forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
klubek

SteRRuM wrote:

klubek wrote:

hi ;)
to co lubie, długa rozbudowana i skomplikowana wypowiedź!
a widzisz! skoro tak bardzo lubisz takie długie, rozbudowane i skomplikowane wypowiedzi to ucieszysz się jeszcze bardziej gdy przeczytasz kolejną w tym oto poście!

hi SteRRum ;)

oczywiście ucieszysz się tylko wtedy, jeśli przeczytasz tylko ten malutki kawałeczek co jest wyżej, podobnie jak to zrobiłeś z moim last postem cytując jego fragment!

No, ale dobra, trza coś dodać.
Lubię herbatę. Dużo. Zazwyczaj można ze mną załatwić prawie wszystko poprzez herbatę. :)
O osu! chyba nie muszę mówić, oh <3
Tetriando
Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD
CzekoMisiek

Tetriando wrote:

Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD

Z Bolesławca jesteś ? :D No to blisko, bardzo blisko. Lwówek Śląski, Dolny Śląsk. Coś to tobie mówi, jesteśmy bardzo blisko siebie. :D
Tetriando
byłem tam parę razy, ostatnio chyba 2 tygodnie temu gdzieś xD
SteRRuM

Tetriando wrote:

Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD
no a ja byłem w swoich latach w Bolesławcu :D
CzekoMisiek

SteRRuM wrote:

Tetriando wrote:

Siemano wszyscy. Jestem Tetriando, a właściwie Michał i jestem z Bolesławca na dolnym śląsku. Uwielbiam anime, muzyczki z openingów/endingów naturalnie również, dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej grze a widzę, że ma już niemały rozmach xD Dobrze ze sporo polaków jest to nie będę się czuł sam :D Mam już spore doświadczenie w grach muzycznych więc postaram się w miarę szybko wznieść się na jakieś wyższe miejsca xD

No i to by było chyba na tyle na początek, liczę na długi pobyt w tym świecie xD


Pozdro


gg jak ktoś chce - 4324008

można pograć, bo na osu będę dość często online xD
no a ja byłem w swoich latach w Bolesławcu :D

No to przyjedź jeszcze raz, na pewno tam przyjadę. Kilka minut drogi. : )
Astar
.
SteRRuM

CatOnKeyboard wrote:

Cześć, jestem Cat i jestem tutaj nowy, mam nadzieję, że jakoś mi pójdzie w tym osu czy jakoś tak :(
tak tak bo ci ktoś uwierzy >:(
Kubu

CatOnKeyboard wrote:

Cześć, jestem Cat i jestem tutaj nowy, mam nadzieję, że jakoś mi pójdzie w tym osu czy jakoś tak :(
Welcome again =]
Topic Starter
Ryohan
Bez kitu, nie wchodzi przez parę miechów a teraz mówi, że jest nowy xD
Keisanki
-
CzekoMisiek

Keisanki wrote:

Hej~ Jestem Adka, mam 15 lat i to chyba tyle. Nie lubię nic robić, żadnego szczególnego hobby, a cechuję się opóźnionym zapłonem. Przywitałabym się wcześniej, ale odezwała się tu moja aspołeczność i w ogóle. :|

Tak więc - cześć wam. :D
Witaj zacny "Kalkulatorze" :D

Nareszcie się żeś odezwała, witaj w magicznym świecie, Trolli, pr0 gejmerów, napalonych nastolatków, zboczeńców, Otaku, dzieci Neo, Morfeusza, Trinity, jezu.... Nie mam siły opowiadać.
Haru92
No to może i ja się przywitam :P
Hmm... Jestem Haru. W Osu! gram od pól roku, mieszkam w Wejherowie, przy trójmieście... I tyle. Więcej info Wam nie potrzeba :P
CzekoMisiek

Haru92 wrote:

No to może i ja się przywitam :P
Hmm... Jestem Haru. W Osu! gram od pól roku, mieszkam w Wejherowie, przy trójmieście... I tyle. Więcej info Wam nie potrzeba :P
Pół roku?! Taki mały rank i w ogóle w grze o tobie nie słyszałem?! Doobrze. :D Rodzi się kolejne pokolenie Spy'a, pewnie wystąpisz w Team Fortress 3
Haru92

CzekoMisiek wrote:

Haru92 wrote:

No to może i ja się przywitam :P
Hmm... Jestem Haru. W Osu! gram od pól roku, mieszkam w Wejherowie, przy trójmieście... I tyle. Więcej info Wam nie potrzeba :P
Pół roku?! Taki mały rank i w ogóle w grze o tobie nie słyszałem?! Doobrze. :D Rodzi się kolejne pokolenie Spy'a, pewnie wystąpisz w Team Fortress 3
Zawsze znajdzie się ktoś lepszy :P Powiedzmy, że zdarza mi się trafiać na nowe BeatMapy i dlatego taki "mały rank"(Mój "Recent Activity"?). Jeżeli jest dobrze to w jakiś ulubionych mapach jestem na ok. 200 miejscu xP (No chyba, że chodzi Ci o moje miejsce ogólne wśród graczy, no to nie wiem czy jest dobre czy złe)
"pewnie wystąpisz w Team Fortress 3" - Tzn, że niby mam w to grać? xD Nie wydaję mi się xD Jedyną "strzelanką" w jaką grałam to "Mass effect" (CS'a nie liczę bo grałam tylko kilka minut) .
No chyba, że chodzi o co innego :p Przepraszam jestem dziwna i nie zawsze załapię o co chodzi jak ktoś coś do mnie mówi/ piszę, temu wolę być ukryta w cieniu... Nie śmiać się :<
Samskeyti
Witajcie~ :3 Mam na imię Magdalena. Z osu! pierwszy raz zetknęłam się podczas konwentu B-2 (który notabene był marny ;]). W tym roku rozpoczynam studia w Krakowie. Są tu jacyś studenci UJ? :D Oczywiście nałogowo oglądam anime :P Poza tym lubię polską i zagraniczną fantastykę, mleko, szpinak, brokuły oraz nie umiem gotować :P
klubek

Samskeyti wrote:

Oczywiście nałogowo oglądam anime :P Poza tym lubię (...) mleko (...) oraz nie umiem gotować :P
W sam raz! ;)
Witamy~
wiciu
Dzieńdobry. Jestem Wiktoj i mam 16 lat ;<. Lubie mleczko wraz z nutellom ~~. Ogólnie jestem lamQą i nieogarniam w żadne gry.
Aki Evans
Gra sie od paru miechów a nawet sie nie przywitał.
A więc:

Jest "Aki". W Osu! grywam od 3 miechów, nigdy wcześniejszy nie miałem odczynienia z grą tego typu xD. Głównie zajmuję sie, nazwijmy to Twórczymi zajęciami. Hobbystycznie prowadzę malutki kanał YT, jestem redaktorem jednej strony Podcast-owej o tematyce Gier. Ostatnio zacząłem robić Skiny do gry, Mam już jeden za sobą xD.
Ahmi
No dobra, teraz ja wam zrobię ten zaszczyt i się przedstawię. 8-)
Jestem Ahmed, gram w Osu od dawna, przy czym wcześniej grałem malutko, głównie w osu i ctb, teraz gram dość dużo w taiko.
Oglądam anime (top 3: Code Geass, Slayers, Elfen Lied), gram w World of Warcraft.
Sasha13xD
Yo.
Mam na imię Ola, lecz wolę gdy jestem nazywana Sashą.
Gram w osu! już bardzo długo i w końcu odważyłam się napisać.
Gram głównie na trybie CTB, rzadziej taiko.
Jestem cholernie nieśmiałą osóbką, lecz jak się rozkręcę to jestem bardziej szalona xD.
Interesuje się mangą i anime.
Moje ulubione anime to Hetalia Axis Powers/ World Series.
Lubię chyba każdy gatunek anime XD.
Zamieszkuje województwo kujawsko-pomorskie.
To chyba tyle o mnie. xD
Kubu

Sasha13xD wrote:

Jestem cholernie nieśmiałą osóbką
>.<
^////////////^


Witamy D:
MLGnom
Yay! Hej,Hello,Yo, Hai. ^.^

Sasha13xD wrote:

Jestem cholernie nieśmiałą osóbką, lecz jak się rozkręcę to jestem bardziej szalona xD.
Pierwszy krok zrobiony x3
Sasha13xD

MLGnom wrote:

Yay! Hej,Hello,Yo, Hai. ^.^

Sasha13xD wrote:

Jestem cholernie nieśmiałą osóbką, lecz jak się rozkręcę to jestem bardziej szalona xD.
Pierwszy krok zrobiony x3


Tak, w końcu najwyższy czas ^^
SteRRuM
o.o'
Topic Starter
Ryohan
@Sasha
Witojże na najlepszym forum jakie kiedykolwiek ujrzysz młoda osóbko xD
twupack

Ryohan wrote:

@Sasha
Witojże na najlepszym forum jakie kiedykolwiek ujrzysz młoda osóbko xD
On zawsze taki skromny, więc tak uogólnia sprawy. Witaj w gronie najfajniejszych nerdów na planecie ^^'

bo forum to my!
Galkan
Ta, jesteśmy zajebiści, moemoe kyun, itp, itd, etc.

Cześć.
CzekoMisiek
A będę miły i nic nie powiem o CTB, bo pewnie podczas gry na #polish gdy ktoś napisze coś o CTB to wiadomo jaka będzie reakcja większości :)
Hej! :D
Czaros Mooncat
Ja sie nazywam Cezary. Mam prawie 16 lat. W prawdzie mieszkam w Szwecji ale jestem polakiem. W Osu! gram od wakacji.Ostatnio gram glownie w Taiko. Lubie Nintendo a szczegolnie Mario, Zelde i Pokemony. Gram na Wii, DS i 360 ale niestety nie na necie bo nie idzie u mnie neta podlaczyc (mam Viste :( ). Oprocz grania mam kanal na YouTube: http://www.youtube.com/czaros1994 a w wolnych chwilach zajmuje sie tworzeniem gier. :lol:
MLGnom
Witamy!
Miło, że coraz to więcej osób wychodzi z cienia. ^.^
Nadger
Dobra, kiedyś trzeba, to zrobię to teraz bo znowu się rozmyślę.
Mateusz, lat 18. Jestem aspołeczny do bólu, nie mam przyjaciół, siedzę przy komputerze kilkanaście godzin dziennie do niedawna tylko i wyłącznie oglądając anime a ostatnimi czasy znalazłem sobie przemiłe hobby, jakim jest maniaczenie w osu. Najwięcej CtB, od święta jak mam dobry nastrój to ruszam pozostałe. To chyba by było na tyle (ech, i tak napisałem dużo jak na tak nieciekawego człowieka jak ja).

EDIT: Ależ ze mnie cham i prostak. Zapomniałem kluczowego słowa w tym temacie: Witam (bardzo serdecznie, gorąco i jak tam jeszcze można inaczej).
twupack
Witam człowieka, który postanowił sprzedać duszę dwuwymiarowym panienkom ;p ... skoro nie robisz nic poza oglądaniem, to może w końcu będę miał przyjemność podyskutować na temat z weteranem xD
Aki Evans
Oooo... Widzę, kogoś kto spędza podobnie czas :) Witamy.
Topic Starter
Ryohan
D:

Witamy D:
klubek

Nadger wrote:

siedzę przy komputerze kilkanaście godzin dziennie do niedawna tylko i wyłącznie oglądając anime a ostatnimi czasy znalazłem sobie przemiłe hobby, jakim jest maniaczenie w osu
one tea for my new friend +1 8-)
Karti_old
Ta.. hej ;p nazywam się Arli(Arletta;p). Nick - Karti, w OSU! gram drugi miesiąc(koledzy mnie wciągnęli :D).
Lubię:
- Oglądać anime i mangę <3(ecchi & hentai)
- szkicować(oczywiście mangę ^^)
- słuchać muzyki(japońskiej, ostatecznie polskiego rapu)
- bawić się w gimpie
- pykać w OSU!, metina i takie inne... <3 również RPG.
hmm... nie wiem co jeszcze napisać xD
Aaa... ta mam 15lat(od niedawna :D) całym serduchem czekam na sylwester:D(a co!:D moja ulubiona noc:D)

Dobra koniec pomysłów co do pisania ;p jak coś zawsze możecie się spytać xd

Edit x3: już w to coś tam skreślone nie gram xd
CzekoMisiek

Karti wrote:

całym serduchem czekam na sylwester:D
:D

Karti wrote:

- Oglądać anime i mangę <3(ecchi & hentai)
:)
Witam ciebie z otwartymi ramionami, chodź tu do mnie. : D
Kubu
ohayo miau
twupack
Witam kolegę kolegów mojego kolegi serdecznie jak tych drugich za trzecimi :3
show more
Please sign in to reply.

New reply