forum

Ustawienia.

posted
Total Posts
9
Topic Starter
E k o
Cześć, mam myszkę Bloody V7 i nie wiem jak dobrać do niej ustawienia by grać insane ( hardy normalnie sobie gram ), gram tylko myszką (czasami klawiaturą, nawet czasami na 2 myszki) i jeszcze pytanie czy mam się przestawić z tylko myszki na klawiaturę i myszkę? Jakieś propozycje co do ustawień myszki lub jakieś rady dotyczące gry myszka + klawiatura to proszę pisać. ;D

+ Szukam talbeta do 150 złotych co się nada do osu ;d
AmaiHachimitsu
Cześć, mam myszkę Bloody V7 i nie wiem jak dobrać do niej ustawienia by grać insane ( hardy normalnie sobie gram )
Dopiero co byl temat o myszkach, poczytaj.


jeszcze pytanie czy mam się przestawić z tylko myszki na klawiaturę i myszkę?
Jak chcesz, to tak. Na pewno będzie łatwiej.

+ Szukam talbeta do 150 złotych co się nada do osu
Tylko używane :<
CuteCurry
Patrząc na Twój pc i rank to niegranie insane'ów niekoniecznie musi być kwestią ustawień. Graj klawiatura + mysz, chyba, że umiesz dobrze streamować samą myszą.

+ Szukam talbeta do 150 złotych co się nada do osu ;d
xD
zzqWilliam
+ Szukam talbeta do 150 złotych co się nada do osu
+ już pisałeś o tym w głównym temacie o tabletach i zdaje mi się, że odpowiedź została udzielona.
Topic Starter
E k o
Jeszcze mam jeden pomysł, że zrobię specjalny stojak na drugą myszkę, który będzie ją trzymał w miejscu i tą myszką będę klikał zamiast na klawiaturze, a drugą myszką ( sterował xd) grał, widziałem takie coś i czy waszym zdaniem to jest dobre?
zzqWilliam
To by było iście zabawne :P Ale graj sobie jak Ci się podoba ;)
Topic Starter
E k o
Zawsze można jakieś innowacyjne metody zastosować, bo jak walę w klawiaturę w laptopie to mi on się trzęsie xD.
zzqWilliam
Będziesz mógł się pochwalić, że grasz mouse only :D
Topic Starter
E k o

zzqWilliam wrote:

Będziesz mógł się pochwalić, że grasz mouse only :D
Zawsze jakiś fejm z tego będzie xd
Faza Beta Testów: Myszka przyklejona taśmą dwustronną xD.
Jutro postaram się już coś zrobić ;d
Please sign in to reply.

New reply