forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
CuteCurry
Nie ma sensu mapić gównianej muzyki, kiedy wszystkie utwory z wokalem z 凋叶棕 nie są jeszcze zmapione.
Kyoshinku
(´・ω・`)
AmaiHachimitsu
Az mi sie lezka zakrecila jak mi akurei to wyslal lol : D to bylo jakies 2 miesiace jak zaczalem grac, taki pro.

Tidek
To ty byłeś ten od Call of Juraez czy jakoś tak? Oo
AmaiHachimitsu
To ty byłeś ten od Call of Juraez czy jakoś tak? Oo
wat? rozwin o.o
Gotori
ah te czasy :C
Gotori


cześć
Tidek
Nie wiem co trudnego jest w double tapowaniu na "trzęsawce".

Gotori
zepsules mi radochę
Ciunek

Tidek wrote:

Nie wiem co trudnego jest w double tapowaniu na "trzęsawce".
Na szczęście nic.


where mah 600 at ;_;
Hydra
Sprzedam tanio klawiature zalman zm500 lub zamienie za doplata na 6gv2. Pisac na priv.
MLGnom
I pomyśleć, że z dniem dzisiejszym mija moje 5 lat z osu!
Widać nie mam nic lepszego do roboty...
Marcin
Old fag.
MLGnom
So mean! ;_;
Tidek
MLGnom, zrób skina z motywem pralki, wielu Polskich graczy bardzo by to chciało ;<
MLGnom
Wszyscy twoi fani by chcieli taki skin!
Marcin
Czyt. nikt
Tidek
Ja nie mam fanów, tylko haterów (ale to tylko na #polishu).
Galkan

MLGnom wrote:

I pomyśleć, że z dniem dzisiejszym mija moje 5 lat z osu!
Widać nie mam nic lepszego do roboty...
Dalej wisisz mi skina.
100 lat, stara dupo :3
Advantan

Tidek wrote:

Ja nie mam fanów, tylko haterów (ale to tylko na #polishu).
Ja jestem twoim fanem, nie wstydź się mnie!
Gotori
racja! Tidek najlepszy!
Tidek
Do wszystkich moich "fanów"

Advantan
Dla wszystkich moich fanów... i fanek! Tidek nie zapominaj o fankach!
Tidek
A no tak, zapomniałem, to dla "fanek"

Marcin
Wiecie ze w najnowszym mapping contestcie moża wygrać tablet osu!?

I tak tutaj nikt nie mappi ;_;
Tidek
No chyba Cię pogrzało, oczywiście ja do tego zrobię mapę (jedyny w polsce?), bo akurat dali ciekawy utwór, nie tak jak te typowe gówniane TVsize.

Ale pewnie i tak wybiorą mapę z randomowymi trójkami czy 1/2, bo jest fun ;_;
zzqWilliam
Hej, mam pytanie. Może i trochę głupie ale mnie ono dręczy. Jeżeli jestem facetem, mam nick rodzaju męskiego, a na avatarze mam jakąś laskę to czy tego ktoś nie zrozumie źle? Jest tak, że facet raczej ma mieć na avatarze faceta, a kobieta kobietę? Mówię, może trochę głupie pytanie ale cóż, dręczy mnie i tyle :P .
Marcin
To jest osu!, tutaj jest dużo homoseksualistów, biseksualistów, i inne typu gender swapy MtF albo FtM, na osu! to normalność :P więc nie zrażaj się że ktoś Cie nazwie kobietą.
Andrea
Zagadka - rozpoznaj płeć.
zzqWilliam
Żeby coś to ja jestem hetero :P Dlatego właśnie ta laska co to mam na avku mnie urzekła i wskoczyła zamiast Williama z cl. Andrea... Zdradziłeś mi chyba że jest facetem, tak? A może jednak nie? :) Nie wiem xD
Marcin
Ta, ja długo żyłem w zakłamaniu że Andrea to dziewczyna ;______;
zzqWilliam
Heh. A jednak, a już zacząłem mieć co do tego wątpliwość :P
zzqWilliam
Jednakowoż i tak na pewno niedługo zmienię avka. Avek oraz backgroundy w osu! to jest coś co u mnie zmienia się co najmniej raz na miesiąc :D
AmaiHachimitsu
Wrzucam avka z laska, bo mi sie podoba. What's wrong with that. Wrzucam takie obrazki jako avek glownie dla siebie, ze Rinko bedzie sie do mnie usmiechac i dodawac otuchy.
zzqWilliam
Jak tak na to spojrzeć to faktycznie, olać innych ludzi, ważny by się sobie podobało ;) To już będę spał spokojnie :P
Tidek
Jestem wielkim fanem pralek, jak widzę wirującą pralkę to dzień od razu staję się lepszy.
Galkan
TARCZA, SZMATO.

A tak na poważnie, to dostałem go dawno temu, jak jeszcze grałem w klanie w ET (w 2008) i od tamtej pory już mi towarzyszy prawie wszędzie.

Marcin wrote:

Ta, ja długo żyłem w zakłamaniu że Andrea to dziewczyna ;______;
Dlatego czasem nazywam go Andrew, bo włoska forma od Andrzej jest pociesznie myląca dla nowych xD
r0ck

Tidek wrote:

Jestem wielkim fanem pralek, jak widzę wirującą pralkę to dzień od razu staję się lepszy.
Tidek jest pralką dlatego musiał na avatar ustawić sobie pralkę (straszna choroba a i tak powiesz że fotoszop ;_;) żeby nie zniszczyć porządku wszechświata.

Tak w ogóle to co to za pytanie, wstaw to co chcesz, nawet jeżeli ma być to kanapka z serem :/
zzqWilliam
Ale ja nie lubię sera :P
Gotori
to wstaw kanapkę z serem bez sera
Pyysiakowax3
Ktoś wie co się stało ze spinnerem ? Zrobił się taki jak w domyślnym skinie Osu! .
show more
Please sign in to reply.

New reply