forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
MLGnom

worst fl player wrote:

hexis brzmi jak "jestesmy anty fanami pepjego pewnie nas zbanowal zrobimy kopie tylko z szescianami"
Tak aktualnie jest. Twórcom Hexisa wiele rzeczy się nie podobało w osu! to zrobili właśnie to.
Cydros
DarkStoorM
To niszczy mózg xD
Galkan


lol
Dess1210
^ wutwutwut? Też chcę tablet za nic xD
Cydros
Poproś buraka o jeden d:
yumekaa
Co prawda rysownik ze mnie kiepski ale:
zzqWilliam
Nie jest źle ;) Sam lepiej bym nie narysował :P I ja też życzę wesołych świąt itd.
Ciunek
Taa, wesołych :P Również lepiej bym nie narysował, ale lol położenie tych oczu :D
Advantan
Czapka taka ciężka, że jedną stronę twarzy zsunęła w dół. Wesołych~
Cydros
Witamy po sajlensie i wesołych świąt D:
Galkan


♫ BAUNS ♫
yumekaa

Advantan wrote:

Czapka taka ciężka, że jedną stronę twarzy zsunęła w dół. Wesołych~
to dlatego ze ma prezenty pod czapa ^^
Dess1210
Spóźnione lekko, ale co tam ^^ Najlepszego! Wbijcie dużo topek w te święta ;3
DarkStoorM
Kurwwwaaaa xDDDDDD
Jak komuś się nudzi i ma 12 minut wolnego czasu na pierdoły:


Te durne filmiki natchnęły mnie na zrobienie przeróbki filmu Wolfa z konwentu xD.
Bloomin' Convention - coming soon.
Advantan
Dark zrobiłeś mi dzień. Porzygałem się.
zzqWilliam
Człowieki! Ktoś pomoże? Moja karta dźwiękowa ma focha i nie chce mi odtwarzać dźwięków :( Co najdziwniejsze to pokazuje że w tym przypadku flash player ma dźwięk ale na głośnikach ni mo. Wiem że można zrestartować po prostu kompa, ale renderuje mi się film i co najmniej z godzinę będzie się robiło a ja chcę pooglądać, pograć.

Marcin
Pokaż lepiej to: https://db.tt/92joB4ht
zzqWilliam
Astar

DarkStoorM wrote:

Kurwwwaaaa xDDDDDD
Jak komuś się nudzi i ma 12 minut wolnego czasu na pierdoły:


Te durne filmiki natchnęły mnie na zrobienie przeróbki filmu Wolfa z konwentu xD.
Bloomin' Convention - coming soon.
Kocham tego typu przeróbki, postuj więcej jak coś znajdziesz. xD
DarkStoorM

Astar wrote:

Kocham tego typu przeróbki, postuj więcej jak coś znajdziesz. xD
Ależ proszę bardzo, przed chwilą skończyłem filmik :D
Trochę kupka wyszła, bo mało przydatnych sampli było, no i nie miałem już pomysłów, to było copy/paste. xDD
Reszta w opisie.
W
12 GODZIN JEBANIA SIĘ, LOOOOOL
r0ck
Dobre :D
"chuj kurwa" najlepsze
NatSenpai

DarkStoorM wrote:

Ależ proszę bardzo, przed chwilą skończyłem filmik :D
Trochę kupka wyszła, bo mało przydatnych sampli było, no i nie miałem już pomysłów, to było copy/paste. xDD
Reszta w opisie.
W
12 GODZIN JEBANIA SIĘ, LOOOOOL
klubek
Happy New osu! Year 8-)

DarkStoorM
Hapi niu jer!

I oczywiście wyszedł filmik nowiuśki :DDDDDDDDDD
0:30 HAHAH XDD
Raito-
Szczęśliwego Nowego Roku ziomeczki!
Kiciuk
Jeszcze 10min u mnie :D
Pytanko
Kupować myche czy odłożyć jeszcze 100zł na wacoma ?
(tak wiem nie umiem grać)
Yusuzu
Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo laseczek.
Novalogic
Szczęśliwego '14 człowieki \o/
zzqWilliam
No lepiej późno niż wcale. Wesołego Nowego Roku itd. dużo #1 itp.
AmaiHachimitsu
Ten rok wcale nie bedzie szczesliwy, ale tego Wam zycze i tak.
Dess1210
Najlepszego i dużo topek ;D
zzqWilliam
Win 7 to jednak gówno. Np. teraz, jak poradzić na nagłe zwiechy gry? Dałem ogranicznik 120fps i jest trochę lepiej ale nadal się tnie momentami. Dodam że coś odjebało kompowi i postanowił w stanie spoczynku zużywać 50% ramu czyli 3gb, gdzie wczoraj jeszcze w stanie spoczynku zużywał MAX 20%. Na xp wszystko chodziło płynnie nawet na mojej karcie graficznej, a tu same problemy...
AmaiHachimitsu
przeskanuj kompa, posprawdzaj procesy etc etc
zzqWilliam
Posprawdzałem procesy i nic ciekawego nie znalazłem. Przeskanować mi się nie chceee, nawet Ci powiem że nie mam żadnego antywirusa hue hue
MLGnom

zzqWilliam wrote:

Posprawdzałem procesy i nic ciekawego nie znalazłem. Przeskanować mi się nie chceee, nawet Ci powiem że nie mam żadnego antywirusa hue hue
Skanować ci się nie chce ale narzekać na to, że wolno ci komp chodzi to wielce się chce.
Jestem pewien, że masz zapierdolony dysk śmieciami i innym badziewiem. Skoro zjada tyle ramu to zobacz do procesów co go zjada...

Ja pamiętam jak łapałem często małe lagziki to były one spowodowane fragmentacją dysku.
zzqWilliam
Bo jak się skanuje to nic nie można za bardzo robić. Dysk mam 400 gb wolnego więc śmieci nie ma. Mówiłem, że w procesach nic nie ma co zjada kolosalne ilości ramu.
rEdo
AmaiHachimitsu
rEdo ponabijał po pijaku :/
MLGnom

zzqWilliam wrote:

Bo jak się skanuje to nic nie można za bardzo robić. Dysk mam 400 gb wolnego więc śmieci nie ma. Mówiłem, że w procesach nic nie ma co zjada kolosalne ilości ramu.
Albo dbasz o komputer albo siedzisz cicho. No i wymówka "bo nie można za bardzo co robić". Nie wiem wyjdź z domu może...
Widać też dobrą wiedzę z dziedziny informatyki... to że masz miejsce na dysku nie wyklucza posiadania śmieci w systemie.
zzqWilliam
Jak mówię że śmieci nie mam to nie mam. CCleaner raz w tygodniu. Wyjść z domu, brawo, nie zły pomysł!... <facepalm> gdybyś wiedział jakich mam rodziców to byś tak nie powiedział, sapią się jak chcę zostawić kompa włączonego gdy wychodzę, a w domu nie za bardzo jest co robić.
show more
Please sign in to reply.

New reply