forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
klubek
Papysh
r E s P
Jesli ktos gra tu w cs go to piszcie moze pogramy i powymieniamy sie ;3.
matimati
Randomy rzondzo.
DarkStoorM
Chino_old_1
rEdo


Koleś do dzisiaj mnie zadziwia. Właściwy materiał zaczyna się od 2:15.
Chino_old_1
Jak już jesteśmy przy superhumenach:

Team na zombie apokalipsę czas zbierać.
CuteCurry

Chinoaczecze wrote:

Team na zombie apokalipsę czas zbierać.
Składam podanie do drużyny, tutaj:
doświadczenie

Over 9kkk godzin w http://en.cataclysmdda.com/, czyli najlepszej grze o zombie. Statystyki ostatniej postaci:

Ekwipunek:

58 dni i ciągle na chodzie.
Preferowana funkcja: kierowca.
Chino_old_1
Jeśli życie jest tak zbugowane jak gry BiS'u to masz etat ;)
Galkan
A dzisiaj po południu dostałem o taką piękność:

CuteCurry
Może ktoś otworzyć okno? Coś zaczęło strasznie śmierdzieć.
Cydros
Wp Galkan
Rare item z boxa z TF'a polecial?xD
Galkan
Yup, jeszcze kilka droższych przedmiotów i tak mam do sprzedania :-P
Cydros
Czekaj, bo ja się nie znam, to działa tak, że jeśli sprzedasz coś na stimie to dostajesz te kasę do portfela czy tylko do użytku na stimie?
klubek

Cydros wrote:

Czekaj, bo ja się nie znam, to działa tak, że jeśli sprzedasz coś na stimie to dostajesz te kasę do portfela czy tylko do użytku na stimie?
Jak coś sprzedasz na markecie to dostajesz kasę na swoje konto steam (minus to co sobie valve zabierze za każdy taki trade). Nie da się przelać tej kasy na swoje konto czy cokolwiek innego, czyli tą kasę możesz wykorzystać tylko na steamie - gry, itemzy z marketu.


Jeśli chcesz zarobić i mieć tą kasę w swoim prawdziwym portfelu to możesz spróbować sprzedawać przez PayPala. Tutaj jednak liczą się drogie przedmioty (czapy z efektami, inne pierdoły) albo np. klucze (bo to główna waluta w tf2). Oczywiście jest ryzyko, sprzedać nie jest łatwo a jeszcze cena jest mniejsza (chociaż i tak czy siak masz wtedy PRAWDZIWĄ kasę niż € na steam wallet).
Chino_old_1

klubek wrote:

Jeśli chcesz zarobić i mieć tą kasę w swoim prawdziwym portfelu to możesz spróbować sprzedawać przez PayPala. Tutaj jednak liczą się drogie przedmioty (czapy z efektami, inne pierdoły) albo np. klucze (bo to główna waluta w tf2). Oczywiście jest ryzyko, sprzedać nie jest łatwo a jeszcze cena jest mniejsza (chociaż i tak czy siak masz wtedy PRAWDZIWĄ kasę niż € na steam wallet).
Możesz też zakupić za to co masz w steam wallet klucze i kupować gry jako gifty na steamtrade od innych użytkowników. Nie będzie to kasa sama w sobie, ale tak możesz kupić grę za steama która gdzie indziej kosztuje drożej i w większości przypadków wychodzi taniej niż kupowanie bezpośrednio ze store, nawet gdy gry są w promocji.
Cydros
Ciekawe, dzięki za info D:
DarkStoorM
Nie śpimy, odświeżamy.
#brzydkagrafika
AmaiHachimitsu
To nadal ktoś gra w Pay4League :<
Hydra

AmaiHachimitsu wrote:

To nadal ktoś gra w Pay4League :<
Najwidoczniej istnieja jeszcze masochisci ;)
DeletedUser_613592
Cydros
wow n1
r E s P
Pogra ktos w CS GO?
DeletedUser_613592
Galkan
Szukam chętnych do gry w Lefta i w TF2, w razie czego walić do mnie na Xfire/Steam /o/

Długie, ale polecam przeczytać:

Ciunek
Prawie zacząłem się śmiać, ale przypomniało mi się, że w piątek uczyłem moją szefową jak odpowiedzieć na e-maila w MS Outlooku. A, i pierwszego dnia stażu zawołała mnie, żebym jej wi-fi naprawił. Okazało się, że nie miała włączonego przycisku na lapku. Ja pierdolę...

Dla ścisłości, jesteśmy jednym z głównych partnerów HP jeśli chodzi o druki wielkoformatowe, czyli jednak branża informatyczna.
CuteCurry
^ Ale karachanem to Ty się aż tak nie kurw Krokiet.
r E s P
Troche mi styl pisania przypomina uczuciopedie
KudWafu
pyka ktoś w cs:go albo jakiegoś Seriousa Sama?
CuteCurry
Tak, ale tylko elite guardian III+.
KudWafu
nie biegaj z nożem, bo to 90% wszystkich śmierci CTków gdy paka leży.
Tmkk
Jakieś rady dla kogoś, kto chce się nauczyć grać z hd+hr? (oprócz tego, że ćwiczyć)
Mam grać od razu hd+hr, czy można najpierw tylko hr (samo hd idzie mi całkiem nieźle)? Mapy te, co gram normalnie, czy może jakieś prostsze / mniejsze ar (jeżeli tak, to jakie) ?
Dzięki.
Advantan
Graj w tę grę. Spróbuj tak i tak. Nikt nie wie jakim graczem jesteś, co potrafisz i z czym czujesz się lepiej. Po prostu graj. Ilu ludzi jeszcze będzie się pytać o to jak coś grać, jak ćwiczyć. Po prostu graj, im więcej grasz tym lepiej grasz.
Galkan
Jak ktoś zastanawiałby się nad kupnem jakiejś nowej gierki na Steamie, to mam kupony zniżkowe, które chętnie oddam:

50% - The Chaos Engine - ważny do 20 kwietnia
75% - Ultraton - wazny do 2 maja
90% - X-Blades - ważny do 20 kwietnia
90% - Serious Sam 2 - ważny do 29 kwietnia
CuteCurry
Dorzucam od siebie -75% na Return to Mysterious Island do pierwszego maja.
SteRRuM
Advantan
50% OFF Captain Morgane and the Golden Turtle
50% OFF Nightmares from the Deep: The Cursed Heart
20% OFF Escape Goat 2
50% OFF Bleed
75% OFF Nikopol: Secrets of the Immortals

Oddam w Carlin. Nie mam PACC więc nie podróżuję statkiem.

Nie chce mi się kopiować do kiedy są ważne, ale macie trochę czasu.
Fard
Nie wiecie moze dlaczego nie ma platnosci SMS w polsce?
CuteCurry
Płatność SMS to gówno. Przykładowo płacąc 11zł SMS-em do takiego peppy'ego dochodzi mniej niż 4zł. Miesiąc supportera to $4, czyli około 12 złotych. Ten rodzaj płatności nie opłaca się ani Tobie, ani peppy'emu, więc nikt o nią nie dba.

SPOILER
Ktoś coś?
show more
Please sign in to reply.

New reply