forum

nasıl daha iyi olabilirm

posted
Total Posts
5
Topic Starter
Alyssa Searrs
çok saçma bir soru diceksinz biliyorum ama adamlar böyle birsürü modda hiç yanmadan çok iyi yapıyor ve özellikle mouse yerine z x kullanıyor bide bu spin gelince ortasında hızlıca döndürüyolar kolayca ortada çıkan sonrakileride kolayca ulaşıyolar bunun nasıl yapıyolar ?
NicoNicoNiii
Mouse yerine zx kullanarak :D oyunda F10a bas ve sadece zx ile oyna. Mouse kat kat zor bir meziyet. Ayrıca düzenli olarak oynayıp egzersiz yapmadan zor gelişir. Günde 1 saat falan oyna işte en az.
Shirai Kuroko
Sorduğun soru kesinlikle saçma.Adamlar 4 yıldır oynuyorlar.Ellerin belli bir süre sonra alışıyo,ben zamanında o kadar saçma çevirirdimki dalga geçerlerdi benle artık düzelttim ama , çok 100 basıyorum 300 yapmak çok zor diyosan o da zamanla olur
Mephobia
Mouse veya klavyeyle alakası yok. Mouseda şöyle bir handicapin belki olabilir, eğer mouse kullanırken fazla baskı uygularsan mouse kaydırırken basınçtan dolayı zorlama yaşayıp yavaşlayabilirsin. Ama ona da zamanla alışıyorsun, eline rahat geleni oyna, kolaydan zora git tavsiyemdir. Yavaş maplerde (AR'si düşük) genelde gözle oyna, AR yükseldi kendini ritme bırak, gerisi zamana kalmış!
gokay
Şu site yardımcı olacaktır.

http://howtoimproveatosu.tk/
Please sign in to reply.

New reply