebym zalogował się na battle.net i że musze mieć ogólnie grę na tym koncie. -.-

Ile można się męczyć nad tym. ; o Dobre zabezpieczenia chociaż zrobili, blizzard się postarał :)
Ryohan
Misiek to nie jest forum warezowe, więc podaruj se te linki czasem. BTW: w sc2 były te kody do grania przez 10h, i one odblokowują Ci całą kampanię foreva więc postaraj się może ktoś Ci da :D
CzekoMisiek
Tylko że w 10 godzin nie skończę kampanii trochę to było trudne. :) Chce przejść powoli każdy etap, jeden lub dwa na dzień. Na Allegro można kupić te kody, złotówka za jeden. o. o
Aki Evans

Ryohan wrote:

Misiek to nie jest forum warezowe, więc podaruj se te linki czasem. BTW: w sc2 były te kody do grania przez 10h, i one odblokowują Ci całą kampanię foreva więc postaraj się może ktoś Ci da :D
Misiek czytaj :D
Galkan
Wie ktoś jak ustawić widok podstawowy na stałe w google grafika? Od paru dni ten szajs ustawia się automatycznie na widok standardowy, co - zapewne tłumaczyć nie trzeba - wygląda badziewnie i chaotycznie. W ustawieniach konta nigdzie takiej opcji nie widzę, podobnie jakiegokolwiek opisu w ich dziale pomocy.

Any ideas? :roll:
CzekoMisiek
o.o Ale to nie jest możliwe, kupisz sobie taki kod i masz kampanie na zawsze. o.o
Trochę to dziwne.
Ryohan
Jak wiesz SC2 jest nastawiona na multi. Kampania to tylko taki smaczek i dlatego ludzie mają opcje pograć sobie te 10h w multi, a w kampanię ile chcą. Poczytaj o tym na necie, jest jak byk napisane :D
Pandemoniusz

Zajebistość.
Topic Starter
Piku

Zajebistość x2
Aki Evans

EPIC

a tu bardziej poważnie:
klubek


YATTA! YATTA! YATTA! YATTA!
czemu tego jeszcze nikt nie zmapował?

@Aki: widziałem wcześniej kilka filmików DB abridged, ale ten streszczający co dałeś to jest epic xD
Galkan
Wygrałem! :)
Pandemoniusz

Galkan wrote:

Wygrałem! :)
Gz noob. :P


Więcej takiej muzy w osu!!
Enyuu
Ano...
Dobry? o.o
Lef
<insert "Hi!" text here>. <and some useless crap over there>
Enyuu
Ja was/ich/wszystkich (niepotrzebne skreślić) nigdy nie zrozumiem~
Aż taka zacofana jestem że siedzę cichutko? ;c
Um, też mi miło? o.o
niedz
nie rozumiem cię o.o
Enyuu
Bo ja to widocznie zacofana jestem <rofl>
MLGnom
Zrozumienie Lefka i Niedza? To takie coś istnieje? I gdzie to można kupić? D:
Galkan

MLGnom wrote:

Zrozumienie Lefka i Niedza? To takie coś istnieje? I gdzie to można kupić? D:
Nie wiem, ale też chętnie WTB.
Lef

niećfieć wrote:

szczel im riposte
bo mi sie nie chce
xD
Faktem jest iż normalni ludzie mają problemy ze zrozumieniem geniuszy~
MLGnom
A co jeżeli np. osoba jest nienormalna i nadal nie rozumie? (oh wait, to chyba samo w sobie wyjaśnia wszystko). :3
Lef
Lubię koty.

EDIT:
W sumie napiszę jednak coś przydatnego (dla mnie) xD
Jak w open office bądź excelu (nawet i w gógel doks) zrobić funkcję żeby zsumowała mi wybrane pola. Jest tam niby taka funkcja ale 40x za uj nie będę klikał D: Przydałoby się coś żeby kliknąć 1-5razy i zaznaczony obszar komórek (jakieś 9327867386) mi obliczyło razem z miejscami po przecinku. Ostatnio excelem się bawiłem w liceum.

EDIT:
Jednak dobrze robiłem wcześniej, to po prostu wina open office była. Nie chce zliczać jeżeli są/jest za dużo miejsc po przecinku (fail).
Galkan

Lef wrote:

Lubię koty.

EDIT:
W sumie napiszę jednak coś przydatnego (dla mnie) xD
Jak w open office bądź excelu (nawet i w gógel doks) zrobić funkcję żeby zsumowała mi wybrane pola. Jest tam niby taka funkcja ale 40x za uj nie będę klikał D: Przydałoby się coś żeby kliknąć 1-5razy i zaznaczony obszar komórek (jakieś 9327867386) mi obliczyło razem z miejscami po przecinku. Ostatnio excelem się bawiłem w liceum.

EDIT:
Jednak dobrze robiłem wcześniej, to po prostu wina open office była. Nie chce zliczać jeżeli są/jest za dużo miejsc po przecinku (fail).
IIRC to =SUMA(XY:XY) gdzie X to litera a Y liczba pola. Albo =SUMA i zaznaczasz dany zakres :P

Też lubię koty.
Ryohan
Ja nie wiem jak wy, ale ja doskonale rozumiem i niedźwiadka i lefka D:
klubek
Wszyscy lubią koty. (a kto nie to /kill)

Ryo, co z tym UT D: ?
Pandemoniusz
Uwielbiam koty, zwłaszcza z frytkami i zapijane wodą płodową. Aż się głodny zrobiłem.
Lef

Galkan wrote:

IIRC to =SUMA(XY:XY) gdzie X to litera a Y liczba pola. Albo =SUMA i zaznaczasz dany zakres :P

Też lubię koty.
Wiem, to sprawdzałem jako pierwsze ale nie chciało działać dlatego poprosiłem (zażądałem xD) innej. Tak czy inaczej nie działa. Ołpen Ołfis sax.

Btw. tyż bym w óte pograł ale w 2k4 D:
Pandemoniusz
Ja też w 2k4 bym ponapierniczał. Fajnie, że piszemy o tym tutaj, mimo że mamy temat o UT. ;3
Aki Evans

Niezłe CGA :}
Pandemoniusz
Dobre, i choć Vocaloid to nie moje klimaty, to ten kawałek jest znośny ;3 Animacja zaebista.

Samo słuchanie muzy z tego anime, sprawia że chcę je obejrzeć.
Topic Starter
Piku

Pandemoniusz wrote:

Samo słuchanie muzy z tego anime, sprawia że chcę muszę je obejrzeć.
fix'd

Pierwszy sezon był bardzo dobry, ale drugi = endless ejaculation
Galkan


Hell yeah, nie ma to jak ponad siedmiominutowa zajebistość :)
niedz


oglądać Redline,wszyscy bez wyjątków ;_;
show more
Please sign in to reply.

New reply