forum

Problemy z Osu

posted
Total Posts
4
Topic Starter
tomsik_old
Witam, mój problem z Osu jest taki, że jak wchodzę do gry to nie mogę się zalogować ani wcisnąć opcji,singleplayer,multiplayer, mam tylko wielkie kółko z napisem Osu.Nie mogę nic zrobić jeśli coś klikam to jakby na pulpicie działał kursor a nie w grze.Nie mogę wtedy też zminimalizować gry czy też zmienić okna (shift + Tab) zarazem kiedy chce otworzyć Menadżer windows też nic.Próbowałem naprawić oraz odinstalowanie, zainstalowanie.Obydwie te opcje nic nie podziałały więc jeśli wam także się tak zdarzyło to moglibyście mnie po kierować , zasugerować co mam dalej robić żeby Osu działało jak należy
-Gintoki
Po odpaleniu gry spróbuj wcisnąć alt+enter, wtedy gra powinna przejść w tryb pełnoekranowy. Jeżeli to nie pomoże, a masz win 7, to kliknij ppm na launcher osu, daj właściwości, potem kompatybilność, uruchom w trybie zgodności z np. windows xp SP2. Jak już będziesz w tym oknie to pod spodem wyłącz windows aero i kompozycję pulpitu.
Marcin
Kiedy włączasz gre (klikasz ikonke), przytrzymaj shift i wybierz directX zamiast opengl (i rozdzielczość mniejszą od natywnej).
Topic Starter
tomsik_old
Podziałałem jak Marcin powiedział(napisał) i wszystko działa poprawnie, bardzo dziękuje za pomoc :D
Please sign in to reply.

New reply