forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Morvinek
Cześć~.
Jestem Dominik, lat 18, z południa Polski.
Interesuję się mangą, anime, muzyką, ludźmi, internetem.
W Osu! gram od dwóch lat..? Tak jakoś zeszło.
Od jakiegoś czasu, kilku miesięcy dokładniej... próbuję wprowadzić w życie pewien projekt, osu-polska.pl
Gdyby ktoś był chętny pomóc, czy coś, to zapraszam..
To by było na tyle, miło mi was poznać.. Pozdrawiam.
Pandemoniusz
Yo.

Na czym ten projekt miałby polegać?
Morvinek
Polska społeczność graczy. Bardziej rozbudowane forum niż tu, polskie poradniki i instrukcje. Jakieś rozgrywki, coś jak mistrzostwa, wiesz... No i jeszcze myślałem o beatmapach, by pobierać bez limitów czasowych, prosto z serwera, bez limitu transferu.
Takie tam, marzenia.
Galkan

Morvinek wrote:

Polska społeczność graczy. Bardziej rozbudowane forum niż tu, polskie poradniki i instrukcje. Jakieś rozgrywki, coś jak mistrzostwa, wiesz... No i jeszcze myślałem o beatmapach, by pobierać bez limitów czasowych, prosto z serwera, bez limitu transferu.
Takie tam, marzenia.
Zainteresuj się trochę społecznością, poczytaj forum (nie tylko tę sekcję), poudzielaj się na #polish, to może ludzie będą patrzeć na takie stronki innym wzrokiem niż "a na kiego wała takie coś". Już z tego co pamiętam jeden projekt taki był i poszedł do piachu (z racji swojej oczywistej bezsensowności), co wielkich szans Ci nie daje (no, chyba, że chcesz to prowadzić w formie jakiegoś bloga, nfi). Co do mirrora beatmap, to jeden masz tu - http://osu.yas-online.net/p?l=pl#453 - nie mówiąc już o linkach na mediafire z oficjalnej sekcji.

Innymi słowy - marny Twój trud (i forsa pewno też).

PS: Ta gra nazywa się osu!
Topic Starter
Ryohan
PO KIEGO KIEPA TAKIE COŚ!!! A szczerze mówiąc to to nie pożyje długo albo będzie żyć marnym życiem :D
MLGnom
Pomijając fakt, że nasze polskie forum TUTAJ już jest pół martwe a co dopiero taki projekt. D:
Topic Starter
Ryohan
Jakie JUŻ ono jest takie od ZAWSZE
klubek
Lepiej już pół martwe, niż żeby miało się dziać to samo co na #polish >.>
lovelessxD

Morvinek wrote:

Polska społeczność graczy. Bardziej rozbudowane forum niż tu, polskie poradniki i instrukcje. Jakieś rozgrywki, coś jak mistrzostwa, wiesz... No i jeszcze myślałem o beatmapach, by pobierać bez limitów czasowych, prosto z serwera, bez limitu transferu.
Takie tam, marzenia.

mimo wszystko pomysł sam w sobie jest fajny ;)
Myszka Miki
Witam wszystkich . Zwą mnie Łukasz . Lat mam tyle , ile powinienem . Interesuję się muzyką i robieniem jakichś pierdółek w postaci modów do TES'a . W osu! gram jakoś tak od godzinki z hakiem , no cóż , "lekko" kaleczę tą gre , za co przepraszam . Lubię przyrządzać Mięsnego Jeża w mojej zacnej piwnicy :3 . To by było na tyle :x
Emjotka
Witam was, jestem Ewa, szerzej znana jako Emjotka ;D
Jestem niezidetyfikowanym obiektem , który należy do dziwnego podgatunku ludzi znany jako Otaku.
W osu pykam od 26 Stycznia, czasami grywam w touhou .
Miło mi was poznać x3
Smuggler_old
Witajcie . Mam na imię Łukasz i bardzo lubię dzieci :3 . Oprócz dzieci interesuje mnie muzyka , gastronomia , gry z serii The Elder Scrolls . Bardzo miło mi Was poznać :)
MLGnom

Smuggler wrote:

Witajcie . Mam na imię Łukasz i bardzo lubię dzieci :3 . Oprócz dzieci interesuje mnie muzyka , gastronomia , gry z serii The Elder Scrolls . Bardzo miło mi Was poznać :)
Witaj. Idealnie trafiłeś. XD
Advantan

Smuggler wrote:

Witajcie . Mam na imię Łukasz i bardzo lubię dzieci :3 . Oprócz dzieci interesuje mnie muzyka , gastronomia , gry z serii The Elder Scrolls . Bardzo miło mi Was poznać :)
Tak poza tym to fajny nick taki sidiekszynowy.
Smuggler_old

Advantan_96 wrote:

Smuggler wrote:

Witajcie . Mam na imię Łukasz i bardzo lubię dzieci :3 . Oprócz dzieci interesuje mnie muzyka , gastronomia , gry z serii The Elder Scrolls . Bardzo miło mi Was poznać :)
Tak poza tym to fajny nick taki sidiekszynowy.
Bardzo mi przykro , ale z tym Smugglerem , nie mam nic wspólnego , mój drogi :)
Jeśli już musisz wiedzieć , mój nick , to postać w Star Wars : The Old Republic
:3
-Aries
Hejo, Nazywam się Natalia ale mówcie mi Aries!
K a R a L
Siemka :3 Mam na imię Ala , lat mam 16 . Interesuję się muzyką , gotowaniem i każdego rodzaju horrorami :) . Oprócz osu! gram w Dead Space 1 i 2 i Amnesie Mroczny Obłęd ;p . Mam nadzieję , że poznam tu wielu fajnych ludzi :) Miło mi Was poznać
Katsu_old_1

K a R a L wrote:

Siemka :3 Mam na imię Ala , lat mam 16 . Interesuję się muzyką , gotowaniem i każdego rodzaju horrorami :) . Oprócz osu! gram w Dead Space 1 i 2 i Amnesie Mroczny Obłęd ;p . Mam nadzieję , że poznam tu wielu fajnych ludzi :) Miło mi Was poznać
o spocziz, witamy.
miałam taki avek z vivere, meow
mthhf123
Hej, jestem tu od niedawna. Miło mi was poznać. ^^
mthhf123
Hej, ja jestem Igor i witam was serdecznie :/.
Dark Mummy

Gotori wrote:

hej, nie wiem czy już pisałem, ale jestem Wojtek i mam 12 lat.
Hej, jestem Ania i też mam 12 lat :*
Economic Blockade
Siema, jestem Michał i mam 19 lat xP
konfucjusz_old
Witam, jestem Konfi. Zwykle jestem dręczony przez sąsiadkę z góry (-nekonyan-) rocznik 94, miło mi.
Dzimmi_old
Witam, jestem Piotrek i mam 21 lat. Na OSU natknąłem się wczoraj przypadkiem i coś wydaje mi się, że będę miał nowe zajęcie na nudę :P
petitgizzy
Dobryyy, Klaudia jestem jednak wolę jak mówi się na mnie Gizzy ^^ 93 rocznik (już zaczynam rdzewieć) i aktualnie robię wszystko byleby się nie uczyć do matury ^^
DarkStoorM
@Up: Dobry dobry. Ucz się, ucz. Zawsze te 10% wiedzy ze szkoły się w życiu przyda
konfucjusz_old
Dark, nie buduj haremu :D
Uważajcie na niego panie ;)
Mort00s
Hej, jestem Dominik i pojutrze piszę maturę :V
konfucjusz_old

Mort00s wrote:

Hej, jestem Dominik i pojutrze piszę maturę :V
:D
DarkBolo
Siema wszystkim
Nazywam się Tomek, mam 24 lata.
Na Osu trafiłem wczoraj i jestem zachwycony!
konfucjusz_old
Witam Cię i również jestem zachwycony z powodu iż przychodzą nowi ludzie :)
DarkStoorM
Witamy Pana x333
izzy91lyck
od dawna gram w osu a dopiero zajrzałam na forum :x
Yyyyy... siemka! :D
Jestem Emy, uwielbiam grać w osu :>
Niestety mam tak dużo wiosen, że aż trochę strach się przyznać :x
KOBIET SIĘ O WIEK NIE PYTA! xD
No... Jak się dorobię szybszego neta to znów będę na multiplayer :)
Hydra
heyeczka
Kingsays_old
Kinga (proszę mówić na mnie Stella), 12 latek C:
O grze dowiedziałam się około listopada, gram od stycznia. Najlepiej idzie mi w CTB.
krzychu0700
Siemka, widzę że jest od zasrania nowych ludziów.Witam wszystkich i miłej gry :3
Advantan

Kingsays wrote:

Kinga (proszę mówić na mnie Stella), 12 latek C:
O grze dowiedziałam się około listopada, gram od stycznia. Najlepiej idzie mi w CTB.
Myślę jednak, że wszyscy będą pisać po nicku/imieniu, a nie jakaś tam Stella :D
AdaSKo2211
No witam wszystkich :3 Kurde natrafiłem na OSU! na Youtube i mi się spodobało. Od zawsze chciałem mieć jakąś hardcore'ową grę muzyczną na pc'ta, ale nie widziałem, że jest aż tak trudna :D Gram od dawna w Guitar Hero, Rock Band itp wszystko na Expert. A tutaj okej idzie na normalu ;P
Tidek
To szykuj się na to że w przyszłości będziesz miał łatwo na streamach, a będą problemy z aimem :d (to samo u mnie :<)
Marcin
Np. taki ja dla kogo to byla pierwsza gra muzyczna, ma problem wlasnie z aimem a nie streamem, wiec to nie zasada że jak inne sie gra to tutaj sie umie.
show more
Please sign in to reply.

New reply