forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
MLGnom
No cóż, 99% to mangozjeby i 1% to zwykłe zjeby. Nie masz się z czego cieszyć.
Kurasha
Bardzo mnie boli, że tyle muzyki w osu to OP/ED anime. Drugie tyle tohó i vocaloidy. Może bym więcej grał jakby były inne mapy D: Tak to tylko na forum zaglądam.
Tidek

MLGnom wrote:

No cóż, 99% to mangozjeby i 1% to zwykłe zjeby. Nie masz się z czego cieszyć.
Czyli całe społeczeństwo osu to zjeby, spoko.
MLGnom

Tidek wrote:

MLGnom wrote:

No cóż, 99% to mangozjeby i 1% to zwykłe zjeby. Nie masz się z czego cieszyć.
Czyli całe społeczeństwo osu to zjeby, spoko.
A co się spodziewałeś po ludziach klikających całe dnie w kółka. Hell! Nawet wpadają w depresje z tego powodu co poniektórzy. D:

Kurasha wrote:

Bardzo mnie boli, że tyle muzyki w osu to OP/ED anime. Drugie tyle tohó i vocaloidy. Może bym więcej grał jakby były inne mapy D: Tak to tylko na forum zaglądam.
Touhou które w osu! jest to w większości ujowe albo nader popularne songi. Mogli by dać cokolwiek z Crow's Claw, Unlucky Morpheus, Magnum Opus, MyonMyon albo nawet Kissing the Mirror. Ale nieee, wpierdolmy do osu! songi touhou które są na poziomie OP/ED z anime.

Btw. niech ktoś przeniesie kilka ostatnich postów do Randoma włącznie z tym. Thanks!
Grilluch

MLGnom wrote:

A co się spodziewałeś po ludziach klikających całe dnie w kółka. Hell! Nawet wpadają w depresje z tego powodu co poniektórzy. D:
Nie trafiłem w kółko, moje życie straciło sens... chociaż mam piękną dziewczynę (z anime) i tak ze sobą skończę, to kółko przeważyło nad całym moim dotychczasowym istnieniem ;____ ;

A tak poważnie, są tacy ludzie? :D
Marcin

Grilluch wrote:

A tak poważnie, są tacy ludzie? :D
Jeszcze mało wiesz o tym community :P
DeletedUser_613592
z
Sky4n
Siema jestem Sky4n i w realu mam na imię Błażej. Mam 10 latkuf (wiem mało xD) i witam się z wami przyjaciele z polisza :D
livu_old
Cześć. Jestem livu. osu>>>życie także wiecie, grajcie dużo w osu, nie ma opierd*lania się.

Z poważaniem, livu.
Bass
cześć ciastek
Raito-

Bass wrote:

cześć ciastek
to nie ciastek, to lovu.
th0ru
Cześć. Mam na imię Patryk, mam 19 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Miło mi Was poznać ;p
Arbuz-chan

thorupatryk wrote:

Cześć. Mam na imię Patryk, mam 19 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Miło mi Was poznać ;p
no hej o3o
AmaiHachimitsu
to nie ciastek, to lovu.
Mnie sie lovu nic nie chwalil, ze wraca do Polski
Advantan

thorupatryk wrote:

Cześć. Mam na imię Patryk, mam 19 lat i mieszkam w Zielonej Górze. Miło mi Was poznać ;p
Masz brzydką ramkę na avatarku.
Hejoś.

Amai 500post - ile lat jeszcze nauki przede mną, żeby tyle spamić. ;w;


GUWNO
Forfen
Witam, państwa. Jestem 4FunTV, ale wolę jak się mówi na mnie Forfen.
Nienawidzę obsranych cukrem anime, pełnych słodziusich panieniek z cyckami większymi od ich głowy.
Nienawidzę bigosu, bo śmierdzi i chce mi się po nim bełtać.
Nienawidzę ludzi, którzy mówią w jak bardzo gówniane gry gram, choć nawet nie spróbowali w nie zagrać.
Nie lubię Nightcore, bo niezależnie od tego jak bardzo będzie chciał brzmiać jak anime i tak brzmi jak gunwo.

Cześć :V
Advantan
Kurwa mać, grasz w głupie kółka?! Ale ta gra jest chujowa, weź się zaszczel. BIGOS JEST DOBRY I CHUJ.

Siemanko ziomeczku.
Raito-

4FunTV wrote:

Nienawidzę obsranych cukrem anime, pełnych słodziusich panieniek z cyckami większymi od ich głowy.
+1, wielkie cycki ssą. DFC ftw.
Kurasha

4FunTV wrote:

Nie lubię Nightcore, bo niezależnie od tego jak bardzo będzie chciał brzmiać jak anime i tak brzmi jak gunwo.
Już Cię lubię. (<- tak bardzo, że nawet Cię z dużej litery napisałem)
Forfen
Kurde kurde, już mam fanów.
Polska scena, dobra scena.
Kyoshinku
(´・ω・`)
Forfen

Kyoshinku wrote:

Korzystaj póki tłum Cię nie zje : D
Tak zrobię.
Tidek
Cześć 4FunTV, jestem Tidek i nie lubię 80% polisha.

4FunTV wrote:

Nie lubię Nightcore, bo niezależnie od tego jak bardzo będzie chciał brzmiać jak anime i tak brzmi jak gunwo.
O ty kuhwo pieprzona, nawet taki zjeb*ny nightcore ma swoje perełki.
DeletedUser_613592
z
Forfen

worst fl player wrote:

superprotip, grasz w gównianą gre, grałem w nią, wiec ci mowie ze jest gówniana. dobra robota.
W takim razie wiem, że jest gówniana.
Psujesz system synu ;/
Advantan
Pamiętaj też, że Kyo jest brzydką parówką. Graj w Taiko, trzeba upokorzyć Acritha - CO NIEM.
Forfen

Borsucz wrote:

Pamiętaj też, że Kyo jest brzydką parówką. Graj w Taiko, trzeba upokorzyć Acritha - CO NIEM.
Tak się składa, że w Taiko gram. Dobre na streamy.
Parówki to ja wcinam, więc jak Kyo jest parówką no to czeka go zjedzenie na śmierć.
Arbuz-chan

4FunTV wrote:

Borsucz wrote:

Pamiętaj też, że Kyo jest brzydką parówką. Graj w Taiko, trzeba upokorzyć Acritha - CO NIEM.
Tak się składa, że w Taiko gram. Dobre na streamy.
Parówki to ja wcinam, więc jak Kyo jest parówką no to czeka go zjedzenie na śmierć.
Koleś z nickiem Kyoshinku? gud game
KrolEjegow
Witajcie , mam na imie Alan znany jako KrolEjegow lub jak kto woli :3 .Mam 15 lat ;w;. Nołlifie w osu! i DarkOrbit :3 . Na co dzień zajmuje się układaniem kostki rubika i tańcem ^ω^ . Pozdrawiam :3
Advantan
Cześć. Wyrzuciłem cię ze skype.
Sawa88
Mnie byś chociaż dodał.
Aidanin
Aidanin ( Kirito Kiritałke )
Gram w osu hardcorowo od 2 tyg a tak raz na jakiś czas 3 misiace od 2 tygodni gram tylko w osumanie ;3
20 lat mam tworze strony www i jestem otaku :3 niektórzy mówia ze emo alemam to gdzies ;3
Dess1210
Hmmm po tych niby 3 latach grania wypadałoby coś napisać ;x

Ohhayou~~
Niektórzy mogą mnie kojarzyć jako DesuChaan albo Deśś. Mieszkam w świętym mieście - Częstochowie i mam... za miesiąc skończę 19 lat ;x. W Osu grywam od 2010 roku, od 2011 uzależniłam się od Taiko (lecz i tak lamię ;__;). Niestety przez brak czasu się troszkę zaniedbałam i nie umiem znów wskoczyć na #20 w Polsce ;__;.
Poza tym... jestem konwentowiczem - można mnie spotkać na różnych imprezach mangowych lub mangowo-fantastycznych jako helper lub twórca atrakcji. Dodatkowo jestem prezenterką w Radiu Banzai.

hum hum hum... jakby ktoś planował się wybrać na Tsurucon albo BxC to... fajnie będzie się poznać xD
Bass

DaraX wrote:

hum hum hum... jakby ktoś planował się wybrać na Tsurucon albo BxC to... fajnie będzie się poznać xD

Im więcej ludzi do osu!rooma tym lepiej XD
Dess1210
Osu!Room taaaaak *-* Jak tylko znajdę czas to na bank wbiję (ewentualnie jak ktoś mnie po prostu siłą zaciągnie) ^^
AmaiHachimitsu
KonwentOwO!11


Siema Deśś, ja Cię kojarzę Ty nie masz prawa, have fun.
Rayso97
No to tak. Jestem Adam, mieszkam w sierpcu. Mam 16 lat , jestem spod znaku ryby. Od wielu lat grałem w róże gry ale osu zaciekawiło mnie swoją oryginalnością. Chętnie pogram z wami hardy itp. na multi więc zapraszać mnie do znajomych :D
Ace199212
Hej .-. jestem Ace.
Gram w Osu! od jakichś 2 miesięcy z przerwami .-. średnio mi idzie i gram na myszce ._.
Ogólnie kocham gry <3 przewaznie gram na x360 w fpp/tpp shootery ._.
Wiek jak w profilu ._. Mieszkam na górnym śląsku (to tam gdzie Katowice na mapie :> ).
W rl jestem bardzo nieśmiały XD W razie czego możecie pytać xd
Mógłbym sie wypowiedziećw temacie historii nicku xd ale historia mojego to jakieś 2 lata ewolucji i od 6-7 lat jest już na stałe. xd
Wpiszcie w google "Ace199212" i podziwiajcie xd
Pandemoniusz
No siema Ace, popraw sobie to "Racoon City" w profilu. ;3
Dess1210
Witam towarzysza z Górnego Śląska ;)
Planujesz wybrać się może na Tsurucon do Rybnika? :D
show more
Please sign in to reply.

New reply