forum

Świąteczny konkurs

posted
Total Posts
32
Topic Starter
Ukami
Witajcie wszyscy.
Jak pewnie wiecie zbliżają się święta, a święta to okres, w którym najważniejsze jest dzielenie się z innymi. Właśnie dlatego w ten wyjątkowy czas mam dla was konkurs.

Cała akcja jest w formie losowania. By brać udział w losowaniu wystarczy, że napiszecie mi prywatną wiadomość na głównej stronie osu! lub w samej grze kiedy będę online. Same głosy zbieram do 22 grudnia do godziny 23:59. Ostateczne losowanie odbędzie się dnia następnego czyli 23 GRUDNIA o 20:00. Wydarzenie będzie streamowane przeze mnie tutaj: http://www.twitch.tv/ukami Odradzam na razie śledzenie tego kanału gdyż będą się tam odbywały różne próby techniczne aż do 22 grudnia.

NAGRODY

1. 9 supportów na miesiąc(Ukami, Fajrant, Rikuto, GregPL oraz klusek0001).
2. 4 przypinki z pippi wersja świąteczna(AxorPL).
3. 2 steam gifty gry The Ship(GregPL)
4. Kod na grę Anna(GregPL).
5. Kod na grę Tomb Raider(GregPL)
6. Kod na grę Dungeon Defenders z dlc(Ukami).
7. Kod na grę Magicka + 2 DLC(Saileri)
8. Kod na grę Cities in Motion 2(Saileri)
9. Kod na grę Orcs Must Die! GOTY edition(Saileri)
10. Kod na grę Heroes of might & magic V:Dzikie hordy(dodatek jest samodzielny. Kwiatek146)
11. Kod na grę Call of Juarez Wiezy Krwi(Kwiatek146)

ZASADY I WYGLĄD LOSOWANIA

Uwaga zasady są surowe z powodu wielkości tej akcji. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania lub znalazł jakąś nieścisłość proszę pisać pm.
Jedna osoba bierze udział tylko w jednym losowaniu. Po wylosowaniu swojej nagrody zostaje ona skreślona z listy następnych.
1. Najpierw losuję osoby, które dostaną supporta. Po wylosowaniu wszystkich dam maksymalnie 5 minut na napisanie mi wiadomości(na stronie osu! lub w samej grze) o chęci zmiany nagrody. Tylko wtedy jest możliwość rezygnacji z nagrody bez usuwania z listy do następnych losowań.
2. Następnie losuję osoby, które dostaną przypinki. Znowu czekam maksymalnie 5 minut na wiadomość
3. Następnie losuję gry. Na jedną grę przypada jedno losowanie. Tym razem czekam ok. 3 minut po każdym losowaniu
4. Po zakończeniu wszystkich losowań wysyłam wiadomość na stronie osu! do wybranych osób z informacją o wygranej. Lista wybrańców będzie spostowana w temacie na forum.
Osoby, które otrzymały tę wiadomość mają 48 godzin by odpisać mi(też na stronie osu!) czy chcą takową nagrodę czy też z niej rezygnują. Nagrody osób, które z niej zrezygnowały lub nie odpisali mi w przeciągu ustalonego terminu wracają do puli i są losowane jeszcze raz. Uwaga jeżeli ktoś wysłał mi wiadomość z odrzuceniem nagrody po zakończonym losowaniu lub mi nie odpisze zostaje skreślony z listy ponownego losowania.
By oddać komuś nagrodę należy mi podać nick osoby, której chcecie przekazać nagrodę w wiadomości.


By dostać przypinki trzeba podać swój adres by Axor mógł je wam wysłać. Inną możliwością jest odebranie przypinki na jakimś konwencie(z pytaniem na jakim proszę kierować się do Axora). Oczywiście zawsze można zrezygnować z przypinki. Z wylosowanymi osobami skontaktuję się poprzez pm na stronie osu! lub/oraz w samej grze jeżeli będą online. Zostaną oni również wypisani w tym temacie. Zapraszam do wzięcia udziału wszystkie osoby.

Po skończonej akcji prosiłbym o wszelakie negatywne i pozytywne opinie na jej temat. Pozwoli mi to udoskonalić przyszłe takie wydarzenia. Jeżeli macie jakieś pomysły na temat jak mogły by wyglądać następne takie konkursy proszę pisać wiadomość na stronie osu!. Życzę szczęścia.

Obecny stan listy: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

(P.S. Ten temat piszę by już zakończyć reklamowanie takowej akcji i by informacja o niej była dostępna w jak największym zakresie.)
Topic Starter
Ukami
Nowe informacje:
Worek mikołaja się poszerza. Dorzucone do niego zostały 4 przypinki z pippi w wersji świątecznej. Są one fundowane przez użytkownika AxorPL za co oczywiście mu bardzo dziękuję. Osoby, które zostaną wylosowane by dostać przypinkę będą musiały wysłać mi lub Axor'owi ich miejsce zamieszkania by nasz fundator mógł wam je przesłać. Inną możliwością jest ich odbiór na konwencie (na pytanie na jakim konwencie odpowie wam Axor). Jeżeli, żadna z powyższych opcji wam nie pasuje zawsze można zrezygnować z przypinki.
Inną informacją jest to, że jeżeli dostanę jeszcze kilka propozycji streamowania losowania to takowy stream się odbędzie(dziękuję Michubinowi za pomoc przy technicznej stronie streama).
To wszystko na chwilę obecną. O wszelakich nowościach będę informował na bieżąco.
BerserQ
Dziękuje wam za zorganizowanie tego konkursu.
Topic Starter
Ukami

BerserQ wrote:

Dziękuje wam za zorganizowanie tego konkursu.
Nie ma za co. Dla was wszystko(no może prawie).
Topic Starter
Ukami
Kolejny mikołaj do nas dołączył. Tym razem jest to GregPL. A co funduje nam ta osoba? A no dużo bo aż całe 5 supporterów na miesiąc oraz nowość: 2 razy grę The Ship jako steam gift. Zostały także dodane zasady losowania do głównego postu. Bardzo proszę się z nimi zapoznać. Są one dosyć rygorystyczne lecz ilość osób biorących udział w losowaniu oraz sama ilość nagród tego wymaga. Jeżeli pojawi się coś nowego oczywiście dam znać.

Dodatkowo została dodana nowa zasada. Jeżeli ktoś będzie chciał oddać nagrodę po wylosowaniu należy mi o tym wspomnieć w wiadomości, w której akceptujecie wygraną.
Topic Starter
Ukami
Szybka informacja. Dodane zostały nowe gry do listy nagród. Został podany link do twitcha, na którym odbędzie się losowanie oraz zasady zostały napisane bardziej przejrzyście. Jeżeli nie zdarzy się nic dużego nie będę już pisać nowych postów a jedynie będę edytować post główny.
velia
-
Topic Starter
Ukami

freakyy wrote:

Takie pytanko: nagrody będzie można wymieniać między sobą? (np. ja dostanę Magickę, a ktoś inny supportera, i ta osoba się zgodzi na wymianę)
Jeżeli uzgodnicie to wcześniej i dostanę wiadomość od was obu o tym, że chcecie się wymienić to oczywiście.
Topic Starter
Ukami
UWAGA ZMIANA TERMINU LOSOWANIA

Po otrzymaniu kilku próśb, przeprowadzeniu kilku rozmów oraz własnym rozmyślaniu doszedłem do wniosku, że tak będzie lepiej. Otóż jest zmiana terminu losowania. Z 24 grudnia godziny 16:00 losowanie przenoszę na 23 grudnia godzina 20:00. Co za tym idzie zgłoszenia będę przyjmować do 22 grudnia godziny 23:59.
BerserQ
No dobra.
DarkStoorM
Galkan, wiesz co z nim zrobić.

@topic: good luck :D
Topic Starter
Ukami
Lista szczęśliwców

1. Support
-Warcraft9987, TamaraTH, Hydra, Dante, r E s P, PaybackPL, inioli, korkorek, Dannonek

2. Przypinka
-Yuuka66, Deffensywapl, klusek0001, alucardm

3. The Ship
-Wilchq, xGlucior666

4. Anna
-Quoltec

5. Tomb Raider
-glucik009

6. Dungeon Defenders
-Zarazekk

7. Magicka
-NvadeR19

8. Cities in Motion
-Gotori

9. Orcs Must Die!
-LukashBC

10. Heroes V
-c00kiezecky

11. Call of Juarez
-szwagier
CuteCurry
Tendencyjne i ustawione losowanie było. Wyniki są kłamstwem, postuje prawdziwe wyniki:

SPOILER
1. Support
-spi, spi, spi, spi, spi, spi, spi, spi, spi

2. Przypinka
-spi, spi, spi, spi

3. The Ship
-spi, spi

4. Anna
-spi

5. Tomb Raider
-spi

6. Dungeon Defenders
-spi

7. Magicka
-spi

8. Cities in Motion
-spi

9. Orcs Must Die!
-spi

10. Heroes V
-spi

11. Call of Juarez
-spi
Kiyo_old_1
Gratulacje spi! :3
r E s P
Wygrałem :3
Tidek
Co wygrałem?
CuteCurry
Ale przypinek to jednak nie chcę, możesz relosowanie na nie zrobić. xD
BerserQ
To było moje.. A tak Btw. Gratz spi.
NVadeR19
''''''
AmaiHachimitsu
39 sekunda - reakcja na wyniki

NatSenpai
WYGRAŁEM LOLOLOLOLOLO
Topic Starter
Ukami
Tak jak pisałem na samym początku. Prosiłbym o wszelakie opinie na temat tego losowania bym mógł udoskonalić następne takie akcje(jeżeli takowe się odbędą). Jakieś inne opinie oprócz: 1. Gdzie gry dla Spi i Marcina. 2. Gdzie nagroda dla qineca, reya oraz pralki. 3. Gdzie support dla Nadgera.
Dannonek
Ok, wygrałem Supportera i bardzo się cieszę, miły prezent na gwiazdkę ^^ Ok a teraz uwagi, tak? No to w sumie miałem tylko jedną, zbyt częsta zmiana zasad i zbyt bardzo pomieszane to było, bo domyślanie zasad odbywało się już po zapowiedzeniu samego konkursu. Celem jest rozdanie nagród, więc na samym początku wymyśla się wszystkie zasady i rozmyśla nad wszystkimi możliwymi ewentualnościami :) Była jeszcze tam drobna pomyłka z numerkiem 10 a 20, lecz potem zostało to poprawione. Ale ogólnie sam pomysł i cały konkurs był świetną akcją i był raczej dobrze zorganizowany :)
CuteCurry
Gdzie gry dla spi?
AmaiHachimitsu
spi oddaj mi przypinke
CuteCurry
Spotkamy się na jakimś konwencie w łazience to za drobną przysługą Ci oddam.
Dess1210
Moim zdaniem konkurs przebiegł w miarę sprawnie. Jeden błąd się tylko zdarzył z tym wylosowanym numerkiem (10 i 20), ale zdarza się. Trochę dziwnie, że szły głównie takie wysokie liczby, ale to już nie od nas zależało ^^.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku znów akcja będzie miała miejsce i tym razem coś wygram ;-;
Marcin
Gdzie gry dla Marcina?
Tidek
Propozycja jak usprawnić konkurs, nie ustawiajcie ich, przecież ewidentnie to było widać jak shackowany random.org losował głównie setki ;/
NatSenpai
Ja czekam na następne losowanie.
Chętnie bym coś dał od siebie, ale najbliższa poczta kilka kilometrów stąd ; c
Marcin
Well, konkurs jest koniec (po polskiemu ja mówić) więc moge odkleić co nie?
AmaiHachimitsu
No nawet bym polecał to zrobić
Please sign in to reply.

New reply